Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:23:33

Ja polecam LANCOME FLASH BRONZER drogi bo drogi ale daje efekt :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 21:49:40

Cytat
deanna
Cytat
poprostumagda
Cytat
deanna
Cytat
poprostumagda
No właśnie... ja mam strasznie bladą karnację, nie lubie wylegiwać się na słoneczku, a po spędzeniu 5 minut w solarium wychodzę spalona. Znacie może jakiś balsam który muśnie mnie delikatną opalenizną? Tylko bez pomarańczowych efektów:)

Też mam strasznie bladą karnację. Jeśli chcesz BEZ POMARAŃCZOWYCH efektów to polecam samoopalacz st. moritz.
Daje szybko bardzo ładny efekt. Mogę nawet powiedzieć, że naturalny. Dziś moja przyjaciółka zauważyła, że ręce mam bardziej "opalone" i zdziwiła się, gdy jej powiedziałam, że to samoopalacz.
Znajdziesz go na allegro. Poczytaj o nim w internecie. Na youtube jest kilka recenzji. Jest naprawdę świetny.
Jeśli się zdecydujesz to pamiętaj o peelingu przed użyciem samoopalacza. Ponadto nie wolno go nakładać bez rękawiczek, bo nie domyjesz dłoni.

Na allegro teraz wpisałam, tak jak mi napisałaś i nic takiego nie widzę... Jeśli można wiedzieć w jakiej cenie on jest i czy znajde go w sklepie kosmetycznym czy zwykłej drogerii?



Jednak znalazłam. Jednak czy orintujesz się czy znajde go w drogerii?

a właśnie na etykietce pisze "st. moriz", ale wpisując w google większość pisze tą nazwę dodając literkę "t".
W drogerii chyba tego nie znajdziesz. (Wielu bardzo dobrych kosmetyków nie da się tam kupić. Pozostaje internet).
st. moriz (około 20 zł) jest tańszym odpowiednikiem st. tropez, który kosztuje ponad 100 złotych. Mała jest różnica między tymi produktami.

A Ty używasz w piance? Bo z tego co widziałam, są w piance, spray'u i kremie :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

09 cze 2011 - 23:28:47

ja używam w piance :-)

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 10:57:52

ale samoopalacze o których piszecie raczej zawsze pozostawia efekt pomarańczowej skóry;| niestety.. a to jest wątek o BALSAMACH BRĄZUJĄCYCH, nie zbaczajmy dziewuszki z tematu:)

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 11:00:41

ja jestem bardzo zadowolona z dove z drobinkami

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 11:05:09

Cytat
Anke7
Ja mam na sprzedaz wlasnie nowy prosto z Anglii bardzoo dobry i znany;wpisz w googlach ST. MORIZ

-znany-samopalcz-st-moriz-instant-self-tanning-mous i zobacz cene u mnie i na allegro ;]
polecam, ewentualnie st. tropez dla kogoś kto szuka czegoś z wyższej półki

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 12:45:06

Cytat
marzawal
Cytat
TigerEye
Polecam z Avonu - natychmiastowa opalenizna ! :)


Natychmiastowa ??? tzn jak ??
posmaruje sie i od razu widac??
Ten balsam jest koloru brazowego czy jak ??

właśnie tak, bynajmniej efekty na mnie widać odrazu!
Widać brązową ładną opaleniznę, pachnie kokosem naprawdę ładnie a kolor ma taki jak żółtko od jajka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-10 12:53 przez TigerEye.

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 12:47:41

ja polecam przyspieszasz do opalania DAX COSMETICS ;)

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 12:58:13

Ja mam na szafie super mleczko opalające do twarzy i ciała, nowe, kiedyś używałam, śliczna stopniowa opalenizna, nie robi smug. Jak coś to zapraszam.

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 14:07:42

Cytat
kowalikowa
ale samoopalacze o których piszecie raczej zawsze pozostawia efekt pomarańczowej skóry;| niestety.. a to jest wątek o BALSAMACH BRĄZUJĄCYCH, nie zbaczajmy dziewuszki z tematu:)

No właśnie samoopalacz st. moriz nie pozostawia efektu pomarańczowej skóry! ;-) (to jeden z wyjątków).
(po nałożeniu ma kolor raczej brązowo-zgniłozielony, po 4-6 godzinach zmywa się go ze skóry i zostaje ładny kolor opalenizny.)
Samoopalacze różnią się zazwyczaj tym od balsamów brązujących, że dają szybciej efekt. Żeby balsam brązujący dał efekt skóry muśniętej słońcem trzeba użyć około 4 razy zazwyczaj.
st. moriz daje efekt po pierwszym razie.
Daje NATURALNY efekt.
Poza tym uważasz, że wszystkie balsamy brązujące dają kolor brązu? Miałam kilka... zazwyczaj kolor podchodził do pomarańczowego ;/
Więc nie ma zasady, że samoopalacze na pomarańczowo, a balsamy brązujące na brązowo :P

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 14:14:56

Ja używam obecnie DOVE do ciemnej karnacji z drobinkami złota, o wiele lepiej brązuje niz ten bez drobinek. Górne partie ciała ładnie "opala" natomiast na nogach zostawia smugi i bardzo brzydko to wygląda.
Moge odradzić NIVEA - za intensytwny zapach i nie brązuje tak szybko jak DOVE,
J&J - mnie bynajmniej uczulał cała byłam w wysypce

Jaki balsam brązujący polecacie?

10 cze 2011 - 14:19:42

Ziaja Spot świetny jest wszyscy pytają gdzie tak się opaliłam

Jaki balsam brązujący polecacie?

26 maj 2020 - 15:52:19

A ja polecam krem brązujący SUNASTIC efektima :)))

Jaki balsam brązujący polecacie?

30 sty 2023 - 10:06:47

Zdecydowanie Desert Rose od tanexpert :) przetestowałam już co najmniej kilka i od roku kupuje tylko ten

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

22 maj 2023 - 22:31:29

Nie balsam a pianka brązująca BeBio Cosmetics :) NAJLEPSZA! Zero plam i równomierne jej nałożenie to prościzna.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CO NA ROZSZEZRZONE PORY!!!