Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:54:37

Zbliża się wiosna a ja bladziutka jak ściana ... Jaki balsam brązujący polecacie ( piszcie odrazu ceny)

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:55:53

Ja żaden nie polecam bo większość plamy zostawia

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:57:00

lirene nie zostawia plam, ale wg mnie slaby efekt jest po nim

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:57:36

Na kwc znajdziesz najlepszy ;)

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:57:49

Lirene - Body Arabica - Balsam brązująco-ujędrniający CAFFE MOCHA
mi w nim przeszkadza tylko zapach kawy bo nie lubie ;)
koszt między 10 a 15 zł-nie pamiętam dokładnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 15:59 przez daniello33.

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:58:21

Uzywałam roznych - Dove, Garniera, Loreala (ceny jak wiadomo dosc wysokie) i wszystkie były beznadziejne! A ten z Loreala zostawil mi takie smugi i plamy, ze pumeksem szorowałam. Tragedia.

Jedyny jaki moge polecic i jakiego uzywam to balsam z CZTERECH PÓR ROKU - taki w brązowej tubie, kosztuje bodajże 6-7 zł. Jest rewelacyjny. Serio! Nigdy nie zostawił mi smug. Trzeba tylko poczekac az sie wchłonie, no i nie zakładać pozniej biały rzeczy :) Najlepiej na noc :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 15:58:55

Cytat
martyna661
lirene nie zostawia plam, ale wg mnie slaby efekt jest po nim

Lirene Body Arabica
bardzo fajny i tani, a dla lepszego efektu mozna stosować do ciemnej karnacji

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:00:03

Ja mam na sprzedaz wlasnie nowy prosto z Anglii bardzoo dobry i znany;wpisz w googlach ST. MORIZ

-znany-samopalcz-st-moriz-instant-self-tanning-mous i zobacz cene u mnie i na allegro ;]

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:00:47

KOLASTYNA ACTIVE BODY balsam brazujacy!
Sama jestem biala jak sciana. A ten balsam brazujacy jest najlepszy! Skora robi sie taka lekko brazowa po jednej nocy (uzywam na noc, a rano wstaje taka bezowo-brzoskwiniowa za 1 razem), wiec jezeli bedziesz systematycznie uzywac, to powinnas byc zadowolona:)
Ceny nie pamietam, ale 8-15zl za 250ml

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:03:27

Ja używam Ziaja seria Sopot. Już po paru minutach widać efekty i najważniejsze nie zostawia plam :) Jak większośc kosmetyków Ziaja nie jest drogi chyab ok. 10zł to max. Używam też kremu do twarzy brązującego z tej samej serii ale wg mnie nie działa tak db jak ten balsam do ciała.

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:04:47

a ja dove mogę śmiało polecić :) właśnie go zakupilam w rossmanie 13,29 do jasnej karnacji posmarowałam się i teraz czekam żeby zobaczyć jak schodzi,ale po moich obserwacjach widzę,że nie zostawia żadnych plam balsamem brązującym najlepiej smarować się na noc i nie ubierać się zaraz po jego nałożeniu odczekać jakieś 15-20 minut aż się wchłonie przed nałożeniem zrobić porządny pelling,i dobrze też się posmarować zwyklym balsamem i na to nałożyć balsam brązujący :)

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:04:53

ostatnio w biedronce fajny znalazłam i nawet nie spodziewałam się że będzie taki dobry, Be beauty koszt to jakies 4 zł z groszami.Polecam:)

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:09:09

ja polecam Dove do ciemnej karnacji , jak dla Mnie super a kupiłam Nivea i są efekty ale nie takie jak po dove :( mam to opakowanie najwieksze ( ok 22 zł w sklepie)troszeczkę zużyty doslownie 2 razy użyty mogę sprzedac za 12 zł jesli chcecie prosze o wiadomosć;)

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:10:59

mó KWC- dax samoopalacz w piance, kosztuje 15 zł (np w leclercu), w drogeriach drożej. Dzięki niemu nie chodzę już na solarium:) a wypróbowałam już balsamy brązujące z garniera, dove, lirene , ziaji, loreala, itd:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 16:12 przez m0nicszafa.

Jaki balsam brązujący polecacie?

23 lut 2011 - 16:15:05

ja przez rok używałam nivea i mogę go polecić z czystym sumieniem- ten do ciemnej karnacji. 250 ml kosztuje 15- 20 zł
Ale ostatnio nie mogłam go dostać w żadnym sklepie i kupiłam na szybko johnson & johnson , którego nie znosiłam ponieważ mnie zawiódł kiedyś, z myślą, że użyję go tylko kilka razy dopóki nie znajdę nivea.
Muszę powiedzieć jednak , że miło mnie zaskoczył, fajna mocna (niesztuczna!) opalenizna i dość szybki efekt.
Jeśli ktoś chce mocniejszy efekt polecam j&j ( ok. 13- 16 zł za 250 ml)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o Miss Sporty?