Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

dieta organizacja

12 minut temu

przestrzeganie diety

29 minut temu

zalety diety pudełkowej

44 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:31:33

Kup sobie maskę mleczną ,możesz nabyć ją u fryzjera. kosztuje około 2O zł. przynajmniej ja tyle płaciłam. jest świetna!

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:32:07

są takie kuracje
i pomagają
tzw na ciepło ;)

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:32:57

Ja polecam odwiedzic rossmana , i kupic tam szampon , odzywke i maske z alterry + jakis db olejek do olejowania wlosow (np vatika dabur , albo amla , ewentualnie olejek z alterry z rossmana) ; )

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:33:25

ja nie wiem czy to kwestia moich wlosow ze wola chemie czy co, ale jak zaczelam stosowac te "naturalne oleje" i szampony bez silikonow to zrobilo mi sie takie siano na glowie, ze musialam obciac z 15 cm wlosow... W nocy się plątały, rano robił się jeden wielki kołtun... W dotyku były jak sztuczne... Odstawiłam to i wróciłam do dawnych metod - czyli szampon dove do puszących się włosów, plus taka szybko działająca odżywka z elseve, jakas z perlami czy cos tam takiego i jedwab na koncowki. Raz w tygodniu nakladam na godzine maske, np. z kallosa ta mleczna i podgrzewam suszara. Oczywiscie prostownica poszla na dno szafy i wyciagam ja juz tylko naprawde od wielkiego dzwonu ;p Wlosy mam teraz "jak nowe" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 20:34 przez kinia2111.

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:56:10

Cytat
kinia2111
ja nie wiem czy to kwestia moich wlosow ze wola chemie czy co, ale jak zaczelam stosowac te "naturalne oleje" i szampony bez silikonow to zrobilo mi sie takie siano na glowie, ze musialam obciac z 15 cm wlosow... W nocy się plątały, rano robił się jeden wielki kołtun... W dotyku były jak sztuczne... Odstawiłam to i wróciłam do dawnych metod - czyli szampon dove do puszących się włosów, plus taka szybko działająca odżywka z elseve, jakas z perlami czy cos tam takiego i jedwab na koncowki. Raz w tygodniu nakladam na godzine maske, np. z kallosa ta mleczna i podgrzewam suszara. Oczywiscie prostownica poszla na dno szafy i wyciagam ja juz tylko naprawde od wielkiego dzwonu ;p Wlosy mam teraz "jak nowe" :)

to nie jest kwestia tego, że wolą chemię. Po prostu ukazał się stan Twoich włosów bez chemicznego oblepienia, są najzwyczajniej w świecie zniszczone i tylko na silikonach (poprawiajacych wyglad) jakoś wyglądają.

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:59:11

ja mam ten sam problem, wypróbowałam szampon i odżywkę arganową akurat trafiło się z Avonu :) polecam fantastyczna sprawa i szampon z Shauma z olejkiem kokosowym też fajne :)

Co na suche i zniszczone włosy??

13 wrz 2012 - 19:43:19

Polecam kosmetyki z lini sleek line ; ) rewelacyjne i tanie ; ) balsam do włosów 2 litry 2o zł ; )

Co na suche i zniszczone włosy??

13 wrz 2012 - 19:51:19

Włosy podobno nie rozdwajają się tak szybko po obcięciu gorącymi nożycami, czytałam trochę o tym i klientki sobie chwalą ten zabieg, ponoć też się lepiej układają. A na końcówki jest dobre takie serum z Avonu.

Co na suche i zniszczone włosy??

13 wrz 2012 - 19:51:32

miałam taką przygodę że prostownicy i suszarki uzwałam ponad rok codziennie. Włosy wyglądały tragicznie. Lecz odłożyłam suszarke i prostownice okolo roku temu i włosy wiele lepiej wyglądają. Używam szamponu, masek oraz balsamów własnie z lini sleek line. A dodatkowo czytałam własnie tu na forum że płyn do higieny intymnej również działa pozytywnie. Spróbowałam i naprawde działa. Ale i tak nic ich tak do konca nie odbuduje. I tak będzie trzeba je ściąć.


Miałam to serum i szczerze powiem że nie widziałam rezultatów. Tłusty płyn po którym włosy się nie wydają aż tak rozdwojone nic wiecej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-13 19:54 przez kaciuchaaa.

Co na suche i zniszczone włosy??

14 wrz 2012 - 01:25:47

Witam
Na naprawdę suche i zniszczone włosy polecam ci Odżywke na bazie aloesy firmy Forever Living. Sama stosuje juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Odżywka aloe jojoba

Co na suche i zniszczone włosy??

14 wrz 2012 - 01:33:07

Miliondwieścierazy widzę taki wątek, ale zawsze i wszędzie będę to powtarzać :

WAX WAX i jeszcze raz WAX!

Co na suche i zniszczone włosy??

24 wrz 2022 - 21:15:34

Jeśli chodzi o kosmetyki możesz zerknąć na serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-
profesjonalne/prosalon-professional/ Sprzedają w sieci u siebie w sklepie, ewentualnie także w salonach Hebe są dostępne.

Co na suche i zniszczone włosy??

24 paź 2022 - 10:03:55

Chantal ma linię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/ właśnie
tworzonej z myślą o osobach, które chcą zadbać o włosy – szampony, maski, odżywki – mają dokładnie opisane na stronie.

Co na suche i zniszczone włosy??

26 paź 2022 - 09:14:11

Na suche i zniszczone włosy polecam bardzo dobry szampon błotny i maskę błotną z minerałami z morza martwego polskiej marki APIS. Rewelacyjnie odżywia i poprawia kondycje włosów do tego jest w 100% naturalny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korektor pod oczy