Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

4 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na suche i zniszczone włosy??

01 mar 2011 - 14:37:47

Cytat
EWULKA007
delikatny szampon + jedwab na końcówki
i zero suszarki, zero lokówki i zero prostownicy dopóki ich nie doprowadzisz do ładu ;)

dokładnie, żadnego suszenia !

bardzo dobrze też działa zimna woda na koniec mycia włosów - włosy bardziej się błyszczą

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Co na suche i zniszczone włosy??

08 kwi 2011 - 10:22:32

Ja zmieniłam trochę strategię pielęgnacji włosów. To znaczy po umyciu nie suszę włosów ich od razu, tylko czekam aż same podeschną a później dopiero je modeluję i dosuszam. Poza tym kupiłam sobie l'oreal szampon i odzywkę, ale z tej serii profesjonalnej, dostępnej chyba tylko w sklepach fryzjerskich (zamawiałam na kalamis.pl). Włosy się poprawiły.

Co na suche i zniszczone włosy??

08 kwi 2011 - 10:24:46

wax z pilomaxu, mialam straszne koncowki wlosy siano, a wax sprawil ,ze zrobily się ladne blyszczące i zdrowe.

Co na suche i zniszczone włosy??

08 kwi 2011 - 10:35:56

Ja używam szamponu i maseczki Dove z linii repair therapy. I to jest Hairfall control to jest głęboka regeneracja włosów słabych. Zapobiega ich wypadaniu, łamliwości, rozdwajaniu się. Pozostawia włosy gładkie, mocne i błyszczące, a dodatkowo zapobiega ich wypadniu. Jestem mega zadowolona, a używam dopiero tydzień i już widze znaczną poprawę w moich wlosach, które jeszcze niedawno były sianem.

Co na suche i zniszczone włosy??

09 kwi 2011 - 00:15:58

Ja jestem wierną fanką nafty kosmetycznej połączonej z olejkiem rycynowym oraz maski na włosy wax treatment. U mnie dają bardzo dobre efekty :)

Co na suche i zniszczone włosy??

05 cze 2012 - 20:32:10

Hej tu masz na temat regeneracji włosów, jeśli masz zniszczone, suche, łamliwe itp... to na pewno się Ci przyda. A także mówią co używać więc można podpatrzeć ;)

Co na suche i zniszczone włosy??

05 cze 2012 - 20:34:46

WaX jest do d...!

Co na suche i zniszczone włosy??

05 cze 2012 - 21:31:55

Polecam:

Seboradin-ekstrakt z ziół, zapobiega wypadaniu i łamaniu się włosów, tłuszczeniu się włosów, reguluje gruczoły łojowe,działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowi,hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych. Włosy będą puszyste,miękkie,wzmocnione,nawilżone i miękkie.

Włosy trzeba regenerować też od wewnątrz, więc polecam również Belissę

Belissa-tabletki zawierają dużo witamin dzięki którym będziesz miała nie tylko piękne włosy ale też skórę i paznokcie.


Oba te leki używam 3 miesiące i skutki są mega. Wcześniej z włosów miałam mysi ogonek a teraz mam koci ogon.Moje włosy były suche i wypadały. A teraz są miękkie, nawilżone i wzmocnione :);)

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:18:21

hej również polecam maseczki bio vax. co do jedwabiu mam mieszane uczucia. sama stosuje na swoje suche i zniszczone wlosy i jesli chodzi o nawilzanie, to nie zauwazylam zeby dzieki jedwabiu poprawila sie kondycja moich wlosow. jednak fajnie nablyszcza i wygladza koncowki. prostownicy nie odstawie nigdy, bo moje wlosy ukladaja sie jak chca, kazdy w inna strone i staram sie o nie dbac jak najlepiej(termoochrony, maseczki bio vax, jedwab, nafta kosmetyczna, ktora rowniez polecam).

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:19:45

Odbudowałam swoje włosy poprzez kurację z Dave i po każdym myciu olejek na końcówki

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:23:21

taaa jedwab
poczytajcie sobie o syntetycznym jedwabiu,co robi z włosami

polecam kosmetyki http://www.beaverprofessional.pl/o-nas/
miałam maskę i szampon
rewelacja do włosów przesuszonych i suchych z natury(kręconych)

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:25:50

slyszalam o wielu miksturach "domowej roboty" z roznych dziwnych rzeczy czy sa sprawdzone podobno tak, acz ja sie nigdy nie odwaze:) Stawialabym bardziej na jakas odzywke czy maseczke przeznaczona do suchych i zniszczonych wlosow.

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:26:52

Maseczka z olejku rycynowego, żółtka i soku z cytryny :)

Polecam :)

Robiłam i włoski po tym zabiegu cudowne. Miękkie, nawilżone,lśniące, lekkie i puszyste.

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:27:18

wax, olejek rycynowy, olejowanie, żelatyna, serum na koncowki plus suplementy od środka. Zero prostownicy, suszarki.

Co na suche i zniszczone włosy??

10 wrz 2012 - 20:30:23

Podobno są jakieś zabiegi u fryzjera,które mega odżywiają włosy ,ale czy to prawda ..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki peeling?