Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:23:40

Mam bardzo suche i zniszczone włosy szukam dobrego szamponu , maseczki , odżywki który sprawi że moje włosy będą miękkie i odbuduje moje zniszczone końcówki... polecacie coś sprawdzonego???

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:26:28

nie wiem czy cos odbuduje zniszczone koncowki?! chyba tylko obciecie ich...;/
sama mam ten problem;/

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:27:01

delikatny szampon + jedwab na końcówki
i zero suszarki, zero lokówki i zero prostownicy dopóki ich nie doprowadzisz do ładu ;)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:28:09

kup jakąś maseczkę nawilżającą do włosów suchych i zniszczonych, jakieś coś na końcówki, a pełno tego jest, choćby nawet w avonie :D mam stamtąd taki jakby `eliksir na końcówki` i nie jest zły ;)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:29:35

Jest już masa wątków na ten temat.

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:30:37

zniszczone końcówki najlepiej ściąć, jak są połamane czy rozdwojone to nic Ci na to nie poradzi...Dziewczyny tutaj radzą wax do kupienia w aptece, ja natomiast od jakiegoś czasu używam serum do końcówek wygładzająco- regenerujące do włosów suchych i zniszczonych firmy joanna "z apteczki babuni". Używam na mokrych włosach i faktycznie, po użyciu są bardziej miękkie i nie takie drutowate, po farbowaniu. A z szamponów itd- zaczęłam używać całej serii sayoss'a szampon+odżywka+maska. Do włosów farb. całkiem niezłe, mój facet(ma długie włosy) ma na zniszczone odżywkę w sprayu i nie narzeka.

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:31:16

odżywka Wax
jedwab do włosów
szampon i odżywka Dove :)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:31:18

a dajesz jakąs odzywkę po umyciu włosów?
ja od zawszę stosuję pantene, a codziennie prostuję i aż fryzjerka się zdziwiła, ze mam świetne wlosy a dodam, że mam cieniutkie wlosy :)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:32:21

Mam ten sam problem, w dodatku ciągle używam suszarki i prostownicy bo w innym przypadku moje włosy wyglądają tragicznie, każdy w inną stronę:/ stosuje maseczke wax i dodatkowo jedwab, nawet pomaga. Po tej maseczce włosy są całkiem inne w dotyku, ale wiadomo potrzeba czasu żeby włoski się zregenerowały. Najlepiej obciąć końcówki, ale jeśli o mnie chodzi to mi strasznie szkoda ponieważ zapuszczam włosy i narazie odpuszczę te końcówki:)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:32:22

To już 25 taki sam wątek w tym tygodniu.
Jedbab nic nie daje - wysusza tylko włosy.
Kup olej do włosów DABUR(Vatike lub amle), codziennie najkładaj go na noc.
Do tego ampułki radical z apteki + koniecznie podcięcie włosów.
Żadne maski, szampony, odżywki, jedwabie tutaj nie pomogą.

Cytat
paulaluki44
Mam bardzo suche i zniszczone włosy szukam dobrego szamponu , maseczki , odżywki który sprawi że moje włosy będą miękkie i odbuduje moje zniszczone końcówki... polecacie coś sprawdzonego???

Zniszczone końcówki mogą odbudować TYLKO I WYŁĄCZNIE nożyczki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 15:33 przez ColorfulSky.

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:34:38

Cytat
ColorfulSky
To już 25 taki sam wątek w tym tygodniu.
Jedbab nic nie daje - wysusza tylko włosy.
Kup olej do włosów DABUR(Vatike lub amle), codziennie najkładaj go na noc.
Do tego ampułki radical z apteki + koniecznie podcięcie włosów.
Żadne maski, szampony, odżywki, jedwabie tutaj nie pomogą.
Cytat
paulaluki44
Mam bardzo suche i zniszczone włosy szukam dobrego szamponu , maseczki , odżywki który sprawi że moje włosy będą miękkie i odbuduje moje zniszczone końcówki... polecacie coś sprawdzonego???

Zniszczone końcówki mogą odbudować TYLKO I WYŁĄCZNIE nożyczki.

DOKLADNIE! ps. wlasnie czekam na vatike. zobaczymy czy jest dobra

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:34:38

pomoże chyba tylko fryzjer na zniszczone końcówki :)

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:35:24

slyszalam,zee Dabur Amla - poczytajcie sobie w necie. za niedlugo tez zamawiam :))

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:35:36

Rozdwojonych końcówek nie zregenerujesz za chiny ludowe ;)
Natomiast regeneracja przesuszonych włosów będzie skuteczna w formie masek na ciepło (smarujesz maskę na wilgotne włosy zawijasz w folię i dmuchasz suszarką. Potem zawijasz na to ręcznik i tak paradujesz 15-30min, później zmywasz chłodną wodą.)
Dobrze też wiązać włosy na noc w warkocz.
Jedwabiu nie polecam bo zawiera alkohol i tylko zalepia łuski włosa(większość firm niestety pod nazwą jedwab sprzedają silikon po którym włosy są piękne tylko gdy wetrzesz we włosy a po zmyciu znów masz siano)
Powodzenia

Co na suche i zniszczone włosy??

23 lut 2011 - 15:36:16

maska wax

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki balsam brązujący polecacie?