Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

4 minuty temu

Budowa domu

29 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAJCIE,POLECAJCIE JAKIES KREMY DO TWARZY,SKORA NA POLICZKACH TROCHE MI SIE LUSZCZY,JAKI KREM JEST NAJLEPSZY???POMOZCIE

a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?

Nivea ? :)

Cytat
toona1992
a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?

ja używam przeciw trądzikowi Sudocremu, dobry jest bardzo. do kupienia, albo w aptece, albo w drogerii Natura. z maści na trądzik polecam Mąść Ichtiolową, ma strasznie nieprzyjemny zapach, ale działa. cena ok.4 zł , do kupienia w aptece.

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 14:37 przez julita200.

LOREAL!!! do cery suchej, nawlżający, ok 20zł w porcelanowym słoiczku

Cytat
toona1992
a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?


po 1, wizyta u dermatologa on doradzi najlepiej bo inaczej l krzywde sobie zrobisz. Trądzik i tego typu zmiany leczy się specjalnistycznie, te wszelkie clin&clin'y, clerasily są do d**** ot, zdanie mojego dermatologa. Zaczelam się leczyć hormonalnie+ nawilżenie i wyszłam już z trądziku.

po 2, wszystko co nie zatyka wągrów i zbytnio nie wysusza bo jeśli wysuszysz skórę, łój będzie się produkował 2 razy taki i wtedy błędne koło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 14:39 przez jedynaczka.

Cytat
Meggi0910
WITAJCIE,POLECAJCIE JAKIES KREMY DO TWARZY,SKORA NA POLICZKACH TROCHE MI SIE LUSZCZY,JAKI KREM JEST NAJLEPSZY???POMOZCIE

polecam kremy nawilżające Uriage i wszelkie inne apteczne kosmetyki! Ja nie używam kremow z marketów bo zaraz mam armagedon na buzi! no może Clinique ewentualnie ten z trzech kroków bo on jeszcze nic mi nie robi ze skórą

ja używam z soray polecam

ja polecam z Biodermy tez niebieskie do cery suchej :)

zweryfikowana
Posty: 880
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie mam problemu z trądzikiem, żeby mieć świeżą i nawilżoną skórę twarzy używam kremów z avonu - solutions a.m i p.m total radiance. Raz dostałam za free, stwierdziłam, co mi tam i pasują mi idealnie :)
Jeżeli byłabyś zainteresowana takimi kremami - jestem konsultantką :)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

najlepsze kupowane w aptece - Keranorm cena ok. 35zl, oraz AQUALAN L cena ok. 19zł :)

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

1.NIVEA to wielki zapychacz.
2. Nivea soft też mi zapychał.


Ja pozbyłam się suchych skórek CETHAPILL :) 250ml za 30zł to nie dużo, a kocham go nad życie :) a jeśli nie to to na noc EMOLIUM juz po pierwszym razie zniknie wszystko :)

ja uzywam kremu nawilzajacego z Ponds

a ja jak mi się łuszczy to nakładam nivea soft, ale taką grubszą warstwę - tak jakbym maseczkę nakładala - a to co nie wsiąknie usuwam wacikiem.
kiedys w lato jak miałam taki problem stosowałam wodę termalną w sprayu,

jak mi sie łuszczy nosek to smaruje kremem dla dzieci na każda pogodę z nivei ; )
a na codzień: uzywałam vichy nawilzajacy ale bez szału i podraznia skore, dobra jest seria z nivei nawilzajaca rozowa - nie drogo, krem okolo 15zł
z drozszych - clinique polecam, super są te kremy!

Wypróbuj czegoś od LA ROCHE - POSAY (mają duży wybór produktów do cery z problemami - do zakupu w aptece - najpierw możesz poprosić o próbki, żeby nie inwestować w coś co nie wiadomo czy Ci podejdzie...;) )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do włosów