Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

WITAJCIE,POLECAJCIE JAKIES KREMY DO TWARZY,SKORA NA POLICZKACH TROCHE MI SIE LUSZCZY,JAKI KREM JEST NAJLEPSZY???POMOZCIE

a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?

Nivea ? :)

Cytat
toona1992
a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?

ja używam przeciw trądzikowi Sudocremu, dobry jest bardzo. do kupienia, albo w aptece, albo w drogerii Natura. z maści na trądzik polecam Mąść Ichtiolową, ma strasznie nieprzyjemny zapach, ale działa. cena ok.4 zł , do kupienia w aptece.

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 14:37 przez julita200.

LOREAL!!! do cery suchej, nawlżający, ok 20zł w porcelanowym słoiczku

Cytat
toona1992
a ja jakigos szukam dla skóry takiej trądzikowej dkłonnej do zaskórników itp. ktos wie ? zna jakid dobry?


po 1, wizyta u dermatologa on doradzi najlepiej bo inaczej l krzywde sobie zrobisz. Trądzik i tego typu zmiany leczy się specjalnistycznie, te wszelkie clin&clin'y, clerasily są do d**** ot, zdanie mojego dermatologa. Zaczelam się leczyć hormonalnie+ nawilżenie i wyszłam już z trądziku.

po 2, wszystko co nie zatyka wągrów i zbytnio nie wysusza bo jeśli wysuszysz skórę, łój będzie się produkował 2 razy taki i wtedy błędne koło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 14:39 przez jedynaczka.

Cytat
Meggi0910
WITAJCIE,POLECAJCIE JAKIES KREMY DO TWARZY,SKORA NA POLICZKACH TROCHE MI SIE LUSZCZY,JAKI KREM JEST NAJLEPSZY???POMOZCIE

polecam kremy nawilżające Uriage i wszelkie inne apteczne kosmetyki! Ja nie używam kremow z marketów bo zaraz mam armagedon na buzi! no może Clinique ewentualnie ten z trzech kroków bo on jeszcze nic mi nie robi ze skórą

ja używam z soray polecam

ja polecam z Biodermy tez niebieskie do cery suchej :)

zweryfikowana
Posty: 880
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie mam problemu z trądzikiem, żeby mieć świeżą i nawilżoną skórę twarzy używam kremów z avonu - solutions a.m i p.m total radiance. Raz dostałam za free, stwierdziłam, co mi tam i pasują mi idealnie :)
Jeżeli byłabyś zainteresowana takimi kremami - jestem konsultantką :)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

najlepsze kupowane w aptece - Keranorm cena ok. 35zl, oraz AQUALAN L cena ok. 19zł :)

niezweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 4/5

1.NIVEA to wielki zapychacz.
2. Nivea soft też mi zapychał.


Ja pozbyłam się suchych skórek CETHAPILL :) 250ml za 30zł to nie dużo, a kocham go nad życie :) a jeśli nie to to na noc EMOLIUM juz po pierwszym razie zniknie wszystko :)

ja uzywam kremu nawilzajacego z Ponds

a ja jak mi się łuszczy to nakładam nivea soft, ale taką grubszą warstwę - tak jakbym maseczkę nakładala - a to co nie wsiąknie usuwam wacikiem.
kiedys w lato jak miałam taki problem stosowałam wodę termalną w sprayu,

jak mi sie łuszczy nosek to smaruje kremem dla dzieci na każda pogodę z nivei ; )
a na codzień: uzywałam vichy nawilzajacy ale bez szału i podraznia skore, dobra jest seria z nivei nawilzajaca rozowa - nie drogo, krem okolo 15zł
z drozszych - clinique polecam, super są te kremy!

Wypróbuj czegoś od LA ROCHE - POSAY (mają duży wybór produktów do cery z problemami - do zakupu w aptece - najpierw możesz poprosić o próbki, żeby nie inwestować w coś co nie wiadomo czy Ci podejdzie...;) )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farba do włosów