Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 12:03:18

Hey kobitki.
Czy używałyście nafty kosmetycznej? Co o niej sądzicie? Pomogła Wam czy przeciwnie?? Ja ją zakupiłam rozrobiłam z żółtkiem i cytryną a później zrobił mi się jeden wielki kołtun :( Mam suche podniszczone włosy i mam nadzieje że coś pomoże mimo męczarni z rozczesywaniem.
Proszę o opinie ! :)

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 14:04:36

Hm..a kto Ci polecił taki mix? Oto rodzaje nafty, sposób użycia i ich charakterystyka:

Nafta kosmetyczna z witaminami A oraz E
Wbrew pozorom dodatek cennych witamin, przynajmniej w opinii producenta, nieszczególnie wpłynął na zbawienne działanie produkowanego kosmetyku. W przypadku nafty kosmetycznej z dodatkiem witamin A oraz E, na opakowaniu przeczytać możemy bowiem, iż specyfik poprawi kondycję naszych włosów, sprawiając tym samym, iż staną się one lśniące oraz mocne. Niemniej jednak z całą pewnością wartym zauważenia jest fakt, że podobne właściwości wykazywać powinna każda, tradycyjna nafta kosmetyczna.

Nafta kosmetyczna z aloesem
Nafta kosmetyczna z dodatkiem wyciągów z aloesu stanowi kolejny wariant wzbogaconej substancją odżywczą, tradycyjnej, doskonale znanej nam nafty. Niemniej jednak według obietnicy producenta, ów wyciąg odgrywać powinien niebagatelną rolę w przypadku właściwej pielęgnacji pasm. Nafta z dodatkiem aloesu wykazuje bowiem właściwości biostymulujące oraz bakteriobójcze tym samym z powodzeniem zastępujące kosmetyki poprawiające ogólny wygląd włosów, a więc takie jak chociażby doskonale znana nam odżywka.

Nafta kosmetyczna z drożdżami
Nafta kosmetyczna z drożdżami to produkt wzbogacony o dodatek cennych witamin z grupy B. Według opinii producenta fakt ten nie pozostaje tutaj bez znaczenia. Wspomniane witaminy z łatwością wnikać powinny zarówno do wnętrza samych włosów jak i cebulek nadając im tym samym mocy, siły oraz blasku, jak również wygładzając ich strukturę. Warto dodać, iż ten rodzaj nafty dedykowany jest wszystkim rodzajom kosmyków, a więc również takim, które nie nastręczają swoim właścicielkom zbyt dużych problemów odnośnie codziennej pielęgnacji.

Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym
Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym to rodzaj nafty, który, podobnie jak nafta kosmetyczna z drożdżami, odpowiedni będzie w przypadku pielęgnacji wszystkich typów włosów, a więc zarówno tych problematycznych, jak i tych zupełnie zdrowych. Ten typ nafty, podobnie jak jego poprzedniczki, ma za zadanie głównie wzmocnić kosmyki, wygładzić końcówki włosów, a tym samym zapobiec ich rozdwajaniu jak również zapobiec wypadaniu oraz uporczywemu problemowi łupieżu.

Sposób użyciazły/u] Zarówno naftę z olejem rycynowym, jak i wszystkie pozostałe, powyżej wymienione rodzaje naft kosmetycznych należy nałożyć na czyste, suche włosy, po czym dokładnie wetrzeć kosmetyk w pasma. Tak zaaplikowaną naftę zostawiamy teraz na czas wynoszący około 10 minut, po czym dokładnie spłukujemy pod bieżącą, letnią wodą i myjemy zwykłym, powszechnie używanym szamponem.

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 14:06:47

Nie polecam używania nafty kosmetycznej dziewczyną o blond włosach (farbowanych) włosy strasznie żółkną ..

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 14:10:57

1 WAZNA UWAGA:

jak umyjesz wlosy to nie trzyj ich recznikiem aby nie uszkodzic struktury wlosa, stana sie zdrowsze, beda poddatniejsze na wchlanianie wilgoci. Po umyciu albo odsacz wlosy z wody, albo owin recznikiem i trzymaj ok godziny. Nawet jak nafte nakladasz to rob to delikatnie, nie wcierajac na "hama", no i tez mozesz owinac recznikiem (cieplo pomaga wchlanianiu sie preparatow odzywczych)
no i polecam biotyne, biotebal albo poprostu witamine h, pomaga na wlosy skore i paznokcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 14:11 przez bella3.

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 14:14:36

Wetrzyj we włosy na 10 minut przed umyciem na suche włosy albo zmieszaj z ojejkiem rycynowym i sokiem z cytryny (jesli masz jasne włosy), żółtka osobiscie nie dodaje.. Mi pomogło bardzo włosy mam super, miekkie fajnie sie układają...

Nafta do włosów! Jakie opinie?

30 sty 2011 - 14:36:55

Ja używałam nafty firmy Anna i jeszcze jakiejś tam firmy, które miały same dobre opinie, ale mój główny problem polega na tym, ze za cholere nie mogłam zmyć tego z włosów, kiedy inne dziewczyny pisały, ze wystarczy umyć 2 razy. Ja myłam z 4 razy, silnym szamponem z SLSem i dopiero wtedy się jej pozbyłam. Myślę, że to dlatego, że mam bardzo cienkie, zdrowe, idealnie proste włosy i ciężko z nich schodzi, chociaż na zdrowy rozum powinno być odwrotnie. Tak samo schną mi baaardzo długo pomimo, ze są cieniutkie i mam ich zaledwie garstkę.

Nafta do włosów! Jakie opinie?

31 sty 2011 - 10:11:38

Dziękuję za rady :)

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:04:02

ja używam od ok 4 mc i widzę różnicę , włosy urosły jest znaczna poprawa w rozczesywaniu :)

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:06:08

ja kiedyś użyłam i nie mogłam zmyć! nigdy więcej tego typu wynalazków

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:07:44

dziewczyny sobie chwalą ale mi nafta nic nie pomogła z mega siana zrobiło sie jeszcze większe sianko..

za to polecam 'placenta' kallios czy jakos tak koszt około 10zl. super efekty.

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:08:06

podobno jest swietna i bardzo pomaga

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:12:52

Ja uzywalam 10 lat temu, tzn mama mi mowila zebym tak robila i mialam piekne wlosy, teraz jej nie uzywalam i mam zamiar do niej wrocic

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:20:29

JA BARDZO DUZO NACZYTALAM SIE O TYM W INTERNECIE I STWIERDZILAM ZE SPORBUJE BO W SUMIE NIC MI NIE SZKODZI, BO NIE JEST TO DROGA INWESTYCJA (JAK KTOS JUZ UZYWAL WCZESNIEJ NIE WIAODMO CZEGO I PRAWIE NIC NIE POMOGLO) KUPILAM NAFE Z OLEJKIEM RYCYNOWYM, MIESZAM Z ZOLKTKIEM I CYTRYNA, OOGLNIE TO TAK WLOSY 100 RAZY BARDZIEJ MIEKSZE I GLADSZE... WYDAJE MI SIE TEZ ZE UROSLY, ALE NIESTETY NADAL WYPADAJA, MOZE NIE TYLE CO WCZESNIEJ ALE WYPADAJA, ALE I TAK JESTEM ZADOWOLONA BO ZA TAKIE PIENIADZE EFEKT JEST ZDUMIEWAJACY W PROWNANIU Z INNYMI RENOMOWANYMI KOSMETYKAMI KTORE PRAWIE NIC NIE ZEMINILY, A CO DO WYPADANIA PRZESTALAM SIE MARTWIC, BO WIEM ZE PO UZYCIU FARBY PALET JAKIS CZAS TEMU MOJE WLOSY DLUGOO BEDA DOCHODZIC DO SIEBIE;/ ZRESZTA WIEM ZE JAK JE TERAZ OBETNE TROCH E TO WTEDY DOPIERO STANA SIE NAPRAWDE LEPSZE, BO WIEOAMDO ZE JAK WLOSY ROSNA I NIE SA PODCINANE TO TEZ ZA DOBRZE SIE NIE PREZENTUJA, AAA I JA NAKLADAM NA GLOWE WOREK FOLIWOY ZEBY BYLO CIEPLEJ I RECZNIK NOSZE TAK Z POL H I JEST OK, A ZMYWAM RAZ I JUZ NIC NIE MA;]

Nafta do włosów! Jakie opinie?

02 lut 2011 - 22:25:07

taka od odżywka jest super. należy tylko pamięta, ze nie mozna jej uzywac na rozjasnione włosy bo mogą sie sfilcowac i tylko obcięcie niestety pomoże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paski wybielające. - 3D white WHITESTRIPS