Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak nazywa się dokładnie odżywka WAX która pobudza włosy by szybciej rosły? // Która z Was stosowała?

po prostu odżywka WAX dla włosów jasnych albo ciemnych:)
na moje włosy ona w ogóle nie działa;/ wręcz przeciwnie są po niej suche, matowe i trudne w rozczesywaniu.

wax firmy treatment, czy jakoś tak :)
właśnie siedzę z nią na włosach z nadzieją, że rano będą dłuższe i ładniejsze :D

Ja używałam i używam , ona nie przyspiesza rośnięcia włosów ;)

Przyspiesza wzrost wlosow a nawet pomaga na odrastanie, wiem bo sama stosuje, trzeba tylko uzywac zgodnie z instrukcja na opakowaniu, tutaj kluczowa role odgrywa cieplo, ktore nalezy utrzymywac podczas stosowania odzywki. Uzywalam Wax na przemian z olejkiem rycynowym i wlosy rosly mi ok 1cm na tydzien a dodam, ze jeszcze do niedawna walczylam z nadmiernym wypadaniem wlosow. Przestrzegam tylko, ze po calkowitym odstawieniu tej odzywki wlosy wracaja do stanu sprzed, wiec wolniej rosna i przestaja odrastac nowe w miejscu wypadniecia starych, byc moze dlatego producent zaleca uzywanie odzywki raz w tygodniu w celu podtrzymania efektow, niestety nie ma cudow chociaz sie zdarzaja ;). W kazdym razie wbrew negatywnym opiniom jakie mozna spotkac goraco polecam Wax Treatment ale angielska wersje, czyli te oryginalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 20:44 przez lelele.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PODKLAD CATRICE KTO MOZE KUPIC??!!