Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:29:06

Dziewczyny może któras ma też taki problem jak ja? Mam okropne wągry. Całą masę czarnych punkcików na nosie i brodzie. To już zaczyna byc ponad moje siły. Cerę mam idealną, zero wyprysków, nie jest przetluszczona, nie mam żadnych problemów skórnych tylko tę okropne wągry. Znacie jakieś skuteczne sposoby jak walczyc z tym dziadostwem? Zalezy mi głownie na kremach takich do 150 zl, nie chce tych tanszych clean&clear, avon, oriflame itd bo One nic nie dają, przekonałam sie o tym na własnej skórze. Ewentualnie jakieś skuteczne zabiegi. A i chodzi mi o coś, co nie rozjaśnia tych wągrów tylko je usuwa.

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:30:49

Mikrodermabrazja?

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:31:58

Mam to samo;/
Używam peelingów i myję rano i wieczorem twarz szarym mydłem. Coś tam widzę w poprawie...
Podbijam:)

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:32:43

plastry sa dobre. ale nie skuteczne w 100 %

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:34:07

Ja miałam i mam w dalszym ciągu, ale już znacznie w mniejszym stopniu. Ja niestety nie miałam możliwości kupowania kremów za 150 zł, więc ratowałam się tańszymi specyfikami;) Od kilku miesięcy używam codziennie(a przynajmniej staram się;)) garniera 3 w 1, jako żelu (peelingu), co tydzień (mniej - więcej) robię sobie taki "zabieg" -> garnier żel -> garnier peeling(z tą taka nakładką do masowania) -> a następnie (genialnego!!!) peelingu z Ziaji Med. Bardzo mi to zmniejsza wągry i zaskórniki;)

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:35:43

a co z ich wyciskaniem?

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:35:55

Proponuję najpierw oczyszczanie skóry u kosmetyczki. Niestety zabieg trzeba powtarzać, ale na jakiś czas da Ci odetchnąć.

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:37:19

ja to je wyciskam, bo nie moge na nie patrzec, ale przez to robią mi sie czasem krosty na czole :/
na nosie wyciskam, ale nigdy zadnej krosty nie mialam.

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:38:24

oczyszczanie twarzy,mikrodermabrazja

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:40:32

BREVOXYL! ok 19zł w aptece;)

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:40:35

Polecam pojscie do kosmetyczki na oczyszczanie:)

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:41:31

ja za to oczyszczania twarzy nie polecam. nic mi to nie dało, właśnie zaczęło mi wszystkiego więcej wyłazić... ;/ ale też zaczęłam się zastanawiać nad mikrodermabrazją, bo słyszałam, że daje niezłe efekty ;> wie ktoś coś o tym?

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:42:32

spróbuj rozpuścić trochę żelatyny spożywczej w mleku, żeby wyszła taka gęsta papka. w sumie kosztuje grosze, a moja siostra mówiła, że bardzo jej to pomogło, bo świetnie 'wyciąga' te brudy.

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:43:09

Cytat
zwierzus
oczyszczanie twarzy,mikrodermabrazja

Zgadzam się, ale trzeba też używać odpowiednich kosmetyków. Ja ze swojej strony mogę polecić serię Normaderm Vichy, ja jestem bardzo zadowolona, ale trzeba wiedzieć, że żel do mycia wysusza skórę (mimo ze mam suchą skóre i tak używam, tylko pozniej odpowiednio ja nawilzam).

Wągry, okropny problem.

02 gru 2010 - 18:44:11

plastry NIVEA,mnie pomogły może nie całkowicie,ale są skuteczne,na allegro można kupić za 1 zł/szt. powodzenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztuczne rzęsy z Rossmanna