Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

6 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

21 lut 2011 - 11:16:05

venus różowe :P

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:12:56


wg mnie najlepsze:) nigdy sie nie zacinam przy nich:)

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:15:28

Cytat
stylish-girl
z biedrony ;D

ja też;D takie różowe, świetne sa te maszynki i niska cena :)

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:16:43

wyprobowałam wiele i polecam WILKINSON SWORD Xtreme3 Beauty. Najlepsze z najlepszych!! ;) Te kolorowe z BIC też miałam i są okropne, strasznie ostre i byłam cała pocięta kiedy goliłam się w pośpiechu, przy tych nie mam tego problemu ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-31 15:30 przez Butterfly01.

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:19:38

Ja wilkinson albo gilette ale chyba przejdę się do biedronki, żeby mieć porównanie :)

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:20:06

Moim zdaniem BIC najgorsze są,ale to tylko moje zdanie ja używam wilkinsona są dwa warianty kolorystyczne różowe i fioletowe/liliowe :) dla mnie te są rewelacyjne a wypróbowałam już wszystkie jakie są na rynku,ale teraz przerzuciłam się na elektryczną maszynkę do golenia i zero porównania :) (nie depilator tylko maszynkę) :)na zdjęciu chyba stary wariant kolorystyczny ale budowa ta sama ;)



Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:20:10

hmm ja polecam wilkinson różowe , kiedyś też trafiłam na dobre gilette , ale kurcze już nie mogę ich znaleźć (taka bardziej rozbudowana budowa niż u tych podstawowych )

ale zero uczulenia mam :) po starych maszynkach tzn typu metalowe z wymiennymi żyletkami, po każdych jednorazówkach wyskakują mi mega krosty w okolicach bikini ,a po tych nic :) > polecam je dla kobiet które mają problemy z krostkami po depilacji

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:21:33

dla mnie najlepsze BIC SOLEIL BELLA - solidne, poręczne, dla mnie marzenie ;) cena: ok.15zł/3szt (rossman)


Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:24:38

Cytat
hannahxunicorn
przeczytałam "najlepsza muzyka" hehe
ja używam gillette Venus takiej z wymiennymi końcówkami, jest genialna...

Ja chyba też mam takie(nigdy szczerze na to uwagi nie zwracam). Biorę zawsze albo różową., albo niebiesko różową i kosztuje około 4zł.
Gdzie można kupić takie końcówki? Bo ja za każdym razem kupuje nowa maszynkę...a może faktycznie mogę też wymieniać tylko końcówki.

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:26:25

ja też z Biedronki :D są najlepsze :D

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:27:08

Cytat
hrabina_san
dziewczyny, mam pytanie, czy zaraz po goleniu (nie mowie na drugi dzien, czy pojutrze) macie IDEALNIE gladkie nogi czy tylko na takie wygladaja? bo moje wygladaja, a przy dotykaniu mocniejszym nog 'pod wlos' mimo wszystko czuc lekkie drapanie. jaki macie patent na IDEALNIE gladkie nogi z kazdej strony?:)
depilator :)

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:28:08

Cytat
ecri16
Ja ostatnio kupiłam BIC i już nigdy nie zrobię tego błędu :/ Jestem cała pocięta i nie dokładnie ogolona. Polecam za to Gilette,ciut droższe, ale o wiele lepsze. Nigdy się nimi nie zacięłam.

bic nigdy wiecej

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:28:17

Cytat
ewelajna92

wg mnie najlepsze:) nigdy sie nie zacinam przy nich:)
Ja na ogół też się nimi nie zacinam, ale pamiętam jak raz się bardzo śpieszyłam i zacięłam sie na kostce. Krew się lała strumieniem, bo to była nowa maszynka. I do dzisiaj mam 1cm bliznę.
Ale już teraz nigdy się nie śpieszę przy goleniu nóg :)

Najlepsza maszynka do golenia- opinie

31 maj 2011 - 15:31:11

Cytat
monic18
ja używam z Biedry i jak dla mnie są rewelacyjne !

Ja raz się skusiłam w Biedronce na takie różowe za 4zł kilka sztuk w opakowaniu, masakra, moja stara tępa maszynka goliła lepiej niż te nowe. Ale może mówicie o jakiś innych, jeśli są, to dziś sprawdzę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OdkUpiĘ katalog Avonu