Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

WITAM

MAMA PYTANIE, CZY KTOŚ WIE PO CZYM MOZNA NA PIERWSZY RZUT OKA ODRÓZNIĆ PODRABIANE PERFUMY OD ORYGINAŁU?
NA ALLEGRO JEST MNÓSTWO COCO CHANEL MADMOUSELL ,ALE JAK ROZPOZNAC NP PO OPAKOWANIU LUB BUTELCE ZE TO ORYGINAŁ
LUB PODRÓBKA?
JESLI KTÓRAŚ WIE CZYM NP. SIĘ RÓZNI ORYGINALNIE ZAPAKOWANE PUDEŁKO OD PODRÓBKI PROSZĘ O SUGESTIE

Po pierwsze - pisze się Mademoiselle
Po drugie - wystarczy wpisać w google "how to spot fake chanel mademoiselle" i przeważnie wyświetla przewodniki na ebayu.
Tu masz jeden:
http://reviews.ebay.com/PHOTO-GUIDE-FAKE-CHANEL-COCO-MADEMOISELLE_W0QQugidZ10000000003826142

COCO CHANEL MADMOUSELL
to na pewno podróbka :D:D:D

ja kupilam od faceta podrobki, takie w perfumetce, tylko na kilka razy, slicznie pachnialy i dlugo... ale lepiej jest pocwachac bo inaczej zupelnie co innego moze przyjsc

DZIEKUJĘ, Z OPISU WYNIKA ZE PO BUTELCE, WYLEWCE O KOLORZE ORAZ ATOMIZERZE
KOLOR ZIELONY TO ORYGINAŁ
CZERWONY PODRÓBKA?
MOJE PYTANIE DOTYCZY COCO MADEMOISELLE CHANEL



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-06 13:17 przez grazynka24.

Tak, to po lewej (zielone) to oryginał, a na czerwono po prawej podróba.

podobno kod seryjny na podróbce jest na naklejce, a w oryginale jest wytłoczony w szkle na dole buteleczki.

Cytat
anemone_sollel
Po pierwsze - pisze się Mademoiselle
Po drugie - wystarczy wpisać w google "how to spot fake chanel mademoiselle" i przeważnie wyświetla przewodniki na ebayu.
Tu masz jeden:
http://reviews.ebay.com/PHOTO-GUIDE-FAKE-CHANEL-COCO-MADEMOISELLE_W0QQugidZ10000000003826142

chciałam podziękować tej szafowiczce-przed chwilą sprawdziłam swoje Addict 2 diora:) dziękuję za tą podpowiedź. będę mogła sobie sprawdzać. wgl fajny wątek, bo podrób jest masa...

Jak mam wątpliwości to zawsze wpisuję "how to spot fake..." i co tam szukam. Na ebayu jest mnóstwo takich przewodników i na ich podstawie kupowałam torbę Anyi Hindmarch. A na ebayu ciężko jest sprzedawać podróbki, bo mają program ochrony kupujących i w ciągu 45 dni od otrzymania możesz żądać zwrotu pieniędzy jeśli to okaże się podróbka więc tym bardziej te przewodniki są wiarygodne.

DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDZI
TE KTÓRE MAM NA SPODZIE BUTELKI JEST WYGRAWEROWANA NAZWA, ORAZ JAKIS KOD Z CYFEREK ALE JEST TAK MAŁY ZE PRAWIE NIE DO ODCZYTANIA

Najprostsza rzecz, a wiele osób o tym zapomina: najpierw sprawdź pisownię! Wiele podrób ma takie same opakowania, w nazwie jest zamieniona jedna literka, niektórzy nie zwracają uwagi, później zwracają się do sprzedającego z pretensjami, a on... no cóż, pisze im, że jest to oryginał, ale podróbki oryginału z nieznaczną różnicą w nazwie xD najlepiej poprosić o zdjęcie real od sprzedawcy i porównać z oryginałem np. w drogerii czy na stronie, gdzie masz pewność, że perfumy są oryginalne :) Każda różnica jest ważna, ponieważ obecnie podróby są baaaaardzo starannie wykonywane... I tak najlepszą metodą jest sprawdzenie długości zapachu, kiedy już perfum otrzymasz.Podróba nigdy nie pachnie długo, poza tym nie zmienia zapachu.

Cytat
anemone_sollel
Jak mam wątpliwości to zawsze wpisuję "how to spot fake..." i co tam szukam. Na ebayu jest mnóstwo takich przewodników i na ich podstawie kupowałam torbę Anyi Hindmarch. A na ebayu ciężko jest sprzedawać podróbki, bo mają program ochrony kupujących i w ciągu 45 dni od otrzymania możesz żądać zwrotu pieniędzy jeśli to okaże się podróbka więc tym bardziej te przewodniki są wiarygodne.

zgadzam sie..ebay bardziej dba o to aby zadna podrobka nie znalazla sie w ich serwisie... nie to co allegro gdzie podrobe mozna zglaszac a oni i tak nic sobie z tego nie robia...

Niestety na allegro liczy się opłata za wystawienie przedmiotu i prowizja od tego. Ile ja już zgłosiłam podrób i 3/4 z nich nie zostało usuniętych bo serwis by nie zarobił.

JEZELI UZYWA SIE PERFUM TYCH SAMYCH OD KILKU LAT, MOZLIWE JEST ZE KOLEJNA KUPIONA BUTELKA Z TYM SAMYM ZAPACHEM PACHNIE INACZEJ?
OD CZEGO TO ZALEŻY?
JEST TU MOZE JAKIS EXPERT OD PERFUM ORYGINALNYCH?

ja własnie je kupiłam chanel i sprawdziłam podróbki kupiłam :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SOLARIUM!