Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 889
Ostrzeżenia: 2/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 17:54:17

Proponuje Ci ampułki placenty są bardzo dobre na wypadające włosy. Jedna kosztuje 10zł. Kupisz je w sklepie fryzjerskim ;D

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 17:58:41

ja mam ten sam problem... badania wszystkie porobione i nic nie pomaga... teraz stosuje odzywke wax , mam nadzieje ze pomoze ;)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 17:59:07

polecam lotion z Graniera NERIL, do kupna tylko w aptece, włosy wracają do równowagi i są gęściejsze:) a cena to ok 20 zł:)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 18:01:32

Ten szampon jest dobry, mi też wypadały i na prawdę widzę różnicę:


Vichy Dercos - wzmacniający, do włosów wypadających.



Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 18:03:00

o tej porze roku często włosy wypadają,ja sprawdziłam szampon dermena tak ze dwie buteleczki do kupienia w aptece i inev na włosy,od tamtej pory jest spokój

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 18:03:17

olejek rycynowy wmasuj w glowe, albo jedz owsianke na melku

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 18:12:17

to co ja Ci mogę polecić to szampon do włosów ze skłonnością do wypadania Pharmaceris około 25zł i tabletki Inneov teraz jest na nie promocja 2 op. w cenie jednego koszt około 80zł w zależności od apteki naprawdę są dobre, Merz Special też jest dobry, ale efekty widać dopiero po skończeniu 1 opakowania czyli po 30 dniach a tak to na zasadzie prób i błędów jednym pomaga to drugim coś innego na to nie ma reguły

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 20:34:44

rozjaśniam włosy więc mam już troszkę zniszczone ostatnio kupiłam odzywkę WAX aloe vera dopiero raz zażyłam, zaleca się raz w tygodniu włosy są tak miękkie jak nigdy super gorąco polecam;)

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 20:37:58

Mi kiedyś też bardzo wypadały ;/ ale babcia poleciła mi szampon z czarnej rzepy dostępny w każdej aptece ;) pomógł mi bardzo szybko ! teraz mam gęste włosy ii ciesze się , że mam tą swoją wspaniałą babcię ;) naprawdę polecam szampon włosy nie tylko przestaną wypadac ale tez wzmocnia się ;)[/b]

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 20:46:05

KOCHANA KUP ECOMER W APTECE !
Mi po ciąży włosy się sypały, dosłownie. Wypadały mi strasznie, miałam za łopatki i niestety musiałam ściąć, żeby łatwiej się rozczesywały. Poszłam do swojej fryzjerki a Ona poleciła mi właśnie ECOMER.
Używam Go już od półtora miesiąca i jest rewelacja, przy czesaniu nie zauważyłam już od 2 tygodni żadnego włosa.
Co prawda jest bardzo drogi bo 70 zł ale działa, sprawdziłam na sobie.
Stosują go również ludzie po chemioterapii.

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 20:53:07

Ja polecam Alpicort E płyn do wcierania,kupisz w aptece,kosztuje ok.70 zł.Trzeba systematycznie stosować,efekty widać po ok.miesiącu

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 20:55:20

przyczyn może być setka. Jeśli hormony i krew masz w normie, nie masz stresów to obstawiałabym dietę i szampon.

Może jesz za duzo białka albo niedobór. tak czy siak lepsze odżywianie to podstawa, ziarna, orzechy, ryby i czerwone mięso, w przypadku niedoboru biały ser, drób itp.

Zmień szampon, H&Sh wcale nie jest taki dobry, mnie np. po szamponie Garniera wypadają, kup sobie saszetkę Nizoralu i stosuj raz na tydzień, a szampon polecam Pantine albo GlissKur regenerujące i oczywiście odżywka, tylko pamiętaj nie nakładaj na skórę głowy, włosy płucz letnią wodą i susz letnim powietrzem w suszarce, zrezygnuj z prostownic, lokówek itp. jak najmniej wiąż włosy w gumki - to strasznie je niszczy ogólnie.

Coś na wypadające włosy

11 lis 2010 - 21:06:03

ja mam ten sam problem... badania wszystkie porobione i nic nie pomaga... , mezoterapia , plyny,tabletki,szampony i nic..... :(

Coś na wypadające włosy

17 lis 2010 - 15:56:37

Ja miałam straszne problemy z włosami, stosowałam wszystko, od specjalnych szamponów z odżywkami, przez suplementy diety, po antybiotyki i zabiegi trychologiczne.
W końcu zrezygnowana postanowiłam udać się na zabieg zagęszczenia włosów - wtedy było już naprawdę tragicznie. Klinika Hair Lab jakby ktoś pytał, profesjonalny zabieg i znów mam piękne włosy. Czlowiek nie docenia tego co ma na glowie dopoki nie zacznie tracic wlosow;/

Coś na wypadające włosy

17 lis 2010 - 16:00:37

pij codziennie napar z pokrzywy. do kupienia w aptece

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Baza i podkład firmy Dermacol?