Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej czy ktoras z was uzywała juz tego kremu???? . Mam zamiar go kupic poniewaz duzo osob go chwali. prosze o wasze opinie:):):) wypowiadacie sie ze on nic nie pomaga ale jesli nie cwiczycie to pewnie ze nie pomoze . od zwyklego smarowania kremem sie nie schudnie :D:D .





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-02 22:28 przez DiamondDoll.

haaa ;D jak na moje... chromolenie.. ale spróbuj jak nie szkoda Ci kasy. jakby na serio działało to już wszedzie by o tym trąbili. ;D

mialam i wiele innych działajacych na zasadzie rozgrzewania... wielka lipa i nic wiecej .. niestety na prawdziwe problemy typu celulit pomagaja tylko kosmetyki dermatologiczne a nie kosmetyczne... ja używałam elancyl i dla mnie bomba:) minusem jest tylko wysoka cena i to że kuracje trzeba powtarzać najlepiej z 4 razy w roku...

ja mam z efektem chłodzącym i nie polecam bo zawsze jak sie smaruje to trzese sie z zimna;p

nie mam pojęcia :D nie używałam

Ja aktualnie z niego korzystam ale dopiero kilka dni, więc nie ma co oczekiwać jakiegoś spektakularnego efektu ;) Wcześniej używałam tego z efektem chłodzenia (biało zielonego) i powiem szczerze, że nie wytrzymywałam z zimna ;D Teraz stwierdziłam, że spróbuję rozgrzewającego i w sumie nie wiem króty efekt rozgrzewający czy chłodzący jest lepszy ;D I to i to jakoś mi nie podchodzi ;) No ale próbuje dalej z tym rozgrzewającym ;)

ja go mam!
ale to nie jest tak ze sie posmarujesz pare razy i schudniesz.. :P
Ja go używam przed siłownią, kilka razy w tyg. i efekty są (oczywiście z dietą i cwiczeniami :P)

mam, ale nie używam, bo nie mogę znieść tego dziwnego uczucia jakie daje po posmarowaniu ;/

Cytat
vaniliowaaa
mam, ale nie używam, bo nie mogę znieść tego dziwnego uczucia jakie daje po posmarowaniu ;/

miałam to samo! okropne jest to uczucie, zdecydowanie bardziej wolę efekt chłodzący tego zielonego serum Eveline..
bo tego wiem, że już nigdy nie kupię...

posmarowałam się 2 razy i więcej nie zamierzam się torturować

Cytat
karotucha
ja go mam!
ale to nie jest tak ze sie posmarujesz pare razy i schudniesz.. :P
Ja go używam przed siłownią, kilka razy w tyg. i efekty są (oczywiście z dietą i cwiczeniami :P)

I bez tego kremu efekty bylyby takie same :P

Mnie tez nie pasowal ten rozgrzewajacy efekt, nie polecam.

lepi sie , nie ladnie pachnie , nie widziałam efektów :( i nieprzyjemne uczucie :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś na wypadające włosy