Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sok z aloesu-rewelacja!!!

03 sty 2013 - 11:07:42

Tak jak tez dodatkowo używam tej galaretki aloesowej i super koi i łagodzi podraznienia skórne , nawet na rożne wypryski i trądzik jak sie posmaruje to sie zmniejsza ale najlepsza galaretka aloesowa jest jak po depilacji mam podraznioną skórę to jak posmaruje sobie galaretką to odrazu mi ulgę to daje a na drugi dzień skóra normalnie taka gładka ze szok i trzeba jeszcze raz posmarowalam tak grubej to pózniej naprawde taka fajna skóra jest.

Cytat
dootii
W jakiejś gazecie babka opisywała taką miksturę,która(jak mówiła)wyleczyła trądzik u jej syna.
Przepis:pić sok z aloesu 3 x dziennie po 5 łyżek,wymieszanych z 5 łyżkami soku owocowego.

Osobiście nie stosowałam,ale ma żel aloesowy,jest świetny i na cerę i na podrażnienia wywołane depilacją i na ukąszenia owadów(choć na to ostatnie nie stosowałam).

Hej wiem ja tez na ukąszenia dawałam i tez super je łagodzi ,weź sobie tez wyprubój na rożne ukonszenia.
A konkretnie tą używam Galaretka Aloesowa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 11:13 przez Agata311.

Sok z aloesu-rewelacja!!!

08 sty 2013 - 09:59:55

Cytat
Agata311
Tak jak tez dodatkowo używam tej galaretki aloesowej i super koi i łagodzi podraznienia skórne , nawet na rożne wypryski i trądzik jak sie posmaruje to sie zmniejsza ale najlepsza galaretka aloesowa jest jak po depilacji mam podraznioną skórę to jak posmaruje sobie galaretką to odrazu mi ulgę to daje a na drugi dzień skóra normalnie taka gładka ze szok i trzeba jeszcze raz posmarowalam tak grubej to pózniej naprawde taka fajna skóra jest.
Cytat
dootii
W jakiejś gazecie babka opisywała taką miksturę,która(jak mówiła)wyleczyła trądzik u jej syna.
Przepis:pić sok z aloesu 3 x dziennie po 5 łyżek,wymieszanych z 5 łyżkami soku owocowego.

Osobiście nie stosowałam,ale ma żel aloesowy,jest świetny i na cerę i na podrażnienia wywołane depilacją i na ukąszenia owadów(choć na to ostatnie nie stosowałam).

Hej wiem ja tez na ukąszenia dawałam i tez super je łagodzi ,weź sobie tez wyprubój na rożne ukonszenia.
A konkretnie tą używam Galaretka Aloesowa

Mnie tam nic nie kąsi,dlatego nie używałam,akomary to już w ogóle ode mnie uciekają:)

Sok z aloesu-rewelacja!!!

15 sty 2013 - 08:02:46

mam aloes w doniczce, skubany tak się rozrósł że sie prawie przewrca także zamierzam goppociąć, miąższ zmiksować i używać na twarz, tyle dobrego o nim piszą że trzeba spróbowacć

Sok z aloesu-rewelacja!!!

11 mar 2013 - 10:03:51

Jeśli ktoś kupuje miąższ z Forever, to tu aktualnie jest promocja: aloes4you.pl

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Sok z aloesu-rewelacja!!!

19 cze 2013 - 15:27:43

http://sokaloesowy.pl/ fajna, ciekawa strona o soku aloesowym, polecam poczytac.

Sok z aloesu-rewelacja!!!

19 cze 2013 - 15:30:29

ja mam aloes w doniczce,tez czasem uzywam na wypryski;> polecam

Sok z aloesu-rewelacja!!!

19 cze 2013 - 15:31:12

dzięki za rady... Skorzystam. Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Sok z aloesu-rewelacja!!!

25 cze 2013 - 09:33:11

więcej przydatnych info na temat właściwości aloesu mozna znaleźć na stronie http://sokzaloesu.info/

Sok z aloesu-rewelacja!!!

24 sie 2013 - 08:53:26

Ja pije juz czwartą buteleczkę i teraz pije ten aloe z żurawinami ,jest lepszy w smaku od tego czystego i ma dodatkowo działanie zdrowotne na jelita kupuje tylko tutaj http://www.forever.iq.pl bo jest szybko i sklep wypróbowany a i prawie za każdym razem bez żadnego ostrzeżenia dorzucają jakąś niespodziankę w postaci innego produktu:)))) to jest najfajniejsze :)))

Sok z aloesu-rewelacja!!!

24 sie 2013 - 08:56:37

muszę wypróbować ;)

Sok z aloesu-rewelacja!!!

14 lut 2014 - 15:21:29

Zgadzam się! Sok z aloesu, jest po prostu świetny. Oczyszcza organizm i dobrze wpływa na proces odchudzania :D Pychotka ! :)
Ja piję z miąższem z oleofarmu.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Sok z aloesu-rewelacja!!!

10 lip 2014 - 11:03:39

ja równeż polecam aloes. Jest bardzo zdrowotny, nie tylko wpływa na zlikwidowanie nadmiarowego tłuszczyku, ale dostarcza wielu niezbędnych witamin. Na chudzianka.pl/ispagul-aloes-i-ziola-tybetanskie-na-odchudzanie jest opisane jego działanie odchudzające. Cieszę się, że się na niego zdecydowałam, bo już mam 5 kg mniej :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Sok z aloesu-rewelacja!!!

23 mar 2015 - 14:05:22

Ja również jestem zadowolona z jego działania. Z tym,ze piję środek Aloe LIve Detox. który zawiera nie tylko sok z aloesu ale równiez inne zdrowe wyciągi , na przykład z mniszka lekarskiego. Dodatkowo zwracałam uwage na to,że nie jest słodzony cukrem ale stewią. Ma bardzo dobry wpływ na mój organizm co czuję oraz widzę ponieważ od czasu kiedy 2 miesiące temu zaczęłam brać schudłam bez zbędnego wysiłku 4 kg.
Wprawdzie samym sokiem aloesowym się nie schudnie, nie ma tak lekko ;) Niemniej jest to bardzo dobry wspomagacz. I na pewno lepszy niż te wszystkie chemiczne środki, na które nas namawiają z każdej strony.

Sok z aloesu-rewelacja!!!

23 mar 2015 - 14:46:58

ja kupilam aloes z wyspy Lanzarote 99,7% aloesu zadnych szkodliwych skladnikow za 25euro pije codziennie jedną małą łyżeczke rano i wieczorem i nie choruje od kilki miesiecy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem nawilżający.