Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:14:48

Dziewczyny znacie jakieś skuteczne kremy na walkę z rozstępami po ciąży?Może słyszałyście o balsamie z ziaji mamamia?Używała,któraś z was?Widać jakieś efekty?Pomóżcie,bo już nie mogę sobie poradzić z tym ohydztwem:(

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:17:29

ja stosowałam krem na rozstępy ale w ciąży żeby się nie pojawiły.i faktycznie zadziałał.a jak już się pojawią to już się znimi nic nie da zrobić.jedynie wybielić.

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:23:44

gerda1218 a jaki krem stosowalas ?

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:25:19

Ja nie używałam żadnych kremów i co było sprawą oczywistą pojawiły mi się rozstępy po ciąży. Miałam je na biuście, udach i brzuchu. Dzięki karmieniu piersią, rozstępy z tej części ciała zniknęły. A co do reszty pomagają zwykłe ćwiczenia. Nawet chodzenie zmniejszyło mi troszkę rozstępy na udach.. Jeszcze muszę walczyć z nimi na brzuchu.

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:25:42

Witam, ja jestem dokladnie dwa miesiace po porodzie. rzeczywiście, skoro już sie pojawiły to już bedą mozna jedynie zadziałać aby sie nie pogłębiały, ja tuz po porodzie uzywałam kosmetyków z linii ziajka mama, jakies serum po porodzie, ale nie bylo widać efektów. teraz uzywam serum na rozstepy z perfecty i jakby troche wyjaśniały. w ciazy tez stosowałam ziajkę ale na rozstepy niestety nie bylo rady bo troche przytyłam;/ jednak jakos nie przejmuje sie nimi za bardzo przypominaja mi czas ciązy i wszysto co przeszłam wtedy:)

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:37:47

Ja czytalam ze niektore dziewczyny stosowaly po ciazy masc CEPAN Smieszna nazwa ale kosztuje ok.15zl i podobno jest skuteczna choc wiadomo nie w kazdym przypadku A w czasie ciazy jest masa kremow w aptece na pojawiajace sie rozstepy w roznych cenach ale nie wiem ktory naprawde dziala://

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:41:25

Cytat
justyn20
Ja nie używałam żadnych kremów i co było sprawą oczywistą pojawiły mi się rozstępy po ciąży. Miałam je na biuście, udach i brzuchu. Dzięki karmieniu piersią, rozstępy z tej części ciała zniknęły. A co do reszty pomagają zwykłe ćwiczenia. Nawet chodzenie zmniejszyło mi troszkę rozstępy na udach.. Jeszcze muszę walczyć z nimi na brzuchu.


tylko cwiczenia?? co Ty gadasz? wlasnie przy walce z rozstepami trzeba unikac jakichs bardzo drastycznych gwaltownych cwiczen zeby jeszcze bardziej skory nie rozciagac i same ćw na pewno nie pomoga!
masci. kremy, nawilzanie i tak az do znudzenia a i tak calkiem nie znikna;/
juz bym wolala miec cellulit.....

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:41:43

zadnen krem na rozstepy nie zlikwiduje juz widocznych białych rozstepow jednie kremy na blizny np cepan(smierdzi cebulka) moze jedynie minimalnie zmniejszyc je ale białych rozstepow juz sie nie zlikwiduje,z czerwonymi mozna jeszcze walczyc choc tez jest mala szansa na zlikwidowanie.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:42:09

ja stosowałam taki fioletowy krem był u tubce.w każdym kosmetycznym można go było kupić.ale nie wiem czy nadal jest bo to było prawie 4 lata temu.

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:43:38

Cytat
voolgarna
Cytat
justyn20
Ja nie używałam żadnych kremów i co było sprawą oczywistą pojawiły mi się rozstępy po ciąży. Miałam je na biuście, udach i brzuchu. Dzięki karmieniu piersią, rozstępy z tej części ciała zniknęły. A co do reszty pomagają zwykłe ćwiczenia. Nawet chodzenie zmniejszyło mi troszkę rozstępy na udach.. Jeszcze muszę walczyć z nimi na brzuchu.


tylko cwiczenia?? co Ty gadasz? wlasnie przy walce z rozstepami trzeba unikac jakichs bardzo drastycznych gwaltownych cwiczen zeby jeszcze bardziej skory nie rozciagac i same ćw na pewno nie pomoga!
masci. kremy, nawilzanie i tak az do znudzenia a i tak calkiem nie znikna;/
juz bym wolala miec cellulit.....
kurde nie wierze w to co czytam!! jak mogly zniknac rozstepy po karmieniu piersia!!!! rozstepy to sa blizny ktore nie znikaja!!!!
ps.obecnie jestem w 8 miesiacu ciazy to moja 2 ciaza przy pierwszej i jak dotad zadnych rozstepow,uzywam duzo oliwki i masc z wit A



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-21 17:45 przez wandetta.

Krem na rozstępy po ciąży

21 paź 2010 - 17:49:19

Jestem w ostatniej kl liceum i zwykłe ćwiczenia na w-f-ie pomogły mi, rozstępy na udach trochę mi wyjaśniały. A na biuście maiłam nie wielkie więc dzięki mojej córeczce, która bardzo często jadła zniknęły mi z biustu. Dodam jeszcze, że jestem pół roku po porodzie. I wcale nie trzeba zaprzestawać ćwiczeń. Pomagają!!

Krem na rozstępy po ciąży

01 lis 2010 - 17:36:33

a może któraś z was używała balsamu Palmer's Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks?jeśli tak jaka jest wasza ocena skuteczności tego balsamu?

Krem na rozstępy po ciąży

01 lis 2010 - 17:42:31

hahahaha nie badzcie naiwne! ŻADNE mazidla nie pomoga!!!!! ani za 5zl ani za 500zl!!!!! kazdy swiezy rozstep jest fioletowy a kiedy sie zagoi staje sie bialy - do tego nie trzeba niczego uzywac. szkoda kasy dla producentow ktorzy wymyslaja te cuda i wciskaja kity. nawet zabiegi na rozstepy ich nie likwiduja tylko "zmniejszaja" "wbielaja" itp :(

Krem na rozstępy po ciąży

02 lis 2010 - 13:02:53

nikt się nie wypowie?:(

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Krem na rozstępy po ciąży

18 paź 2012 - 13:43:47

na stronie http://preparatynarozstepy.pl/jaki-krem-zadziala-najlepiej-na-rozstepy-po-ciazy.html znajdziecie ciekawy artykuł na temat Jaki krem zadziała najlepiej na rozstępy po ciąży?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które perfumy ładniejsze???