Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Olej kokosowy - cudo?

15 sie 2016 - 22:44:21

Cytat
sauria80
znam z YT, ale nie widzialam w polskich sklepach ;/
w Kauflandzie jest i za pewne w innych większych marketach tez maja olej kokosowy :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Olej kokosowy - cudo?

06 gru 2016 - 10:51:13

Zgadzam się :) jeśli kupować olej kokosowy to ten tłoczony na zimno i nierafinowany . Używam go przede wszystkim do smażenia ponieważ jest polecany przez wszystkie trenerki i dietetyczki ;p oprócz tego od czasu do czasu do czasu nakładam na końcówki bo je nawilża ale nie robię tego zbyt często bo wtedy może przesuszyć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-16 20:27 przez moderator.

Olej kokosowy - cudo?

19 cze 2017 - 01:19:54

Ja go tez nakładam na twarz, ale wczesniej - jak to z olejami - musi byc nałożony krem nawilżający bo inczej za bardzo wysuszy się nam skóra.

Olej kokosowy - cudo?

21 cze 2017 - 19:56:34

jest świetny do masażu

Cytat
Bang_Bang_Bang
ja wlasnie czekam , bo pare dni tem u zamowilam z allegro akis tani ;):) mam zamiar uzywac na wakacjach nad morzem :)

co myslicie o tym ?
ja stosowałam tylko ten i jak dla nie super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-21 19:59 przez agata74.

Olej kokosowy - cudo?

22 cze 2017 - 07:21:53

Pewnie takie cudo jak i olej macadamia. Też miał by© łał a po kilku dniach wyrzuciłam go do śmietnika. Lepił się i śmierdział gorzej niż olej słonecznikowy.

Olej kokosowy - cudo?

22 cze 2017 - 16:28:16

Cytat
kukingaku
Pewnie takie cudo jak i olej macadamia. Też miał by© łał a po kilku dniach wyrzuciłam go do śmietnika. Lepił się i śmierdział gorzej niż olej słonecznikowy.
oleju macadamia nie stosowałam ale kokosowy i owszem i nie moge nic azłego powiedziec. Może twój smierdzial bo był zle przechowywany i zjełczał ;)

Olej kokosowy - cudo?

22 cze 2017 - 16:47:31

Cytat
kukingaku
Pewnie takie cudo jak i olej macadamia. Też miał by© łał a po kilku dniach wyrzuciłam go do śmietnika. Lepił się i śmierdział gorzej niż olej słonecznikowy.
he he ,,,, no to było cudo!!

Olej kokosowy - cudo?

22 wrz 2017 - 15:53:18

ja też używam i tak uważam go za cudo ;) zobaczcie same http://www.arkanazdrowia.pl/314/olej-kokosowy-200-wspanialych-zastosowan-oleju-kokosowego-ktore-zmienia-zycie-zawsze/ aż 200 zastosowań oleju - czy jest jakiś inny produkt, który można stosować na tyle sposobów?

Olej kokosowy - cudo?

08 paź 2017 - 20:06:44

Ja ostatni zainteresowałam się bardziej olejem kokosowym, ponieważ natrafiłam na artykuł, w którym zostało opisane 200 zastosowań tego oleju. I to nie tylko w kuchni czy kosmetyce, ale również w lecznictwie, pielęgnacji niemowląt, jak i w pielęgnacji zwierząt. To ostatnie mnie trochę zadziwiło, ale tak jest. Sprawdźcie sobie na olej kokosowy .

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 7/5

Olej kokosowy - cudo?

15 lut 2018 - 02:06:35

U mnie dalej chodzi Coconut Miracle,, cudeńko normalnie!

Olej kokosowy - cudo?

05 kwi 2018 - 22:47:19

Ja używam oleju głównie do włosów, wcieram po każdym myciu i obserwuje jakie cuda z nimi robi. Ale pomaga dopiero odkąd zaczęłam używać czystego, te z dodatkami strasznie obciążają włosy. Teraz zamawiam czysty z ale olej i naprawdę widze efekty. włosy są mocne, nie łamią się, są dociążone i ładnie lśnią.

Olej kokosowy - cudo?

28 cze 2018 - 15:51:36

ja używam do ciała, a poza tym świetnie nadaje się do robienia domowych słodyczy.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Olej kokosowy - cudo?

09 lip 2018 - 22:07:53

Ja używam go w połączeniu z soda jako dezodorant. I działa, spróbojcie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki oliwkowe