Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 10:51:56

Witajcie Dziewczyny!
Chciałabym się dowiedzieć jakich kremów używacie i jakie kremy polecacie.
Od dłuższego czasu poszukuję odpowiedniego kremu dla siebie i bezskutecznie.. problemem może jest to, że nie mogę przeznaczyć na niego zbyt wiele kasy.
Mam cerę mieszaną ( nie wspomnę o pryszczach i wągrach). Od pewnego czasu zauważyłam na swojej twarzy pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki mimiczne- na czole, w okolicach ust i tzw. kurze łapki. Wypróbowałam już kilka kremów z lirene, loreala- ale żaden z nich nie byl odpowiedni, albo za bardzo wysuszał moją skórę, albo znów był za ciężki jak np. z lirene, po którym czuję jakbym miała wylany olej na twarz i świecę się z kilometra

Poszukuję czegoś lekkiego, coś w rodzaju musu,co porządnie odżywi moją cerę i pomoże zwalczyć pierwsze zmarszczki i zapobiegnie powstawaniu nowym
Co możecie polecić? Jakich kremów, kosmetyków wy używacie?

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 10:55:00

ja używam od pewnego czasu Garniera i tylko Garniera;) Nie wiem tylko czy są powyżej 25 roku życia. Wydawało mi się, że kiedyś taki widziałam w gazecie, ale nie na żywo :)

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 10:57:33

o! ja tez chętnie sie dowiem co polecają 'starsze' koleżanki:) obecnie używam kremu aa

jest bardzo lekki i fajnie nawilża ale nic ponadto ...przydałoby sie coś lepszego:)



Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 10:58:00

eveline z hialuronem-cudo

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 10:59:18

co do tego AA wczoraj miałam go zakupić ale jednak wybrałam lirene przeciwzmarszczkowy i nawilżający okazał sie jednak fatalny jak dla mnie, za tłusty

Cytat
rozalinda96
eveline z hialuronem-cudo

a nadawałby sie do cery mieszanej? nie jest za tłusty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 11:00 przez vanilia.

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:00:46

ja mam problematyczną cere ...wysuszoną (az sie łuszczy) w pewnych partiach tłustą, plus oczywiście zanieczyszczenia, syfki itd. Polecono mi catephil kosztuje 30 zł. w aptece, jest to emulsja nawilżająca (ale nie tylko naskórek ale wchodzi w głębsze partie skóry ,dodatkowo ma składniki które ułatwiają wyprowadzenie kremów leczniczych do skóry. Więc używam tego i kremu antybakteryjnego z ziaji-Cera poprawiona w 90% na serio polecam:)
na dodatek cathepil jest baaarzdo wydajny i duży daje sie go na raz dosłownie jak ziarenko groszku, nie więcej
tez mam skonczone 25 :P a zmarszczki to czesto przez nienawilżoną skórę...więc jak najbardziej cathepil sie nadaje do pielęgnacji cery w takim wieku-farmaceutka mi tak podpowiedziała-ze nie ma potrzeby kupowania dodatkowego kremu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 11:02 przez goch85.

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:01:01

Cytat
vanilia
co do tego AA wczoraj miałam go zakupić ale jednak wybrałam lirene przeciwzmarszczkowy i nawilżający okazał sie jednak fatalny jak dla mnie, za tłusty

kremy z linere mają dużo zapychaczy porów poznac to mozna chociażby po tym jak nałożysz go na twarz i masz wrażenie ze twoja skóra sie 'dusi' jakby byłą owinięta folią.
Cytat
rozalinda96
eveline z hialuronem-cudo

ja mam płyn micelarny z eveline i jest genialny! cera sie bardzo po nim poprawiła ! jest nawilżona wygładzona jędrna i nie robią mi sie syfki już mimo ze nie jest to płyn dla syfko-posiadaczy:P tak wiec polecam! moj 'kwc' ";)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 11:03 przez foczka2007.

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:01:34

ja uzywam Eucerin po 25 roku życia. co prawda troche drogi bo kosztuje ok. 75 zl. ale mi służy. może poproś o próbki w aptece najpierw bo każada skóra jest inna

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:02:11

polecam krem apteczny tzw emolient nawilżający nazywa się HUMEKTAN kosztuje około 8 zł

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:02:30

ja używam lirene kremowy mus nawilżający dla kobiet powyżej 20 roku życia i jest super. świetnie nawilża, jest delikany, cera po nim jest mięciutka, w ogóle super.

Krem do twarzy po 25 roku życia

23 wrz 2010 - 11:23:25

Cytat
beatrx
ja używam lirene kremowy mus nawilżający dla kobiet powyżej 20 roku życia i jest super. świetnie nawilża, jest delikany, cera po nim jest mięciutka, w ogóle super.

a jaki masz rodzaj cery? obawiam sie, ze po ostatnim zakupie już nie kupię nic z lirene
może ktoś jeszcze coś poleci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 12:28 przez vanilia.

Krem do twarzy po 25 roku życia

12 paź 2010 - 18:38:10

Ja polecam kremy z serii Bandi. Świetnie nawilża, a przy okazji buzia nie świeci się. Nie zatkał mi porów, co jest dla mnie najważniejsze, bo mam skórę skłonną do wyprysków. Kiepsko idzie mi recenzjowanie kosmetyków, więc wejdź na stronę dourody.pl gdzie masz więcej informacji na ten temat :) ale szczerze polecam ten krem z Bandi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brevoxyl