Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Sypialnia tapeta

28 minut temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój tata miał strasznie popękane naczynka na nosie i policzkach. Poliki to miał jak ruska matrioszka! Bardzo mu pomógł krem PHARMACERIS ACTIVE-CAPILARIL Krem kojąco-wzmacniający. Naprawdę efekt był widoczny po miesiącu stosowania. Wiadomo, że nie zeszło mu wszystko, bo miała naprawdę tragedię na twarzy, ale ja byłam w szoku jak dużo zdziałał. Kremy są do kupienia w aptekach cena ok. 35 zł.
oto link do strony z kremem i jego opisem
http://www.eris.pl/pharmaceris/produkt.php?id=777

PHARMACERIS mi nie pomógł :)

Cytat
karoina
żadne kremy nic nie pomogą, może masz kruchość naczynek? lepiej przejść się do dermatologa i sprawdzić, i uzupelnić to czego brakuje w diecie i pić dużo wody ;)
rutyna - zmniejsza łamliwość, kruchość i przepuszczalność w naczynkach krwionośnych, stosuje się ją doustnie i miejscowo na skórę;
ekstrakt z oczaru - hamamelis - o właściowściach łagodnie ściągających i przeciwzapalnych, działa kojąco na skórę z rozszerzonymi naczynkami;
witamina K - wpływa na proces regulacji krzepnięcia krwi, zapobiega krwotokom, likwiduje pajączki, wylewy podskórne;
witamina PP - uszczelnia naczynka krwionośne, chroniąc je przed pękaniem;
wyciąg z arniki górskiej - wspomaga krążenie krwi, wzmacnia naczynka krwionośne, działa przeciwzapalnie, zmniejsza zaczerwienienia;
wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu - działa obkurczająco, wzmacniająco na naczynia krwionośne, przeciwdziała ich pękaniu;
witamina C - ma działanie uszczelniające i wzmacniające naczynka krwionośne;
ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) - uelastycznia ściany naczyń, poprawia krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych skóry.


i nie stosować zbyt gorących kapieli, google :)


Tak, potwierdzam. Najlepiej kupić i stosować rutinacee!

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

najlepiej idz do kosmetyczki ona "pozamyka" Ci naczynka :)

moja siostra ma na nogach:( tez niewie co robić..

mam to samo pajączki i strasznie wrażliwa skóra. witamina C pomaga na naczynka ja uzywam kremu do twarzy soraya do cery naczynkowej i widze lekka poprawe - https://allegro.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 10:41 przez allettteee.

W sumie to zalezy, moze sie okazac ze jednak bedziesz potrzebować zamykania naczynek laserem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stara mydlarnia :)