Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam 19 lat i niedawno zauwazyłam na skórze twarzy popekane naczynka. Znacie jakieś maści/kremy/suplementy cokolwiek na to? Widziałam reklamę Bellissa ANTI RED ale nie wiem czy to działa, może ktoś z doświadczenia wie.
Dodam, że mam wrażliwą cere ze skłonnością do wyprysków.

jestem konsultantka avon i mamy dobre kremy. Wiecej tu http://forum.szafa.pl/53/2300524/page=2/avon-hn.html prosze wypowiedz sie chociaz lub na priv.

heh, mam taki sam problem - niestety rozwiązania nie mam:(
KTOŚ POMOŻE???

Ja też mam taki problem hehe ;D

i ja też bym się z chęcią dowiedziała co pomoże:)

żadne kremy nic nie pomogą, może masz kruchość naczynek? lepiej przejść się do dermatologa i sprawdzić, i uzupelnić to czego brakuje w diecie i pić dużo wody ;)
rutyna - zmniejsza łamliwość, kruchość i przepuszczalność w naczynkach krwionośnych, stosuje się ją doustnie i miejscowo na skórę;
ekstrakt z oczaru - hamamelis - o właściowściach łagodnie ściągających i przeciwzapalnych, działa kojąco na skórę z rozszerzonymi naczynkami;
witamina K - wpływa na proces regulacji krzepnięcia krwi, zapobiega krwotokom, likwiduje pajączki, wylewy podskórne;
witamina PP - uszczelnia naczynka krwionośne, chroniąc je przed pękaniem;
wyciąg z arniki górskiej - wspomaga krążenie krwi, wzmacnia naczynka krwionośne, działa przeciwzapalnie, zmniejsza zaczerwienienia;
wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu - działa obkurczająco, wzmacniająco na naczynia krwionośne, przeciwdziała ich pękaniu;
witamina C - ma działanie uszczelniające i wzmacniające naczynka krwionośne;
ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) - uelastycznia ściany naczyń, poprawia krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych skóry.


i nie stosować zbyt gorących kapieli, google :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 21:07 przez karoina.

mam to samo , mam 20 lat

podobno dobry jest krem (i cała seria) z bielendy na pękające naczynka.
mam go ale nie stosuję regularnie.
tu masz opinie dziewczyn na wizazu :
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-34882-opis-Bielenda-Kasztan-Krem-dziennoc.htm

też mam 20 lat i co prawda nie mam cery naczynkowej, ale naczynka "prześwitują" mi przez skórę i mam skłonności do czerwienienia. Używam toniku do cery naczynkowej LIRENE i troszkę pomaga na taką cerę. A jeśli chodzi o cerę typowo naczynkową, mam znajomą która używa podobnego toniku, tyle że firmy SORAYA w takim matowym opakowaniu z różową nakretką i bardzo sobie chwali :)

też mam popekane naczynka.. ale na udach i mam 20 lat ;/ kurde jakas masakra.. nie wiem co mam z tym zrobic za bardzo... smarowalam juz jakas mascia ale nie pomoglo....

mam to samo pajączki i strasznie wrażliwa skóra. witamina C pomaga na naczynka ja uzywam kremu do twarzy soraya do cery naczynkowej i widze lekka poprawe:)

Też mam 20 lat i tez miałam taki problem i już go nie mam:) Smarowałam je zwykła maścią cynkową. Może tylko u mnie to podziałało,ale spróbujcie. I właściwie zdecydowanie mniej palę, a matka moja mówi, że to wszystko przez papierosy;)

maść cynkowa wysusza ;) to raczej na syfki i krostki niż na naczynka :))

ja sadze ze popekane naczynka mozna naprawic tylko laserowo. a nie jakies kremy i inne mazidla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

avon zamowienie