Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,

Chciałam kupić sobie jakiś kosmetyk do higieny intymniej.. dość już mam mydeł. Sporo dobrego przeczytałam o kosmetykach Lactacyd.. z tym, że nie wiem który wybrać. Dostępne są żele, emulsje, płyny. Czym się to różni?

hmm moja teściowa jest farmaceutką i po przestudiowaniu składu stwierdziła że nowa linia Ziaji ma taki sam skład a cenę o połowę niższą prawie. ale opinie są różne-jedne znajome polecały mi, inne mówiły że nie widzą różnicy miedzy lactacyd a innymi środkami do higieny intymnej

miałam i plyn i zel plyn chyba szybciej mi sie skonczyl, nie jestem do konca pewna bo juz nie pamietam, ale polozna chyba polecala bardziej zel., zapach taki sam, przyjemny maja

ja mam Lactacyd w płynie a powiem szczerze dla mnie jest to najlepszy płyn do higieny intymnej!!! Bardzo delikatny, po prosty najlepszy!!!

a ja kiedyś kupiłam w Kauflandzie za 6 czy 7 zł,
na wypróbowanie, o zapachu lilii wodnej, nawet nie pamiętam firmy
i jestem straaasznie zadowolona..
a jak koleżanka pisze, że Ziaja ma ten sam skład,
to wypróbowałabym Ziaję ;)

używam emulsji lactacyd. Jest wydajna, delikatna o miłym zapachu. nie próbowałam innych środków do higieny intymnej więc nie mam porównania- zawsze stosuję tylko lactacyd. Ale z ciekawości kupię z Ziaji skoro jest o połowe tańsza.

hmmm.. o Ziaji też czytałam że dobry. W sumie może faktycznie kupić jakiś z tej firmy.. Ogólnie uwielbiam kosmetyki Ziaji. Już sama nie wiem.. heh - ale mam problemy. No cóż.. pójdę do sklepu i chyba kupię na farta :)

Chociaż i tak mnie ciekawi różnica między płynem.. emulsją a żelem. Płyn chyba delikatniejszy?

Cytat
miya20
hmmm.. o Ziaji też czytałam że dobry. W sumie może faktycznie kupić jakiś z tej firmy.. Ogólnie uwielbiam kosmetyki Ziaji. Już sama nie wiem.. heh - ale mam problemy. No cóż.. pójdę do sklepu i chyba kupię na farta :)

Chociaż i tak mnie ciekawi różnica między płynem.. emulsją a żelem. Płyn chyba delikatniejszy?



no mi też tak się zdaje ;D
ja mam jakiś zwykły, widzicie, a zadowolona jestem bardzo,
a Ziaja raczej nie miała większych 'kosmetykowych wtop',
więc spróbowałabym :D
jak mi się ten skończy, to też planuję Ziaję,
zachęcają mnie te kolorowe opakowania :D hehe

hm, ja też używałam i Ziaji i Lactacydu, raczej nie widzę różnicy..

ale ostatnio słyszałam wypowiedź pewnej pani ginekolog, że tych płynów nie powinno się używać codziennie, bo mogą mieć szkodliwe działanie- do codziennej pielęgnacji polecała albo samą.. wodę albo mydło o kwaśnym ph.. tylko ciekawe gdzie takie mydło znaleźć i komu wierzyć ;]

no właśnie do tej pory się myłam przeważnie samą wodą - ale to z racji tego, że mam AZS i bardzo wrażliwą skórę - w zasadzie wszędzie. Dlatego na twarz itp. raczej staram się nie używać mydła bo mnie strasznie wysusza.

Dziewczyny - chyba mnie namówiłyście na tą Ziajkę :) Pozostanę jej wierna również w kwestii higieny intymnej i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

ziajka srajka;P lactacyd lepszy bo wydajniejszy

Cytat
muszka
ziajka srajka;P lactacyd lepszy bo wydajniejszy

:)

a ja już przypomniałam sobie nazwę mojego;
zwykły jakiś VENUS ^^
mam go chyba ponad 3/4 a mam go mniej więcej od początku wakacji 0_0
bo ma dozownik i jest strasznie wydajny :D [płyn]

a ja używam z Avonu i jestem zadowolona :)

Ja używam AA, biały, mega delikatny i bezzapachowy, dla mnie super.;

__________________________________

poszukuję dziewczyny do pracy.;priv.;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aplikator biała perła kto ma