Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

praca-oriflame

28 lip 2010 - 11:53:49

Cześć!
Proponuje ci bardzo fajna formę pracy, a mianowicie współpraca z firmą Oriflame. Jest to praca polegająca na bezpośredniej sprzedaży kosmetyków. Dzięki temu nasze kosmetyki nie są wystawiane na półkach(m.in przez promieniowanie kosmetyki tracą swoje właściwości), konsultant jest swoim szefem. Ponadto firma oferuje prawie w większości bezpłatne spotkania z wysoko wykształconą kosmetyczną, porady dotyczące wyglądu i urody i wiele innych ciekawych spotkań i metod, które powodują ze współpraca z naszą firmą jest czystą przyjemnością. Jesteśmy firmą, która nie nastawia się tylko i wyłącznie na zdobycie 100 Punktów( każdy kosmetyk ma przypisaną wartość punktową), ale także na budowanie grupy. Co w naturalny sposób zwiększa twoje zyski. Ale do konkretów. Co trzeba zrobić, żeby zostać konsultantką. Możesz się sama zarejestrować( kod promocyjny to:1128119) ale wtedy sama również musisz zorganozować sobie katalog. Gdy jednak ja ciebie zarejestruje to wraz z umowa wysyłam ci katalogi. Poniżej wysyłam ci takie najważniejsze informacje na sam początek smiley

Nowe spojrzenie na Oriflame

Kiedy zapisywałam się do Oriflame nawet nie przypuszczałam jak bardzo odmieni to moje życie. Na początku zrobiłam to tylko dla tego, że zainteresowały mnie kosmetyki( a konkretnie moja siosta). Do głowy mi nawet nie przyszło, że będąc konsultantką Oriflame można zarabiać aż tak duże pieniądze. Czy kosztuje mnie to wiele wysiłku i pracy? Skądże - mam raptem kilka klientek, z którymi widzę się raz na trzy tygodnie. Dzięki temu bardzo poprawił mi się kontakt z moimi znajomymi. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że i Ty możesz zarabiać na Oriflame dokładnie tak samo jak ja. To główny powód, dla którego warto dołączyć do mojej grupy.

Jesteś nieśmiała? To nie szkodzi!

W Oriflame można zarabiać na prawdę duże pieniądze. Nie zarabia się ich jedynie na sprzedaży kosmetyków, ale głównie na budowaniu swojej grupy (zapraszaniu nowych osób do Oriflame). Może się więc wydawać, że tego typu praca wymaga przebojowości i nieśmiałe osoby nie mają tu czego szukać. To nieprawda! Wkrótce możesz mieć swoją własną grupe korzystać ze specjalnie przygotowanych narzędzi dla konsultantek budujących swoją grupe. To na prawdę działa!

Jest już wiele konsultantek... Co z tego?!

Należąc do mojej grupy masz atuty, których nie mają inne konsultantki. Nawet w kontaktach osobistych zapraszając nowe osoby do Oriflame, możesz zagwarantować im że trafią do grupy, która oferuje dużo więcej i daje możliwości nie spotykane nigdzie indziej. Nie przejmuj się więc innym konsultantkami w Twoim mieście. Dzięki Internetowi możesz działać na terenie całej Polski. Owszem kosmetyki sprzedawać będziesz lokalnie, ale swoją grupę możesz budować nie bacząc na ograniczenia geograficzne!

Nic a nic nie ryzykujesz!

Wiele dziewczyn nie zapisuje się do Oriflame gdyż obawia się, że regulamin wymusza na nich stałe kupowanie kosmetyków. Wcale tak nie jest! Kosmetyki kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma jakichkolwiek limitów, kwot minimalnych ani nakazów. Jeżeli np. nie spodoba Ci się w Oriflame - nie musisz robić nic. Twoje członkostwo po roku wygaśnie i na tym skończy się Twoja przygoda z Oriflame. Owszem, słyszałam o grupach, w których sponsorzy wywierają presję na swoich konsultantach. W naszej grupie nie ma nic takiego. Wszystko zależy od Ciebie!

Przestajesz płacić za swoje kosmetyki

Już po kilku tygodniach pracy w Oriflame przestałam praktycznie płacić za wszystkie moje kosmetyki. Za uzyskane w Oriflame premie mogę się co 3 tygodnie zaopatrywać się dosłownie we wszystko co potrzebuje. Nagrody, wycieczki Czy to nie wystarczający powód by zapisać się do Oriflame?

Dojrzały krok

Oriflame to na prawdę wielka szansa. Szansa by bez jakichkolwiek nakładów finansowych zacząć swój własny interes, który z miesiąca na miesiąc może rosnąć i stawać się realnym źródłem dochodu. Wkrótce może się okazać, że za kilka miesięcy ta właściwa decyzja może Cię ustawić na całe życie. Może dać Ci niezależność. Bardzo ważne jest, aby przystępując do Oriflame trafić na osobę, która może w pełni pomóc Ci zrozumieć i wykorzystać możliwości jakie drzemią w tym programie. Ja jestem taką osobą. I zachęcam byś skorzystała z okazji jaką daje dołączenie do mojej grupy

Sposób zapłaty
Sposobem zapłaty za swoje kosmetyki jest wystawiana przez firmę faktura, która trzeba zapłacić w terminie 3 tygodni. Ale myśle, że jesteś na tyle odpowiedzialną osobą, że to nie stanowi dla ciebie żadnego problemu. Naturalnie faktura nie obejmuje twojego 23%( taki zysk jest tylko na początku) zysku



Ps. Jak byś miała jakieś pytania to pisz. Na wszystkie odpowiem smiley

Jak byście były zainteresowana to pisze na gg:503514, ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja), lub tel: 783756894

praca-oriflame

30 lip 2010 - 16:36:13

dwa nie trzy tygodnie.

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

praca-oriflame

04 maj 2011 - 11:42:23

Rozmowa rozwieje wszelkie wątpliwości

Garść informacji znajdziesz na stronie:

www.oriflame

praca-oriflame

21 paź 2013 - 11:06:16

Ja zaryzykowałem, a w sumie nie - bo nic nie traciłam. Praca oriflame to całkiem fajna przygoda. Dużo nowych wrażeń i rzeczy, których się nauczyłam. Nienormowany czas pracy, a po początkowym sporym wkładzie pracy można całkiem nieźle wychodzić i mało robić.

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

praca-oriflame

12 lis 2013 - 19:13:05

Osoby chętne do współpracy w firmie Oriflame, zapraszam do kontaktu ze mną. Zarówno dziewczyny chcące się zapisać jako konsultantki i te które chcą zakupić produkty Oriflame. Jestem z Gdańska.
Aktualny katalog:
http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201316

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinie. Używała któraś ?