Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

51 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

55 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 21:55:01

Cytat
annakp
Cytat
Blondyneczka1988
Cytat
annakp
Ja używam BIOTHERM Multi Recharge Yeux Energizujący krem pod oczy 15ml - 140zł, ale jak za tą cenę można szukać dalej. Nie zakupię go ponownie... spodziewałam się bardziej spektakularnych rezultatów.
uwierz , że gdyby miał mi pomóc to nawet i 140 zł bym zainwestowała :)

Rozumiem, ale uwierz mi na słowo - nie warto, a poza tym to tylko 15ml...
wiem , wiem to dużo i tym bardziej , że mówisz , że nie ma super efektów po nim to tymbardziej nie warto inwestować

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 10:58:26

halo, dziewczyny? na pewno któraś z was jeszcze używa jakiegos kremiku;)) piiiiisaaac ;))

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:01:05

ja się właśnie próbką wysmarowałam: Nivea natural beauty- rozświetlający krem pod oczy- rzeczywiście rozświetla- jak psu jajca, że się tak brzydko wyrażę, okropieństwo :P

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:05:11

ja (22l) używam dermedic Hydrain 2 bardzo fajny kremik
ale nalepszy jest Eucerin Hydro balance (chyba tak to sie pisze) jest super odswieza nawilza uczucie bardzo przyjemne po jego nalozeniu polecam serdecznie (u mnie niestety aktualnie brak funduszy na niego :/ )

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:11:13

uzywam babcianego sposobu, robie oklady z ogorka, czasem ztorebek herbaty: czarnej, rumianka, swietlika :) działa 100%, bo mialam taki moment ze oczy moje wygladaly jakby ktos je podbil, po 3 dniach juz widzial roznice w cieniach, a opuchniecia schodza od razu :)

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:11:34

Cytat
ilayla
ja się właśnie próbką wysmarowałam: Nivea natural beauty- rozświetlający krem pod oczy- rzeczywiście rozświetla- jak psu jajca, że się tak brzydko wyrażę, okropieństwo :P
hehe Też miałam próbkę.Nie polecam.Tam jest coś w rodzaju takiego...brokatu?

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:13:15

Synergen taki z rossmana kosztuje ok 7 zł. Krem rozświetlający, wbrew pozorom jest swietny

Dobry krem pod oczy ??

29 lip 2010 - 11:16:17

cienie pod oczami spowodowane są różnymi dolegliwosciami na wątroby, nerek itp. może trzeba organizm "od środka" wzmocnic to cienie same znikną

Dobry krem pod oczy ??

02 sie 2010 - 13:01:31

Placenta Creme to całkiem niezły krem marki merino z placentą, bardzo dobry do stosowania pod oczy, fajnie niweluje sińce, oznaki zmęczenia, no i rzecz jasna zmarszczki redukuje, w większości z nas chodzi właśnie o to żeby się ich pozbyć. Można ten krem na pewno dostać na aanatural.pl - niewiele jest miejsc w Polsce, w których te kosmetyki można kupić.

Dobry krem pod oczy ??

03 sie 2010 - 19:41:56

Cytat
soft
Placenta Creme to całkiem niezły krem marki merino z placentą, bardzo dobry do stosowania pod oczy, fajnie niweluje sińce, oznaki zmęczenia, no i rzecz jasna zmarszczki redukuje, w większości z nas chodzi właśnie o to żeby się ich pozbyć. Można ten krem na pewno dostać na aanatural.pl - niewiele jest miejsc w Polsce, w których te kosmetyki można kupić.

a jaka cena tego kremiku?

Dobry krem pod oczy ??

24 lut 2012 - 12:33:05

Witam
Ja używa Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczkowy Wokół Oczu
i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go na http://allegro.pl/dr-nona-balsam-przeciwzmarszczowy-wokol-oczu-i2159289889.html. Poleciła mi go przyjaciółka która też go używa. Możesz opóźnić proces ich powstawania, a także pozbyć się tych, które już powstały! Używam go prawie miesiąc i już widzę efekty. Opłacało się zaryzykować. Gorąco polecam.
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem pod oczy ??

08 mar 2012 - 19:26:25

Skoro tak sobie polecamy to i ja dołacze sie do tego-http://www.skincode.pl/skincode-essentials/pielegnacja-okolic-oczu/
to moim zdaniem jest jeden z najskuteczniejszych kremów pod oczy jeśli chodzi o wygładzenie i ujędrnienie skóry.Naprawde polecam. A mozna go kupić chociazby w aptece.

Dobry krem pod oczy ??

08 mar 2012 - 19:33:24

Hej,też mam 21 lat i używam Anew Clinical Eye Lift. JEST CUDOWNY! UJĘDRNIA SKÓRĘ DOOKOŁA OCZU,NIE WYGLĄDAJĄ NA ZMĘCZONE ITP. Jestem na prawdę zadowolona! To jest krem pod oczy i zel na powiekę w jednym opakowaniu. Proszę, oto zdjęcie jak to wygląda;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puszące włosy