Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

27 lip 2010 - 10:06:29

Witam, mam 23 lata ale niestety dostalam w sapdku do mamy tzw "marszczace czolo" :P, juz teraz widac lekkie delikatne zmarszczki poziomena czole, szczegolnei gdy swieci slonce i nie mam okularow przeciwslonecznych. Czy powinnam zaczac uzywac juz kremow przeciwzmarszczkowych? Rozgladalam sie w sklepach i widzialam same ale dopeiro do 30 +. Nie chcialabym aby moja twarz w wieku 40 lat wygladala na 60 skoro juz teraz mam lekkie zmarszczki i one nie sa mimiczne . Co powinnam postapic?

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

27 lip 2010 - 10:11:47

może spróbuj kremu z Oriflame seria Skindividual, jest dla kobiet od 25 r.ż. sama ja stosuję i uważam ze jest ok...
słuchałam kiedys programu w TV i tam mówili, ze kremu nie dobieramy do wieku, a do potrzeby skóry-bo mozna mieć 20lat a skórę 30latki i na odwrót...

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

27 lip 2010 - 10:14:45

dokładnie - najlepiej pójdź do dobrego sklepu, gdzie pani lub pan doradzą Ci, jaki krem dobrać - oczywiście nie musisz go kupować, po prostu chodzi o to, abyś dowiedziała się, czego szukać.
Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie a nie na łapu - capu szukanie czegoś odpowiedniego dla Ciebie.

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

27 lip 2010 - 10:18:50

Bym poradziła Tobie szukanie kremów,które w swoim składzie będą zawierać kwas hialuronowy,zmarszczki na czole mogą oznaczać jego niedobór,ponieważ skóra wtedy traci jędrność i elastyczność co jest główną przyczyną powstawania zmarszczek.

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

27 lip 2010 - 10:21:14

w wielu czasopismach pisze, że krem przeciwzmarszczkowy powinno się uzywac od 20 roku życia:)
wpisz sobie w google "Krem przeciwzmarszczkowy dla 20-latki wizaż" wyskoczy Ci forum i tam dziewczyny polecają różne kremy na ten wiek:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-27 10:24 przez czarnulka_89.

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

09 cze 2011 - 17:58:40

20 lat i krem przeciwzmarszczkowy? Uważam, że jest to co najmniej kiepski pomysł. Po co krem w takim wieku? Macie już zmarszczki? Chyba że chodzi o takie na czole. Jeśli szukacie dobrego kremu przeciwzmarszczkowego to polecam serum przeciwzmarszczkowe GUAM Microcellulaire Olio Secco. Cena przyzwoita, a jakość produktu super. W tej cenie trudno jest znaleźć nawet coś przyzwoitego.

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

09 cze 2011 - 18:02:40

Ja mam 21 lat w tym roku i od bardzo dawna mam zmarszczki przy ustach od uśmiechu i te na czole. A żadnego kremu nie stosuję, bez przesady, jestem chyba za młoda.

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

09 cze 2011 - 18:07:00

Krem przeciwzmarszczkowy z kwasem hialuronowym jest z Ziaji, ale niestety 50 + ...

Kiedy krem przeciwzmarszczkowy?

13 cze 2011 - 16:43:08

Ale z tego koleżanka będzie korzystała dopiero za 30 lat ;-)
Przypomniał mi się jeszcze jeden ważny kosmetyk - to ten Ampułki z ceramidami na zmarszczki LEIM.
Z tego kosmetyku korzystają głównie w salonach, ale jego cena jest na tyle atrakcyjna, że można go kupić również na prywatny użytek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry krem pod oczy ??