Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 07:37:36

Witam Szafowiczki .
Mam takie trochę głupie pytanie.
Otóż wybieram się nad wodę ,ale dopiero teraz ( -.- moja inteligencja ) zauważyłam , że ilością olejku to ja nie grzeszę - jakies 30 ml .
Za to mam w domu całą oliwkę .
Smarując się oliwką , nie spiecze mnie . ?
Jak coś to mogę jechać jeszcze szybko na miasto .

zweryfikowana
Posty: 798
Ostrzeżenia: 1/5

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 07:49:32

Ja się zawsze opalam na oliwkę :D szybciej słoneczko łapie, ale spalić się nie spalisz o ile nie leżysz plackiem cały dzień :) trochę zdrowego rozsądku i jest dobrze ;)

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 07:56:56

Ja w zeszłym roku opalałam sie na oliwe z oliwek i powiem jedno SSSSSUUUUUUPPEER skóra się robi mięciutka i gładziutka a oliwka ładnie opala daje ładny brązik ( dodam ze ja jestem straszny bledziak, a po tym specyfiku miałam śliczny południowy brązik:):) aż się sama zdziwilam

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:02:59

To ją wezmę , bo ja też jestem dość blada; )

Dziękuję dziewczyny ; )

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:15:30

dziś będzie z 40 st w słońcu a ty chcesz się opalać bez filtrów, super

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:15:11

Pierwszy raz na plażę bez filtrów, a z oliwką? Głupota aż boli, nie chcę być Tobą dziś wieczorem, bo skonasz z bólu. Na oliwkę, to można się opalać, jak juz się jest mocno brązowym

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:26:41

Cytat
msferreira
Pierwszy raz na plażę bez filtrów, a z oliwką? Głupota aż boli, nie chcę być Tobą dziś wieczorem, bo skonasz z bólu. Na oliwkę, to można się opalać, jak juz się jest mocno brązowym

Przepraszam ,ale to trzeba od razu obrażać . ?
Nie wiedziałam , więc dlatego PYTAM : )

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:30:10

wez lepiej filtr , ja tylko nogi smaruje oliwką, żeby się ładnie opaliły , ale za to strasznie pieką.

zweryfikowana
Posty: 884
Ostrzeżenia: 1/5

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:28:01

biegnij po krem z filtrem :)

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:37:18

ja nie lubie na oliwkę się opalać, wszystko sie klei a poza tym skóra strasznie się rozgrzewa. Stosuję na początku jak jestem biała krem z jakimś filtrem a potem po kilku dniach przyspieszacz opalania. a po opalaniu obowiązkowo duże ilości kremów rożnego rodzaju.

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:39:20

Weź filtr zawsze to bezpieczniej

Oliwka na plaże.

12 lip 2010 - 08:36:21

....a może oliwka z filtrem????!!!!
Ja kupiłam taka loreala z filtrem,ktora na dodatek przyspiesza opalanie....,ja też cięzko się opalam,a po tej oliwce mam ładny kolorek skóry,jest nawilżona i przede wszystkim chroni!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki- Avon