Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

12 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:21:50

Cytat
just3
Cytat
lasdeszczowy
Ja miałam problem z wrastającymi włoskami i spróbowałam wody utlenionej (w końcu stosuje się ją np by rozjaśnić wąsik, który potem wypada ;)). I faktycznie- po kilku zabiegach włoski jaśniutkie, odrastały coraz cieńsze (jak tylko się pojawiały- od razu je utleniałam), a teraz nie rosną prawie wcale i przede wszystkim- nie widać by wrastały:).


powaznie???? wow ile tu sie mozna nauczyc ;D

Poważnie :D. Miałam straszny problem z włoskami pod pachami. Teraz mogę śmiało podnosić pachy do góry ;D :)

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:26:26

Cytat
matra
Nie przejmuj się. Ja sobie kiedyś na kolanach powyrywałam pęsetą i potem miałam całe kolana w kropki od wydrapywania włosów i też tak chodziłam. Naprawdę, olej to, takie strupki to nic złego ani nic strasznego (:

http://forum.szafa.pl/53/2002561/ktore-buty.html
a zniknely Ci potem wszystkie slady ?

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:34:05

Cytat
lasdeszczowy


Poważnie :D. Miałam straszny problem z włoskami pod pachami. Teraz mogę śmiało podnosić pachy do góry ;D :)

kurcze to ja sie chyba wykapie w wodzie utlenionej!!!

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:37:39

a ja stwaiam na dermatologa bo to jest zapalenie mieszka wlosowego i to czeba brac a ntybiotyk jak mowiesz ze masz tak duzo tego na nogach i oprocz tego mascie

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:45:33

też miałam problem z włoskami ale wyszukałam takie smarowidło, kupiłam na allegro, ale jest do dostania u kosmetyczek:) Stał się cud, mam nóżki gładkie jak niemowlę:)
Specyfik nazywa się Folisan, butelka kosztuje około 50 zł. Śmierdzi niesamowicie, ale dla piękności trzeba cierpieć;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-11 13:42 przez 7medeis.

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:43:03

FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:44:29

I ja skorzystałam z Waszych porad bo mam to samo , zrobiałam depilatorem i własnie mi odrastaja-wrastajac i juz kombinuje co z tym zrobic.Na początek wypróbuje wode utleniona.

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:45:35

Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:46:49

Cytat
aniaalan
Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?

do dostania na allegro, a co do aptek to nie wiem:(

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:06:20

Cytat
aniaalan
Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?


Czy w aptece to nie wiem,być może ale bez recepty. Na pewno dostaniesz w lepszych sklepach i salonach kosmetycznych. No i oczywiście na Allegro jak napisała koleżanka niżej;]

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:20:23

a jak wyglada włoś wrośnięty w skórę? nigdy nie miałam takich problemów

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:19:31

Dość dziwne te wasze rady ;|
Też miałam problem z wrastajacymi włoskami po depilacji depilatorem,najważniejsze było bym zaprzestała używać depilator;p niestety też zrobiłam sobie ranki i poprostu odczekalam aż się zagoiły,nie katując nóg jakimiś cud specyfikami ;| akurat wtedy dużo latałam do dermatologa kóry też poprostu kazał "odstawić" depilator. Nie uzywam go i wszystko wrócilo do normy:)

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:19:39

Cytat
umbro7
zdecydowanie polecam krem taki dla dzieci Sudocrem, jest rewelacyjny w takich różnego typu stanach zapalnych. Działa rewelacyjnie, więc wypróbuj.

ja też polecam ci SUDOCREM

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:27:19

a to też i zmniejsza odrastanie?

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:31:37

Cytat
paulinam10i15
a jak wyglada włoś wrośnięty w skórę? nigdy nie miałam takich problemów

No i obyś nigdy nie miała;) Włos wrośnięty w skórę to włos, który nie przebił się przez skórę i rośnie równolegle do jej powierzchni. Wygląda to dosyć nie estetycznie a z czasem, kiedy zaczyna się gromadzić się tam ropa sprawia też ból.Bardzo nie fajna sprawa;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oliwka na plaże.