Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

22 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:21:50

Cytat
just3
Cytat
lasdeszczowy
Ja miałam problem z wrastającymi włoskami i spróbowałam wody utlenionej (w końcu stosuje się ją np by rozjaśnić wąsik, który potem wypada ;)). I faktycznie- po kilku zabiegach włoski jaśniutkie, odrastały coraz cieńsze (jak tylko się pojawiały- od razu je utleniałam), a teraz nie rosną prawie wcale i przede wszystkim- nie widać by wrastały:).


powaznie???? wow ile tu sie mozna nauczyc ;D

Poważnie :D. Miałam straszny problem z włoskami pod pachami. Teraz mogę śmiało podnosić pachy do góry ;D :)

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:26:26

Cytat
matra
Nie przejmuj się. Ja sobie kiedyś na kolanach powyrywałam pęsetą i potem miałam całe kolana w kropki od wydrapywania włosów i też tak chodziłam. Naprawdę, olej to, takie strupki to nic złego ani nic strasznego (:

http://forum.szafa.pl/53/2002561/ktore-buty.html
a zniknely Ci potem wszystkie slady ?

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:34:05

Cytat
lasdeszczowy


Poważnie :D. Miałam straszny problem z włoskami pod pachami. Teraz mogę śmiało podnosić pachy do góry ;D :)

kurcze to ja sie chyba wykapie w wodzie utlenionej!!!

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:37:39

a ja stwaiam na dermatologa bo to jest zapalenie mieszka wlosowego i to czeba brac a ntybiotyk jak mowiesz ze masz tak duzo tego na nogach i oprocz tego mascie

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:45:33

też miałam problem z włoskami ale wyszukałam takie smarowidło, kupiłam na allegro, ale jest do dostania u kosmetyczek:) Stał się cud, mam nóżki gładkie jak niemowlę:)
Specyfik nazywa się Folisan, butelka kosztuje około 50 zł. Śmierdzi niesamowicie, ale dla piękności trzeba cierpieć;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-11 13:42 przez 7medeis.

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:43:03

FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:44:29

I ja skorzystałam z Waszych porad bo mam to samo , zrobiałam depilatorem i własnie mi odrastaja-wrastajac i juz kombinuje co z tym zrobic.Na początek wypróbuje wode utleniona.

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:45:35

Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?

usuniecie wrastajacych wloskow

11 lip 2010 - 13:46:49

Cytat
aniaalan
Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?

do dostania na allegro, a co do aptek to nie wiem:(

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:06:20

Cytat
aniaalan
Cytat
white_roses_88
FOLISAN, FOLISAN i jeszcze raz FOLISAN!
Jest to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy kosmetyk (lekarstwo) na wrastające włoski. Idealny również dla mężczyzn. Koszt około 50zł





A to kupuje sie w aptece bez recepty?


Czy w aptece to nie wiem,być może ale bez recepty. Na pewno dostaniesz w lepszych sklepach i salonach kosmetycznych. No i oczywiście na Allegro jak napisała koleżanka niżej;]

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:20:23

a jak wyglada włoś wrośnięty w skórę? nigdy nie miałam takich problemów

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:19:31

Dość dziwne te wasze rady ;|
Też miałam problem z wrastajacymi włoskami po depilacji depilatorem,najważniejsze było bym zaprzestała używać depilator;p niestety też zrobiłam sobie ranki i poprostu odczekalam aż się zagoiły,nie katując nóg jakimiś cud specyfikami ;| akurat wtedy dużo latałam do dermatologa kóry też poprostu kazał "odstawić" depilator. Nie uzywam go i wszystko wrócilo do normy:)

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:19:39

Cytat
umbro7
zdecydowanie polecam krem taki dla dzieci Sudocrem, jest rewelacyjny w takich różnego typu stanach zapalnych. Działa rewelacyjnie, więc wypróbuj.

ja też polecam ci SUDOCREM

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:27:19

a to też i zmniejsza odrastanie?

usuniecie wrastajacych wloskow

12 lip 2010 - 09:31:37

Cytat
paulinam10i15
a jak wyglada włoś wrośnięty w skórę? nigdy nie miałam takich problemów

No i obyś nigdy nie miała;) Włos wrośnięty w skórę to włos, który nie przebił się przez skórę i rośnie równolegle do jej powierzchni. Wygląda to dosyć nie estetycznie a z czasem, kiedy zaczyna się gromadzić się tam ropa sprawia też ból.Bardzo nie fajna sprawa;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oliwka na plaże.