Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:08:03

dzieki dzewczyny za rad ;) wiec chyba sie powstrzymam ;p zaczekam najakas impreze w klubie :D

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:06:44

Cytat
jetkaaa
hmmm, czyli ktoś kto ma mało rzęsków i słabe, powinien się mocno zastanowić nad tymi sztucznymi, bo moga mu wszystkie wypaść ;)
no nie wiem czy warto ;)
pewnie trzeba dalej inwestować w tusz ;)

ale głupota.... od szucznych rzes ktore sie samemu kupuje za grosze przykleja klejem ktory jest razem z tymi rzesami nikomu nie wypadną wszystkie rzęsy!!! Wogole rzadko kiedy wypadaja. Ja kupowałam kępki i przyklejałam je w lato jak chodziłam na basen, dodatkowo je tuszowałam i caly dzien na basenie się trzymały i zadne rzesy mi nie wypadały.

Możliwe, że wypadają ale jak się zagęści albo przedłuzy rzesy u kosmetycznki na dłużej.

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:08:54

a ten klej można w normalnym sklepie kosmetycznym kupić tak?;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:12:37

Cytat
jetkaaa
a ten klej można w normalnym sklepie kosmetycznym kupić tak?;)

wydaje mi się, że w lepszych drogeriach:P Chociaż nie jestem pewna, ponieważ kupuję na allegro:) z przesyłką zapłaciłam za niego 25zł:P Ale kupiłam do calych rzęs w pasku, do kępek mieli osobny klej ale chyba też w takiej cenie wychodziło:P nie wiem jak w sklepach, możliwe, że droższy będzie:P

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:15:17

Ardell jest taki drogi?;>
ula la :)
chyba muszę kupić ten olejek rycynowy i sprobować, czy przez to stan rzesek mi się nie poprawi ;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:15:42

patrząc na wydajnosc to taniutki:) do końca roku spokojnie mi wystarczy przy prawie dziennym przyklejaniu rzęs:)
a klej DUO na który poluje na allegro po 50-70zł:/
Polecam olejek rycynowy, taniutki, ok.2zł kosztuje:) a świetnie poprawia kondycje rzęs:) czasem używam go też do maseczek na włosy:P

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:17:01

Idz do kosmetyczki i doczepi Ci kepkami..zaplacic ok.20-30zl.tych rzes juz sie nie maluje,ponieawaz same w sobie sa dlugie i czarne:)mialam wiec wiem;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:22:30

Cytat
gorzalczyna
dzieki dzewczyny za rad ;) wiec chyba sie powstrzymam ;p zaczekam najakas impreze w klubie :D

dzisiaj już nie ryzykuj, wypróbuj je faktycznie na jakiejśc imprezie ;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:22:37

jeślik przykleisz je do powieki a nie do swoich własnych rzęs to nic się nie stanie.. ale trochę za pozno o tym pomyślałas bo trzeba parę razy pobróbować, najlepiej kilka dni przed imprezą żeby nabrać wprawy :)

sztuczne rzesy

20 cze 2010 - 12:48:22

Z tego co wiem niektóre same schodzą, nie trzeba zdzierać. Sama się nad tym zastanawiałam (wesele siostry) ale ciągle jestem niepewna - lubie swoje rzęsy i nie chce ich zniszczyć ;)

sztuczne rzesy

15 wrz 2010 - 21:03:47

Ja robie sztuczne rzęsy metodą 1:1 i powiem tak :) Super efekt ! Nic nie boli i jeśli ktoś dba to naprawde długo się trzymają :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puder matujący