Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

24 minut temu

tabernakula sklep

47 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:35:52

Farbowała któraś z was włosy tą farbą? Czy faktycznie wychodzą znacznie ciemniejsze niż na obrazku? Kupiłam, a teraz waham się czy farbować..

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:38:44

ja nie farbowałam ale wiem że to zalezy od wyjściowego koloru ;) jeśli masz ciemne włosy to kolor wyjdzie ciemniejszy niż na opakowaniu :)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:40:53

włosy mam w kolorze ciemnego blondu, dodam, że ani razu jeszcze nie farbowałam.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:43:12

Cytat
wika131
włosy mam w kolorze ciemnego blondu, dodam, że ani razu jeszcze nie farbowałam.

castingi mają to do siebie że lubią wychodzić ciemniej. w sumie ciemny blond to nie jest bardzo ciemny kolor a mroźna czekolada jest z poziomu jasnego brązu. z mojego doświadczenia mogę Ci poradzić abyś przygotowała się na ciemny brąz ;)) kolor oczywiście po kilku myciach będzie coraz jaśniejszy ;)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:43:27

każde włosy inaczej przyjmują.ja jak farbowalam sie ciemnym brazem to mi czarne wychodzily.ale na krótko dopoki farba nie zaczela spływac

niezweryfikowana
Posty: 593
Ostrzeżenia: 1/5

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:45:05

Ja ostatnio siostrze farbowałam tą farbą i wyszły jej o wiele ciemniejsze niż na opakowaniu a ma swoje naturalne takie ciemniejszy brąz

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:46:49

dla ułatwienia dodaje zdjęcie. A określenie moich włosów jako ciemnego blondu wyszło od pani z drogerii. nie wiem czy jej wierzyć??:)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:47:24

ja farbuje castingiem mi mimo ze mam ciemne wlosy, to te odcienie czekolady wychodza czarne :(

Cytat
wika131
dla ułatwienia dodaje zdjęcie. A określenie moich włosów jako ciemnego blondu wyszło od pani z drogerii. nie wiem czy jej wierzyć??:)
hahahaha ale jaja ty jestes ciemna blonsynka , no gratuluje pani z drogerii ty jestes szatynka a nie zadna blondynka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 11:49 przez agata74.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:49:59

Ja ODRADZAM Castinga- wiem, co mówię bo farbowałam nim 2 lata :]
Na początku byłam "zachwycona", ze włosy robiły się po farbowaniu miękkie i lśniące, ze mieszanka nie śmierdziała- nie przeszkadzało mi nawet, ze kolory wychodzą znacznie ciemniejsze niz na opakowaniach- ja farbowałam brązami(czasem nawet jasnym) i zawsze miałam prawie czarne... Z biegiem czasu zaczęły mi garściami wychodzić włosy,w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki na zdjęcie tego czarnego koloru- okazało się, ze nie bardzo się DA. :] Potem jeszcze raz malowałam Castingiem rudym, kolor wyszedł niby w miarę, ale włosy znów poleciały, więc powiedziałam nigdy więcej.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:05:46

wracam do wątku bo może ktoś jeszcze okaże się pomocny.. a poza tym tak się zastanawiam czy nie trzymać farby trochę krócej niż 20 minut jak jest napisane na opakowaniu żeby nie wszyły czarne... faktycznie uniknę czerni w ten sposób?:)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:08:35

Ja farbowałam kiedyś tą farbą i nie jestem zadowolona!;/ kupiłam ciemny blond a wyszedł mi prawie czarny;/ załamana byłam. bardzo ciemne kolory z niej wychodzą. nie polecam!
kup sobie jaśniejszy kolor. brązik delikatny z Wella safira. śliczne kolory i ładnie wychodzą;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 16:13 przez Madziabugaj17.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:15:01

tą już zakupiłam i zła jestem na siebie że wyrzuciłam pieniądze..:(

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:18:41

naszczescie ona sie zmywa pzry kazdym myciu glowy wiec pamietaj jak pofarbujesz wlosy i bedziesz myc to uzywaj jakies "starego " recznika ktorego ci nie bedziesz szkoda , nawet po miesiacu woda potrafi byc kolorowa

loreal casting mroźna czekolada

01 cze 2010 - 19:50:20

Mi nawet przy 10 minutach wychodziły bardzo ciemne i ta czerń się nie zmywała.

loreal casting mroźna czekolada

25 wrz 2011 - 21:45:53

Dziewczyny, a nie jest za zimny ten kolor? tzn jak mam ciemną karnacje to będzie pasować? jakiego koloru ma refleks? z góry dziekuje za odpowiedź ;*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LUKSUSOWE KOSMETYKI - OPINIE !!!