Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

RADICAL

29 maj 2010 - 09:56:14

Witam.Czy ktoras z was uzywala lub uzywa szamponu do wlosow radical z wyciagiem ze skrzypu polnego?skuteczny,jakie wrazenia?

RADICAL

29 maj 2010 - 09:57:28

ja uzywalam z polecenia fryzjerki ktora powiedziala ze po nim niby wlosy rosna szybciej... ale ja odradzam bo nie dosc ze wlosy sa sztywne i poplatane po nim to do tego ja dostalam takiego lupiezu ze potem nie moglam sie pozbyc ;|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 09:57 przez wwiola.

RADICAL

29 maj 2010 - 10:01:03

szamponu nie używałam ale używałam z tej firmy ampułki i bardzo je polubiłam:) faktycznie włosy szybciej mi rosły (widoczne to było po odrostach) i mniej wypadały (a tak to garściami wylatują)... Teraz oszczędzam kase i znów kupię:) i znów na allegro ponieważ w aptece z tego co mi wiadomo to dużo droższe są:P

RADICAL

29 maj 2010 - 10:06:17

ja uzywalam szamponu, odzywki oraz ampulek, nie widzialam widocznej poprawy:) ale w tamtym czasie bylam mocno zakrecona. sprobuje jeszcze raz:) osobiscie polecam plukanie wlosow w wywarze z pokrzyw:) lsnia bardziej:D zaczynam wlasnie kuracje:)

RADICAL

29 maj 2010 - 10:14:53

Szamponu do codziennego użytku nie polecam. Włosy bardzo, bardzo szybko się przetłuszczają, źle się pieni, pozostawia średni zapach, a jakiś spektakularnych efektów nie widziałam. A próba rozczesania włosów, jeśli masz rozjaśniane- to dramat.
Używałam też odżywki płynnej, ale również nie polecam. Pozostawia kryształki we włosach. Wiem, że producent o tym inforumuje, ale dla mnie to duży minus.
Polecam natomiast serum ochronne do włosów Radical i ampułki przyspieszające wzrost włosów. Te dwa produkty są naprawdę skuteczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 10:15 przez JungleDrum.

RADICAL

29 maj 2010 - 10:29:40

na patrzyłam na allegro na te ampułki i ciekawy kuszący opis maja moze sie skusze ? ;)

RADICAL

29 maj 2010 - 10:33:03

ja z aptecznych szamponów polecam WAXa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 10:34 przez pinezka_86.

RADICAL

29 maj 2010 - 10:34:39

ja używałam mgiełki wzmacniającej z Radicala i prawda-włosy przestały mi tak bardzo wypadać i zrobiły się mocniejsze nie tak łamliwe....ale jak często jej używałam to czułam jakby byłe 'twarde' aż za bardzo;)

ale ze swojej strony polecam tą mgiełkę- szamponu nie próbowałam.

RADICAL

16 kwi 2011 - 12:32:19

Zaczęłam niedawno używać szamponu i odżywki.
Jeśli chodzi o ograniczenie wypadania włosów, to na razie nie zauważyłam efektów (w sumie nic dziwnego, użyłam dopiero kilka razy), ale włosy są zdecydowanie bardziej miękkie i puszyste, nie są już takie przyklapnięte. :) Nie przetłuszczają się ani wolniej, ani szybciej niż przedtem. Zapach mi osobiście odpowiada, ale nawet jeśli komuś się nie podoba, to spokojnie - po wysuszeniu włosów praktycznie nic nie czuć. :)

Dodam, że mam cienkie, przetłuszczające się włosy, na dodatek proste i długie (sięgają kilka centymetrów poniżej łopatek), więc fakt, że po zastosowaniu tych kosmetyków są uniesione i puszyste, sam w sobie już o czymś świadczy. :)

Zauważyłam tutaj sporo negatywnych opinii na temat odżywki, może po prostu za dużo jej nakładacie? Radzę nie wylewać jej bezpośrednio na rękę, bo wtedy rzeczywiście wszędzie się rozlewa i trudno ją rozprowadzić po skórze. Najlepiej zwilżyć lekko wacik (tak żeby z niego nie kapało) i wtedy wcierać w skórę. W ten sposób nie dość, że starczy odżywki na długo, to jeszcze ani nie usztywni włosów, ani na włosach nie będą zostawać żadne farfocle.

Pamiętajcie, że nawet z najlepszym kosmetykiem jak się przesadzi, to będzie odwrotny skutek... ;) I każda osoba może inaczej na dany kosmetyk zareagować, więc najlepiej po prostu wypróbować samemu, z umiarem.

Aha, jeszcze bym Wam poleciła jedną rzecz - na wiecznie przesuszone i rozdwajające się końcówki bardzo pomaga wtarcie po umyciu i wysuszeniu odrobiny serum z Avonu. Stają się błyszczące i gładkie. :) Tylko ostrożnie z ilością, bo serum jest tłuste.

Pozdrawiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

loreal casting mroźna czekolada