Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Differin - opinie

16 maj 2010 - 20:23:54

Tak jak wyżej interesują mnie wasze opinie dotyczące tego specyfiku. Używam go od niespełna tygodniu i już czuje niepokojące objawy o których przestrzegała mnie moja Pani dermatolog, pieczenie i zaczerwienie cery, bleh.. i jestem ciekawa co będzie dalej. A jak było u was, jak wspominacie kuracje tym lekiem.?

Differin - opinie

16 maj 2010 - 20:24:22

a na co stosuje sie ten lek?

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

Differin - opinie

16 maj 2010 - 20:29:55

u mnie było to samo, no ale podobno na początku tak powinno byc. strasznie i sie cera złuszczała. wiem, ze powinnam posłuchać dermatologa ale ja po tyg przestałam go uzywac ;]

Differin - opinie

16 maj 2010 - 20:33:47

Cytat
viga7
a na co stosuje sie ten lek?

na niedoskonałości cery ;)

Differin - opinie

24 kwi 2011 - 23:56:06

ja dostałam go już wcześniej ale, jak zobaczyłam co zrobił z moją cerą przeraziłam się :D czerwona twarz krost więcej 3x :/
pani dermatolog nie uprzedzila mnie ze tak ma wygladac kuracja i odstawilam na wlasna reke specyfik differin. 4 dni temu byłam u dermatologa i kazała mi pani mimo wszystko stosować differin, ale robić przerwy, co 1-2 dni, żeby skóra się przyzwyczaiła ;]
niestety leczenie trądziku , a w moim przypadku zaskórników, trwa miesiącami ;/

Differin - opinie

25 kwi 2011 - 00:01:08

Też stosuje go od niedawna. Moja twarz wygląda tak, że normalnie wstyd wychodzić z domu i pokazywać się ludziom;d Czerwone plamy, sucha, łuszcząca się skóra, a do tego wyskoczyło mi jeszcze więcej krostek! Mam nadzieję, że to szybko minie, bo nawet żadnego kosmetyku nie mogę zastosować, bo na przemian piecze i swędzi mnie twarz;p

Differin - opinie

25 kwi 2011 - 00:02:13

Ja go stosowałam na zmiane z innymi masciami - takze chyba 3 razy w tygodniu na noc i nie mialam zadnych niepokojacych objawow, ogolnie dobra mam o nim opinie ;)

Differin - opinie

29 kwi 2011 - 09:01:42

strata czasu i pieniedzy. na poczatku dziala, uzywalam tyle ile powinnam, z dniem w ktorym przestalam uzywac problem sie nasilil. na szczescie potem trafilam na dobrego dermatologa ktory calkowicie wyleczyl mi tradzik ; ) minelo 5 lat a cera dalej ladna ;)

Differin - opinie

29 kwi 2011 - 09:02:50

nie stosowałam ;)

<spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-29 09:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJLEPSZE I NAJGORSZE