Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:06:20

Witam Szafowiczki .
Jaki polecacie puder ,ktory można kupić w Rossmannie . ?

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:08:08

Synergen zarówno w kamieniu jak i fluidzie - bardzo dobre, matujące i niedrogie. chociaż jestem zwolenniczka luksusowych marek - Synergen w kamieniu bije wszystko :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:11:31

ja lubę puder Manhattan zwykły w kamieniu, jest niedrogi ok 18 zł i wg mnie najlepszy jaki miałam, choć przyznaję, że nie wiem czy jest w Rossmanie, bo ja akurat kupowałam w Naturze :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:15 przez estalia.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:14:43

Loreal True Match,

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:17:28

Cytat
muonika
Loreal True Match,

popieram tylko to fluid ;)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:19:04

Cytat
estalia
ja lubę puder Manhattan zwykły w kamieniu, jest niedrogi ok 18 zł i wg mnie najlepszy jaki miałam, choć przyznaję, że nie wiem czy jest w Rossmanie, bo ja akurat kupowałam w Naturze :)

zgadzam się i polecam
ponadto jest bardzo wydajny
mam go 1,5 roku i jeszcze coś jest :D
a używam niemal codziennie :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:22:40

Nigdy nie używałam pudrów, aż jednego razu była promocja i do podkładu Affinitone od Maybelline w Rosmannie dołączali za darmo takiż sam puder - świetnie matuje, polecam!
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:25 przez kasiak00259.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:33:06

ja lubie rimmela stay matte :) cudownie matuje i to na długo i nie utlenia sie dzieki czemu nie zmienia koloru z czasem jak to robią inne tanie pudry :) ma ładne naturalne kolorki, mam jeden taki u siebie na sprzedaż :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:35:38

Właśnie kuzynce ten Synergen pasuje ;P.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:42:43

Do kasiak00259 -
Pierre Rene - Lash Creator XXL Brush Mascara.
Przez przypadek trafiłam na niego w kosmetyczce siostry ;)
Jest rewelacyjny. I naprawdę niedrogi.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:43:30

ja polecam puder z manhattan jest najlepszy jaki miałam, swietnie kryje i jest lekki,nie tworzy efektu maski,cena ok 16 zł więc warto :)



Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:49:40

ja mam z synergen puder w kamieniu i ten krem tonujący puder jest warty polecenia i niedrogi ale ten krem nie za bardzo bo szybko zasycha i nie mozna go dobrze rozetrzec ale puder w kamieniu naprawde spoko ;)

Cytat
kasiak00259
Nigdy nie używałam pudrów, aż jednego razu była promocja i do podkładu Affinitone od Maybelline w Rosmannie dołączali za darmo takiż sam puder - świetnie matuje, polecam!
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]

jeśli chodzi o tusze to ja mam superpodkręcający z avonu i jest super :D warty polecenia i kosztuje jakieś 25 zł;) tusz podkręca rzęsy ale mi sie wydaje ze teżwydłuża i pogrubia wiec spoko jest :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:52 przez tynka95.

Puder - Rossmann.

11 maj 2010 - 20:30:05

dla porównania cen w takich drogeriach polecam e-sklep
www.beautyface.com.pl znajdzie się nawet o 50% taniej np. podkłady z Loreala, Revlona itp



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malowanie się pomocy