Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 172
Ostrzeżenia: 1/5

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:29:57

Potrzebuję pomocy.

otóż mam bardzo porozdwajane, białe końcówki włosów (jestem brunetką, więc bardzo to widać).
znacie jakieś dobre kosmetyki na taką przypadłość? albo jakieś domowe sposoby?
zależy mi na tym, żeby nie obcinać włosów, potrzebuję intensywnego odżywienia ich! Tylko nie wiem, czy da się je jeszcze uratować...



ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:35:10

Extra Rich Hair Ends Eliksir Serum regenerujące do końcówek- polecam


pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-17 15:35 przez myszka6399.

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:32:50

Pewnie :) ja mam z avonu serum zielone i się sprawdziło :) koleżanka również chwali je sobie, ponieważ używa je rok bez podcinania i końcówki nie są rozdwojone. a co Twoich włosków to farbnełabym je farbą aby ujednolicić kolor, wtedy wizulanie będą łandiej wyglądać, no i nawilżanie odżywkami :)

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:37:52

przede wszystkim przestań prostować, bo zapewne to jest przyczyną ich wyglądu?
zastosuj szampon i odżywkę z końskiego szpiku. Niewyobrażalnie wzmacnia włosy-dostępna na allegro.
mam podobny problem dlatego wiem jak to jest. ;D

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:35:16

odżywisz je jak pójdziesz do fryzjera i podetnie Ci te końcówki...i przy okazji zapytasz o jakieś odżywki ;)

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:35:56

musisz podciac wlosy zeby sie pozbyc tych bialych koncowek, kup w aptece WAX jest bardzo dobry,polecam :)

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:40:40

a, no i rzeczywiście serun zielone z avonu albo biosilk(cena ok 5zł za malutką buteleczkę, ale jest bardzo wydajne)
ja co jakiś czas kupuje szampon koloryzujący i myję w nim końcówki (około 20minut)

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:42:43

A ja myślę, że nie da się ich niestety uratować. Jak kiedyś poszłam do mojej fryzjerki z takimi włosami jak Twoje to ochrzaniła mnie, że do czegoś takiego dopuściłam, powiedziała, że tylko ścięcie pomoże, zakazała prostować i gwałtownie czesać włosy metalową szczotką.
Mam jednak nadzieję, że jakoś uda Ci się je odratować, w co wątpię.

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:47:35

przecież nie można odratować takich końcówek ludzie :/ przecież takie coś jak np jedwab działa tylko na chwilę ! poprostu skleja rozdzwojone końcówki , żeby wyglądały ok przez jakiś czas i tyle. Po umyciu włosy stają sie tak samo rozdwojone. takie coś się OBCINA , a później jeśli chcesz np prostować i nie mieć takich zniszczonych końcówek no to trzeba pomyśleć wcześniej i ZAPOBIEGAĆ czyli używac preparatów które chronią przed wysoką temperatura.

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 15:46:23

Nie mozna uratowac rozdwojonych włosów, trzeba podciac końcówki i tyle. No chyba ze skleisz super glue ;0

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 19:18:59

polecam biosilka ; )

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 19:21:22

Tak zniszczonych wlosow nie da sie "skleic":P musisz podciac i zapobiegac rozdwajaniu. Odzywka czy serum to nie klej:P

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 19:22:01

Nie farbuj ich już, nie prostuj i nie używaj lokówki. Koniecznie idź do fryzjera i podetnij końcówki, a potem używaj specjalnych kosmetyków do modelowania na gorąco (fryzjerka poleci Ci jakieś) i serum z avonu zielone jest dobre. Ale żaden kosmetyk nie naprawi Ci obecnego stanu Twoich włosów, trzeba podciąć.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 19:19:19

musisz podciąć te końcówki.. ale jeśli koniecznie nie chcesz to nie prostuj ich itp i używaj odżywki Wax - można ją kupić w aptece i jest naprawdę bardzo dobra

ROZDWOJONE KOŃCÓWKI

17 kwi 2010 - 19:19:35

ojj naprawdę masz fatalne końcówki powinnaś je podciąć troszkę i używać odżywki lub maski do końcówek polecam loreala jest bardzo dobra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eveline Cosmetics .?