Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:32:46

Zainteresowała mnie reklama tego tuszu, dodatkowo mam 30 % zniżki na niego, więc to zachęca, ale jednak nie wiem czy będzie spełniał swoje zadanie, oczekuję od tuszu wydłużenia, odseparowania i podkręcenia rzęs. Może któraś z Was używa/używała tego tuszu? Prosiłabym bardzo o opinie. A może jakiś inny byście mi poradziły? Oczywiście, nie przesadzajcie z ceną :)

niezweryfikowana
Posty: 1.243
Ostrzeżenia: 1/5

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:36:43

dla mnie właśnie ten jest idealny, trenuję już drugie opakowanie..chcesz delikatnie-malujesz raz, chcesz teatralnie-trzy razy :) za każdym razem separuje rzęsy i pogrubia i podkręca i wydłuża.. jak mi się skończy kupię trzeci :)

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:36:39

Cytat
0lcieek
Zainteresowała mnie reklama tego tuszu, dodatkowo mam 30 % zniżki na niego, więc to zachęca, ale jednak nie wiem czy będzie spełniał swoje zadanie, oczekuję od tuszu wydłużenia, odseparowania i podkręcenia rzęs. Może któraś z Was używa/używała tego tuszu? Prosiłabym bardzo o opinie. A może jakiś inny byście mi poradziły? Oczywiście, nie przesadzajcie z ceną :)

skad masz taka znizke? :)

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:39:02

ja go miałam raz i przyznam, że na razie się zakończyła moja historia z nim, nie jest rewelacyjny, teraz za to kupiłam super tusz który bym Ci bardziej poleciła ASTOR VOLUME DIVA w złoty opakowaniu booooskie, rozdziela idealnie rzeczy, nie skleja, wydłuża noo po prostu boooski !!!

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:39:26

no co ty ni ekupuj go... Ja go miałam i był okropny w ogole nie podkrecał rzes sklejały sie i robiły sie jakies obleśne grudy...:/ a ja mam takie rzesy ze trzeba je z 5 razy szczoteczka przeczesac zeby nie byly posklejane i potem tak to wlasnie wyglądało... dziadowa szczoteczka... oddałam go mamie..

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:45:40

Cytat
eve199
Cytat
0lcieek
Zainteresowała mnie reklama tego tuszu, dodatkowo mam 30 % zniżki na niego, więc to zachęca, ale jednak nie wiem czy będzie spełniał swoje zadanie, oczekuję od tuszu wydłużenia, odseparowania i podkręcenia rzęs. Może któraś z Was używa/używała tego tuszu? Prosiłabym bardzo o opinie. A może jakiś inny byście mi poradziły? Oczywiście, nie przesadzajcie z ceną :)

skad masz taka znizke? :)

ja też mam zniżkę ;D dostałam na maila :D

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:46:13

A skąd masz zniżkę?? Jesteś zalogowana na Maybelline?? Bo ja też dostałam taką zniżkę, ale jest tam * i na dole napisane że to zniżka na pudry, róże itd, choć co prawda na zdjęciu jest pokazany tusz.

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:45:20

Nie próbowałam, ale b. dobry jest L'Oreal Telescopic. Taki w złotym opakowaniu.

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:47:01

może ktoś jeszcze? : ) i skoro nie jest dobry, to jaki byście mi poleciły? : ) Astor - Volume Diva testowałam u koleżanki - nie zachwycił mnie niestety ;)

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:47:41

Cytat
londek21
ja go miałam raz i przyznam, że na razie się zakończyła moja historia z nim, nie jest rewelacyjny, teraz za to kupiłam super tusz który bym Ci bardziej poleciła ASTOR VOLUME DIVA w złoty opakowaniu booooskie, rozdziela idealnie rzeczy, nie skleja, wydłuża noo po prostu boooski !!!

też go używam, jest świetny.

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:47:52

ja go mam ! : SKLAJA NA TRZY RZĘSY !

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:47:39

To ja znowu uzywam L'oreal telescopic w srebrnym opakowaniu ;) kosztuje ok 60zł ale opłaca sie wydac taka sumke na niego ;)

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:49:06

moja ciocia pracuje w miejscowej drogerii i własnie jako pracownik dostała tą zniżkę na tusze maybelline, ale na nie używa kosmetyków maybelline więc pomyślała o mnie :)

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:49:20

Cytat
27anita89
A skąd masz zniżkę?? Jesteś zalogowana na Maybelline?? Bo ja też dostałam taką zniżkę, ale jest tam * i na dole napisane że to zniżka na pudry, róże itd, choć co prawda na zdjęciu jest pokazany tusz.
Teraz zajrzałam i faktycznie to na pudry...

Maybelline Lash Stiletto

21 mar 2010 - 16:50:25

Ja go mam i jakoś super nie podkręca, ale poza tym jestem z niego zadowolona, dałabym mu ocenę 3,5/5 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem do cery suchej