Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:21:39

Witam drogie panie!
Nurtuje mnie pytanie związane z żelem ze świetlikiem... Czy to naprawdę działa? Otóż odkąd pamiętam posiadam intensywne podkuwki pod oczami które nie są wynikiem złego odżywiania się, nie wyspania... Po prostu są od zawsze. Zakrywam je zazwyczaj specjalistycznymi korektorami które robią to świetnie aczkolwiek wczoraj usłyszałam o tym żelu... Chciałabym osób które miały z nim styczność ale nie z powodu jednorazowych sińców, wyniku nie przespanej nocy czy coś by się wypowiedziały. Jestem dość sceptycznie nastawiona na takie produkty ponieważ stosowałam już kilka różnych kosmetyków i nigdy nic nie dają a chciałabym się tych sińców pozbyć całkowicie zamiast retuszować. Za wszystkie wartościowe odpowiedzi jak też i porady, propozycje odnośnie alternatywnych kosmetyków bardzo dziękuję. :)

Pozdrawiam :)

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:23:35

Moja mama używa tego żelu, ale na łzawienie oczu - sprawuje się świetnie ;) ale jakoś specjalnie sińców raczej nie redukuje

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:32:00

No właśnie stąd też moje wątpliwości, grupa osób wychwala ten żel lecz we wskazaniach jest właśnie o zmęczonych oczach,workach pod oczami itd...

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:33:09

Ja używam tego żelu od kilku dni,jak na razie nie widzę efektów... :(

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:35:02

ja tez mam od zawsze siniaki pod oczkami i tez poprostu sa:)chyba nie ma takiego cud żelu co by sprawił zeby zniknely:)

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:39:23

też uzywalam.. i specjalnych efektow nie bylo ale jakos tak oczy sie tak szybko nie meczyly.
jest on niedrogi, w rossmanie kupilam go za ok 4 zl (moze ze wzgledu na cene moj nie zadzialal)

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:49:43

dziewczyny, wiecie ile kosztuje ten żel i gdzie go mozna kupic ? :)

Żel ze świetlikiem

19 mar 2010 - 07:49:46

zel ze swietlika warto stosowac kosztuje grosze a usuwa objawy zmeczenia popuchniecia odzywia i regeneruje te okolice wrazliwe ale na takie trwale since nie pomoze napewno ale lepiej stosowac ten zel niz inne specyfiki drozsze a niekoniecznie dobre

Żel ze świetlikiem

16 lut 2013 - 23:12:56

Ja używam żelu ze świetlikiem po całym dniu pracy. Mam strasznie zmęczone oczy, bo dużo czasu spędzam przed monitorem. I naprawdę daje ulgę dla oczu. :) Co do żelu, to swój kupiłam w aptece za grosze(Floslek).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RATUNEK DLA WŁOSÓW