Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

13 minut temu

Budowa domu

17 minut temu

Projekt wnętrza

51 minut temu

usługi stomatologiczne

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki Faberlic

18 mar 2010 - 15:18:35

Witajcie jestem konsultantką Faberlic.Widziałam parę wypowiedzi i tak ,kosmetyki już mają ulotki w języku polskim,katalog bardzo się zmienił,a jakość kosmetyków wg mnie jest bardzo dobra.Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć to napiszcie ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Kosmetyki Faberlic

04 maj 2010 - 12:41:14

Witam, na wstępie zaznaczę że nie interesuje mnie praca konsultantki, ale bardzo zainteresowały mnie kosmetyki, mogę prosić o przesłanie katalogu?.

Kosmetyki Faberlic

07 lip 2010 - 11:00:15

jeśli jesteś zainteresowana Faberlic to zapraszam TU jeśli masz ochotę zamówić jakiś produkt z tej firmy to zapraszam [email subject="zainteresowana ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)[/email]Napisz pozdrawiam serdecznie

Kosmetyki Faberlic

07 lip 2010 - 11:05:25

Znam, uzywałam, ale przestałam bo troche się drogo zrobiło. Podobał mi się sam fakt, że to kosmetyki tlenowe, ale jakością porównywalne do tych dostępnych w drogeriach. Produkty pielęgnacyjne naprawde godne polecenia natomiast kolowowe już nie bardzo spełniały swoją funkcję. Ale to tylko moje zdanie..

Kosmetyki Faberlic

25 lis 2018 - 21:09:27

Wątek co prawda stary, ale nie zaszkodzi go odświeżyć:)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Faberlic i składania zamówień.
Działam na terenie Wrocławia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żel ze świetlikiem