Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki Faberlic

18 mar 2010 - 15:18:35

Witajcie jestem konsultantką Faberlic.Widziałam parę wypowiedzi i tak ,kosmetyki już mają ulotki w języku polskim,katalog bardzo się zmienił,a jakość kosmetyków wg mnie jest bardzo dobra.Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć to napiszcie ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Kosmetyki Faberlic

04 maj 2010 - 12:41:14

Witam, na wstępie zaznaczę że nie interesuje mnie praca konsultantki, ale bardzo zainteresowały mnie kosmetyki, mogę prosić o przesłanie katalogu?.

Kosmetyki Faberlic

07 lip 2010 - 11:00:15

jeśli jesteś zainteresowana Faberlic to zapraszam TU jeśli masz ochotę zamówić jakiś produkt z tej firmy to zapraszam [email subject="zainteresowana ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)[/email]Napisz pozdrawiam serdecznie

Kosmetyki Faberlic

07 lip 2010 - 11:05:25

Znam, uzywałam, ale przestałam bo troche się drogo zrobiło. Podobał mi się sam fakt, że to kosmetyki tlenowe, ale jakością porównywalne do tych dostępnych w drogeriach. Produkty pielęgnacyjne naprawde godne polecenia natomiast kolowowe już nie bardzo spełniały swoją funkcję. Ale to tylko moje zdanie..

Kosmetyki Faberlic

25 lis 2018 - 21:09:27

Wątek co prawda stary, ale nie zaszkodzi go odświeżyć:)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Faberlic i składania zamówień.
Działam na terenie Wrocławia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żel ze świetlikiem