Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

rozwód

4 minuty temu

Przebranżowienie lokalu

41 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 09:03:09

witam . mam zamiar zostać konsultantką ORIFLAME . słyszałam ze w oriflame nie trzeba zamawiać co miesiąc kosmetyków . zamawiasz wteyd kiedy chcesz . czy w AVONIE tez tak jest ?

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 09:05:30

w avonie tez nie musisz co miesiac tyle, ze musisz miec zamowienie za kwotę 150zl zeby nie placic za dostawe (10zl)
pozdrawiam;)

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:34:43

mam pytanie jeszcze . jak wypełnie formularz na stronie AVON zeby zapisać się na konsultantkę . to jesli wysle im zgłoszenie to jakie będą kolejne kroki ? wysyłają mi jakies papiery czy jak ?

zweryfikowana
Posty: 506
Ostrzeżenia: 3/5

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:41:28

jak masz w mieście jakieś stoiska z kosmetykami AVON czy biuro to idź i powiedz że chcesz zostać konsultantką ja tak zrobiłam i już z 5 się tym zajmuje i mam dodatkową kasę...
A moim zdaniem nie to żebym była jakaś przeciwna ORIFLAM-owi (czy jakoś tak;D) mniej ludzi zamawia te kosmetyki są droższe i są to zupełne KOPIE AVON-u

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:41:21

napewno skontatktuje sie liderka z toba ktora bedzie z twojego miasta i ona ci na pewno powie co i jak , a Avonie masz z zamówieniami tak ze masz okreslone 3 terminy dostaw , i zamawias w jednym i za tydzien ci przychodza kosmetyki ;-) jesli masz jakies pytania zapraszam na priv , powiem ci co i jak ,pozdr

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:41:29

Cytat
kagie77
w avonie tez nie musisz co miesiac tyle, ze musisz miec zamowienie za kwotę 150zl zeby nie placic za dostawe (10zl)
pozdrawiam;)

albo można chodzić samemu do sklepu i tez nie płacisz ja tak robię ale wiadomo nie w każdym mieście jest taki sklep

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:42:03

Najlepiej udaj się do biura avon w Twoim mieście :)

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:42:40

Cytat
KiCiAm
jak masz w mieście jakieś stoiska z kosmetykami AVON czy biuro to idź i powiedz że chcesz zostać konsultantką ja tak zrobiłam i już z 5 się tym zajmuje i mam dodatkową kasę...
A moim zdaniem nie to żebym była jakaś przeciwna ORIFLAM-owi (czy jakoś tak;D) mniej ludzi zamawia te kosmetyki są droższe i są to zupełne KOPIE AVON-u


z tym oriflame to faktycznie malo kto zamawia bo ceny sa duze ...

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:45:25

Z avonu i oriflame nic nie macie ! Jestem dystrybutorem firmy vision i zarabiam 1500 miesiecznie !!!

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:46:30

ja mam , bo mam klientki ktore zamawiaja .. wiec nie pisz ze nic nie mamy z tego :-/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.936

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:46:44

Ja się nie zgadzam z opinią dot. Oriflame. Osoby, które to piszą powinny zapoznać się najpierw z ofertą... Ceny są porównywalne, a nieraz dużo niższe.
Ja jestem i tu i tu i przyznam szczerze, że mam swoje ulubione produkty. Jedne są lepsze z Avonu, drugie z Oriflame'u a lepiej mieć i to i to ;)
Po wysłaniu formularza skontaktuje się ktoś z Tobą, umówicie się, ten ktoś Cię wprowadzi i zaczynasz pracę. Nie masz obowiązki zamawiać co katalog, przy zakupach w COK-u nie płacisz za małe zamówienie.
Umowa po trzech czy czterech "pustych" katalogach wymaga przedłużenia. I to tyle ;)

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 10:49:09

Cytat
_berserk5
Cytat
KiCiAm
jak masz w mieście jakieś stoiska z kosmetykami AVON czy biuro to idź i powiedz że chcesz zostać konsultantką ja tak zrobiłam i już z 5 się tym zajmuje i mam dodatkową kasę...
A moim zdaniem nie to żebym była jakaś przeciwna ORIFLAM-owi (czy jakoś tak;D) mniej ludzi zamawia te kosmetyki są droższe i są to zupełne KOPIE AVON-u


z tym oriflame to faktycznie malo kto zamawia bo ceny sa duze ...

to fakt są droższe, ale lepsze gatunkowo. jestem konsultantką avonu i oriflame więc wiem co mówie :) kosmetyki z avonu uczulają, jeżeli dziewczyny mają wrażliwą skórę i problemy alergiczne. oczywiście nie każde, ale zdarza się. w oriflame jeszcze takiego przypadku nie miałam. i oriflame nic nie komiuje :) to są dwie osobne firmy, które działają całkowicie oddzielnie. i co ważniejsze, jak chodzi o konsultantki to w oriflame jest większy zysk na kosmetykach.

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 14:27:29

MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO .

piszecie ze w AVONIE dla nowych konsultantek sa prezenty jesli zamowią coś na określoną kwotę. a czy poźniej jak juz bede konsultantką dłuższy czas są jeszcze jakies prezenty w formie jakiś kuponów na kosemtyki czy np jak sie złozy zamówienie za ileś tam to sie dostanie cos tam ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-13 14:28 przez gwiazdeczkaa.

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 14:30:50

Cytat
gwiazdeczkaa
MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO .

piszecie ze w AVONIE dla nowych konsultantek sa prezenty jesli zamowią coś na określoną kwotę. a czy poźniej jak juz bede konsultantką dłuższy czas są jeszcze jakies prezenty w formie jakiś kuponów na kosemtyki czy np jak sie złozy zamówienie za ileś tam to sie dostanie cos tam ?


teraz że nowa konsultantka złoży zamówienia na 250 zł z każdego katalogu przez 3 to torbę batycki dostaje
w oriflame był ostatnio kuferek i bony
przy dłuższej mecie żadnych rewelacji nie masz. na ile będziesz miała zamówień tyle upustu dostaniesz i zarobić. choć są specjalne gazety dla konsultantek z avonu i tam masz nowości po obniżonych cenach albo takie że jak ktoś Ci zamówi przykładowo 3 te same produkty z katalogu to za 0,50 możesz coś tam wybrać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-13 14:34 przez lajza13.

ORIFLAME - AVON - pytanie

13 mar 2010 - 14:31:51

ile mozna zarobic ???bedać konsultantka ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suche skórki na nosie:/