Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:41:21

dziewczyny juz mi odradzilyscie solarium jednak nadal moim kompleksem jest blada cera wiec teraz pytam jakie samoopalacze lub balsamy brazujace polecacie?? ;p bede bardzo wdzieczna za podpowiedzi bo tyle tego na necie jest ze nie wiem na co sie zdecydowac a karnacje mam jasniutka niestety ... sorki za te watki ale musze zrobic cos ze swoja karnacja bo biel ktora ode mnie bija jest porazajaca ;/

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:46:14

dolączam się do pytania. Bo mam tłustą cerę i większość samoopalaczy na dłuższą metę mi psuje cerę/ Moze ktoś ma cos do polecenia:)

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:47:26

ja uzywam samoopalacza w piance Lirene, ladnie pachnie i nie zostawiam smug , do tego super sie rozprowadza i jest wydajny
mozna stosowac do twarzy i ciala

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:47:34

ja uzywalam dove sumer glow :) polecam.. ale jest kilka rodzajów. do jasnej i ciemnej karnacji... i z drobinkami swiecacymi i bez... ale ogolnie dove to najlepszy ktory uzywalam... jeszcze ponoc garnier dobry

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:50:07

Samoopalacz Lirene :) Koleżanka w pracy sobie kupiła i od razu zauważyłam jaką ma ładną i równą opaleniznę, mówi że jest fantastyczny bardzo rzadki i delikatny łatwo się rozsmarowuje wchłania cały i nie ma smug (sama widziałam). Używałam garnier skóra muśnięta słońcem ale nie podoba mi się jego zapach, zawsze bałam się samoopalaczy żeby nie być pomarańczowa albo nie mieć smug ale zaryzykuje :) Idę po pracy kupić jutro powiem jaki efekt :D

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:50:18

dove sumer glow polecam

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:52:58

a ja polecam zwykly samoopalacz z rossmana w sprayu jest super wygodny nie zostawia smug i kosztuje niewiele :)

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:54:19

Też mam jasną karnację,, ja używam do tawrzy samoopalacza San Touch firmy Ava.. można go kupić w Rossmanie.. jest niedrogi, ale jak dla mnie dobry:) ładnie zabrwia buzię na brązowo (trzeba uważać żeby przy jasnej karnacji nie nałożyć zbyt dużo bo jest dość "mocny";).. do ciała używam Intensywnej pielęgnacji :skóra muśnięta słońcem Graniera.. trzeba tylko uważać żeby równomiernie nałożyć, bo mogą się zrobić zacieki.. po prostu trzeba poświęcić chwilę na dokładne wsmarowanie.. daje on taki brązowawo-złotawy efekt.. efekt koloryzacji jest stopniowy i tak po 3-4dniach smarowania jest to ładna oplenizna..

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:56:08

wczesniej dziewczyny polecalu lirene...ja jeszcze nie probowalam

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 13:59:28

ktoś jeszcze??

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 14:03:58

Samoopalacz Lirene - zgadzam się, jeden z najlepszych jakie używałam :) daje bardzo naturalny efekt. Jak dla mnie dobry jest też Garnier oraz samoopalacz z Ziaji - tani, ale daje zadowalający efekt, ladnie się rozprowadza, szybko wchłania i nawilża skórę:)

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 14:23:14

pamietaj, zeby przed nalozeniem balsamu zrobic sobie peeling, wtedy wszystko ladnie, rowno sie wchlonie i nie powinno byc smug:)

SAMOOPALACZE

01 mar 2010 - 14:29:05

niedawno kupiłam samoopalacz z ziaji i jestem mile zaskoczona ;)
nie drogi a daje naturalny efekt opalenizny, dobrze nawilża i ma całkiem znośny zapach ;P

SAMOOPALACZE

02 mar 2010 - 09:44:58

kupiłam :) postanowiłam wypróbować na nogach. wieczorem po kąpieli nałożyłam najpierw nawilżający (mam strasznie suchą skórę po zimie :/) potem Lirene, poczekałam chwilkę żeby się wchłonął i poszłam spać, a rano szok :D jakbym z Tunezji wróciła :D :D :D delikatna ale wyraźna opalenizna, jestem super zachwycona! ładnie pachnie, konsystencja kremu nawilżającego, delikatny i bardzo wydajny. kolor krem to delikatne cappuccino. z czystym sumieniem mogę polecić :))))


SAMOOPALACZE

02 mar 2010 - 09:47:23

Polecam samoopalacz z Vichy Capital soleil auto bronzant, jest super, kiedys chodziłam 2 razy w tyg na solarium, a teraz na twarz tylko samoopalacz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zestaw maakijażowy w prezencie