Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:02:29

hej:) jaka jest najlepsza odżywka dla włosów suchych? praktycznie co drugi dzień prostuję i przez to włosy stały się takie nienawilżone i suche. Jaką polecacie?:)

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:09:23

Mam ten sam problem ..codziennie prostuje włosy ale od dłuższego czasu używam odżywki z garniera...jest ona naprawde super ..ogólnie ona jest do prostowania włosów ale również włosy po niej są miekkie i super się rozczesują.naprawdę polecam:)

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:17:09

Niestety mam ten sam problem w dodatku jestem naturalną blondynką, więc mam cieńsze włosy niż brunetki...
Z odżywek, które do tej pory przetestowałam to mogę Ci polecić na pewno jedwab do włosów Chi a z odżywek to Krem Odbudowujący Pantene, kosztuje z 23 zł ale jak go używałam to moje włosy mniej się puszyły, zaczęły błyszczeć i nawet były jakby bardziej proste:)
NAPRAWDĘ POLECAM;)

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:21:25

JEDWAB DO WŁOSÓW! tylko przeczytajcie dobrze instrukcje uzycia ;] bo jak za duzo dacie to bedzie masakra.
ja uzywam i mam miekkie lsniace włosy... i suche nie sa

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:21:38

ojj też bardzo długo zmagałąm sie z tym problemem, stosowałam rózne nawet bardzo drogie odzywki aż wkoncu znalazłam ;) GLISS KUR do włosów matowych,łamliwych. jest niesamowity. I do tego jeszcze szampon Herbal essences do włosó łąmliwych. Stosuje jakies 2 tygodie juz i włosy są o niebo lepsze i ładniejsze ;)

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:24:30

ja tez duzo prostuje i w dodatku jeszcze farbuje. Najlepszy szampon i odzywka z tej samej serii to z lorea'l elseve. Po tym wlosy mam gładnie i lsniace. Oczywiscie najlepiej stosowac komplet z jednej serii.



odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:27:21

Polecam Henna treatment wax, jest świetna i do kupienia w każdej aptece :)

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:33:36

kurcze widzę że każdy radzi kompletnie inaczej :(
najwięcej pozytywnych słyszałam jak narazie o gliss kur. jak ona dokładnie wygląda i ile kosztuje? i jest to odżywka do spłukiwania czy nie?

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:37:18

też używałam tego glisskur'a ale po jakimś czasie włosy zaczeły się do niego przyzwyczajać. Na poczatku faktycznie super, efekt był widoczny, wlosy bardziej lśniące, nie puszące się. Ale po jakimś czasie stosowania niestety znow jest to co było. Ostatnio miałam próbkę kadus maski regenerującej do włosów suchych i jest świetna, ale znów pewnie po jakimś czasie będę musiała zmienić na inny produkt, Tak niestety jest. Tylko na poczatku efekty są.

zweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 3/5

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:42:20

A ja powiem, że jak miałam mocno suche włosy podczas kapieli nawilżyłam je oliwką bambino, posiedziałam tak w wannie, poźniej umyłam, nałożyłam zwykła odżywke i odrazu lepiej ;)

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:44:46

mialam szampon z gliss kur i bylam zadowolona ale mialam też odżywkę do wlosów którą polecila mi fryzjerka można ją kupić na allegro kosztuje 15,00 zl pojemnosć 1 litr mleczna odżywka creme all late naprawdę super wlosy są mękkie i gladkie.

zweryfikowana
Posty: 689
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 12:47:20

tak, tak, polecam jedwab najlepszy mozna kupic tylko u fryzjera firmy Keune i to tylko tez u wybranych ale jest idealny, równiez loton tej firmy. albo poddac sie prostowaniu chemicznemu wbrew pozorom nie jest takie drogie,a efekt jest na pól roku.

odżywka dla suchych włosów

28 lut 2010 - 21:15:40

a co myślicie o tej odżywce: Herbal essences? Miał ktoś?


niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

odżywka dla suchych włosów

07 kwi 2010 - 17:06:07

Do suchych włosów polecam przede wszystkim płynny jedwab. Można też stosować olejki roślinne, np. oliwę albo olejek kokosowy. Polecam artykuł http://mellea.pl/articles/na-ratunek-suchym-wlosom

odżywka dla suchych włosów

24 lis 2013 - 13:51:26

Myśle, że na pewno w twoim przypadku lepszym wyjściem będzie jakaś dobra maska ;) Polecam Ci Sleek Line z jedwabiem. Działa już od pierwszego razu (przynajmniej w moim przypadku) włosy stają się miekkie,lśniące i przepięknie pachną. Jak na swoją niską cenę(ok.24 zł)świetnie się sprawuje polecam :D http://gieldafryzjerska.pl/grafic/fryzjerstwo/sleek_line_mask_hair_repair_1L.jpg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklama szminki z Lindą Evanglistą