Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

odżywka dla suchych włosów

27 gru 2013 - 14:25:31

Cytat
Klepson
Myśle, że na pewno w twoim przypadku lepszym wyjściem będzie jakaś dobra maska ;) Polecam Ci Sleek Line z jedwabiem. Działa już od pierwszego razu (przynajmniej w moim przypadku) włosy stają się miekkie,lśniące i przepięknie pachną. Jak na swoją niską cenę(ok.24 zł)świetnie się sprawuje polecam :D http://gieldafryzjerska.pl/grafic/fryzjerstwo/sleek_line_mask_hair_repair_1L.jpg

popieram ! sprawdza się świetnie

odżywka dla suchych włosów

31 gru 2013 - 09:54:39

ja mogę polecić odżywkę timotei do włosów zniszczonych i suchych- dobrze zostawić ją na włosach na około godzinę pod ręcznikiem i dodatkowo ogrzać suszarką. Od razu będzie widać, że włosy będą w dużo lepszym stanie.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

odżywka dla suchych włosów

08 sty 2014 - 13:19:26

Raczej bardziej niż o kosmetyk chodzi o wykrycie przyczyny. Czy włosy są myte nie zbyt często? Czy przebywasz w pomieszczeniach, gdzie jest bardzo sucho, czy włosa mają odpowiedni dopływ słońca? Takie stan włosów nigdy nie jest przypadkowy - zawsze wynika z konkretów...

odżywka dla suchych włosów

22 maj 2022 - 16:57:26

APIS - nawilżająca odżywka do włosów z minerałami z Morza Martwego i olejkiem arganowym. w 100% z naturalnych składników i fantastycznie działająca odżywka . Włosy po jej zastosowaniu śa jedwabiste i pięknie nawilżone. Ja dla mnie produkt doskonały.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

odżywka dla suchych włosów

24 maj 2022 - 17:02:26

Warto pomyśleć nad jakimś dobrymi kosmetykami i suplementami. Ja akurat od jakiegoś czasu stosuje tabletki http://bit.ly/3v5uyGp i dla mnie są odpowiednie, nie spodziewałam się, że przyniosą tak świetne efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja twarz