Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:22:25

od niedawna mam straszny problem z trądzikiem na czole i tylko tam . Nie wiem jak go zwalczyc , o uzywac. Polećcie jakis dobry kosmetyk , krem , tonik, żel cokolwiek...dodaje,ze mam cere normalna

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:24:36

.Efeclar duo lub Zineryt ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 19:25 przez white_roses_88.

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:28:56

Effaclar K jest lepszy od,swojego nowszego odpowiednika Effaclar'a DUO

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:32:00

Wybór metody leczenia zależy od postaci trądziku. Łagodne postacie wymagają jedynie leczenia miejscowego, w ciężkich stosuje się leczenie skojarzone - zewnętrzne i ogólne. W leczeniu ogólnym stosuje się antybiotyki, izotretinoinę oraz witaminy o działaniu przeciwłojotokowym.Leczenie - Kwas azelainowy
Retinoidy
Pochodne witaminy A
Antybiotyki
Nadtlenek benzolu
Najlepiej gdybyś udał się do dermatologa. Ważne by mógł obejrzeć skórę i wykwity, porozmawiać , a to wszystko po to, by dobrać nie tylko odpowiednie leczenie- zwykle na receptę- ale również doradzić preparaty pielęgnacyjne i omówić stosowanie wszystkich specyfików.

Pytasz, jak radzić sobie ze zmianami-napewno nie wyciskaj! To grozi szpecącymi bliznami , a nawet groźnym zakażeniem.
W upraniu się z nimi powinny pomóc preparaty zaproponowane przez dermatologa.

Mususz też przygotować się na conajmniej kilkumiesięczną batalię, ale stosując się do zaleceń, powinieneś osiągnąc dobre rezultaty.

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:31:40

DUAC - krem
GENIALNY!

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:32:41

najlepiej abyś wybrała się z tym do dermatologa, bo wydasz pieniądze na kosmetyki, maści, kremy, które nie pomogą albo - co gorsza - mogą jeszcze ten problem nasilić.

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:33:57

Cytat
madziara76
Wybór metody leczenia zależy od postaci trądziku. Łagodne postacie wymagają jedynie leczenia miejscowego, w ciężkich stosuje się leczenie skojarzone - zewnętrzne i ogólne. W leczeniu ogólnym stosuje się antybiotyki, izotretinoinę oraz witaminy o działaniu przeciwłojotokowym.Leczenie - Kwas azelainowy
Retinoidy
Pochodne witaminy A
Antybiotyki
Nadtlenek benzolu
Najlepiej gdybyś udała się do dermatologa. Ważne by mógł obejrzeć skórę i wykwity, porozmawiać , a to wszystko po to, by dobrać nie tylko odpowiednie leczenie- zwykle na receptę- ale również doradzić preparaty pielęgnacyjne i omówić stosowanie wszystkich specyfików.

Pytasz, jak radzić sobie ze zmianami-napewno nie wyciskaj! To grozi szpecącymi bliznami , a nawet groźnym zakażeniem.
W upraniu się z nimi powinny pomóc preparaty zaproponowane przez dermatologa.

Mususz też przygotować się na conajmniej kilkumiesięczną batalię, ale stosując się do zaleceń, powinnas osiągnąc dobre rezultaty.
czysta skóra z garniera dobrze wyrównuje gospodarke łojotokowa. Jest do cery mieszanej . Cera normalna to trzeba widziec jestem kosmetyczką ale bez oceny stanu skóry ciezko stwierdzic . Czy ten trądzik jest krostowy ropny czy zaskórnikowy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 19:36 przez madziara76.

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:33:51

idź do dermatologa - on najlepiej ci poradzi. Ja od czterech lat zmagam się z trądzikiem. Wypróbowałam chyba wszystkie specyfiki jak istnieją na tę dolegliwosc, ale po nich było jeszcze gorzej. Wtopiłam w nie kupę kasy. Wreszcie nie wytrzymałam i miesiąc temu poszłam do dermatologa. Przepisała mi dwie maście, ktore mozna kupic jedynie na receptę i wreszcie widac rezultaty. Powiedziała mi tez, że kremy i toniki typu Garnier, Nivea i te całe dziadostwo, które reklamuje się w telewizji tylko wysusza skórę, ale w zaden sposób nie pomaga zwalczać tradziku. Chociaz są pojedyńcze przypadki, którym te specyfiki pomoga... każdy przechodzi trądzik w inny sposób :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 19:35 przez karlaa_5.

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:34:24

zazwyczaj są pryszcze na czole od pocącej się grzywki, jeśli spada ci grzywka na czoło to zazwyczaj tak jest, ja używam BENZACE, i góra 2 dni, i pryszcze wynikają, nieraz też pomaga solarium, bo pryszcze czasem też same pękną- polecam. ;)

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:35:16

jeśli to mały trądzik topolecam kosmetyki garniera

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:36:05

hmm.. mi pomaga :

- tonik Clean&Clear
- z NIVEA taki żel. ;)

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:38:40

Genialny jest ' Brevoxyl' pomaga po kilku użyciach :) Kupisz w aptece ;) za jakieś 22 zł a starcza na długo !

czym zwalczyc trądzik na czole

21 lut 2010 - 19:39:43

a jak u ciebie z jedzeniem wiesz Ostre rzeczy słodycze? . Ktoś poruszył słusznie sprawe grzywki . Czesto chcemy nia zakryc czoło a tylko je podrazniamy . Grzywa Niet. Czoło musi oddychac

czym zwalczyc trądzik na czole

22 lut 2010 - 14:58:29

no mam grzywke ale nosze ja na bok , ostrych rzeczy nie jem , slodycze jem chyba jak kazdy;p , dzieki za rady:)

czym zwalczyc trądzik na czole

22 lut 2010 - 15:01:23

Dużo podpowiedzi znajdziesz w tym wątku: http://forum.szafa.pl/48/1324579.html tytuł: Trądzik- the end!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mineralny puder Loreal- Moje pytanie