Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:27:25

Z góry przepraszam bo niewiem czy w dobrej kategori umieściłam watek ale wczesniejszy nie został umieszczony

co to jest?? sa to blizny po tradziku a może popekane naczynka a moze jakies przebarwienia?? wie ktos miał ktos cos takiego i leczył czymys?? błagam tylko nie piszcie mi o wizycie u dermatologa .. prosze o rade



co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:29:18

skoro mamy nie pisac o wizycie u dermatologa to chyba chcesz z tym zostac ...

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:28:30

smarowalasz sie jakim tonikiem kremem i czy to cie swędzi

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:28:50

blizny po trądziku :)
kuracja trwa min. pół roku ale schodzą :D musisz iść po leki.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:30:28

uwielbiam pytania cos sie dzieje nie wiem co zrobic ale nie nie tylko nie do lekarza...

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:31:09

dodam ze mam cere trądzikowa i naczynkową .. na poczatku myslałam ze to moze popekane na naczynka w miejscu krost bo stosowałm czesto silne srodki wysuszające wiec moze to tez naczynka?? bo sa zerowne czy blizny po tradziku sa czerrwone??
poprostuu mam dermatologa bardzo daleko a w ci.aglu najblizszych 3 miesiecy nie mam jak sie tam wybrać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-15 11:32 przez FRYTECZKA1553.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:31:14

Blizny moim zdaniem, jak nie chcesz iść do lekarza to pędź do apteki tam doradzą lub po tonik, krem i żel do kosmetycznego.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:32:26

trudno stwierdzić ale wygląda jak uczulenie.Używałaś ostatnio jakieś nowe kosmetyki to twarzy?kremy,toniki albo mydło?

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:34:41

blizny po trądziku. możesz wypróbować maść bez recepty "contratubex" - czy jakoś tak.. koleżanka smarowała i jej zbladły ślady ale nie wiem jak w Twoim przypadku, pomagają też peelingi (chyba w Twoim przypadku łagodne skoro masz skłonność do wyprysków) i wszelkie zabiegi z kwasami.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:33:55

To wygląda troche jak gojący się trądzik, albo odmrożenia, ktore tworzą się po nasmarowaniu twarzy kremem nawilżającym i wyjściu na dwór przy minusowej temperaturze. Z tym, że my nie jestesmy lekarzami :| zmiany skórne mogą wyglądać u kilku osób "tak samo", ale u każdej być czymś innym Oo nikt, tak jak lekarz nie pomoże Ci tego wyleczyć, a NIEPRAWIDŁOWA DIAGNOZA MOŻE TYLKO POGŁĘBIĆ I ZAOGNIĆ TO CO MASZ TERAZ!!!!! Więc marsz do lekarza, bo nie wszystko da się zrobić tanim kosztem.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:33:59

nie nie to nie uczulenie.. to mam juz.z bardzo długoo jakies pół roku i czesto coraz wiecej

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:34:11

miałam coś kiedyś podobnego.
ale to wyskakiwało mi takie uczulenia na kilka godzin i znikało.

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:36:45

własnie jezlei to trądzik to mogłabym uzywac peelingu lub jakis masci na blizmny tylko ze jezeli to sa naczynka to mi sie to wtedy pogorszy .. miał ktos cos podobnego??

co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:36:18

a więc jak nie lekarz to nasze złote rady:)
1)nie wyciskaj syfków bo roznosisz je przy okazji na całą buźkę
2)kup jakiś dobry tonik i oczyszczaj rano i wieczorem buźkę
3)jest taki krem z soray na redukujący blizny na all za ok15zł
4) maseczka z zielonej glinki lub białej
5)nie maluj buźki żadnymi pudrami przez ok miesiąca

po paru miesiącach buźka ka nowa:)

sama taka kurancie przechodziłam działa!!! nie wolno jeść smażonego nic ani czekolad!!!

Powodzenia!!!!



co to jest? prosze o pomoc

15 lut 2010 - 11:37:47

jeśli to krwinki to maseczka białej glinki i peeling enzymatyczny!!! -żaden inny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MOC OLEJKA RYCYNOWEGO !