Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:33:36

Moi rodzice są teraz w bardzo trudnej sytuacji finansowej , liczy sie każdy grosz. A ja mam dopiero za pół roku 18 lai i chodze do liceum. Chciałabym im pomóc ale nie potrafie. Poszłam do tej szkoły bo nauka idzie mi łatwo i chciałam odmienić swój los. Ale teraz myśle, ze musze jak najszybciej iść do pracy by chociaz troche zmienic ta sytuacje. Tylko, ze praca nie idzie w parze ze szkoła. :( Co byście zrobiły na moim miejscu?

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:36:30

ja uczyłam się w liceum i pracowałam w realu na kasie, po szkole, jakoś dawałam radę... możesz popytać o jakieś ulotki czy promocje , tam gdzie Cię przyjmą mimo nie skończonych 18 lat

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:37:17

zawsze możesz iść do pracy w weekendy :) albo czasami wieczorami np. jako hostessa :) nawet nieźle płacą,a praca nie jest ciężka :)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:37:51

jesli mieszkasz w wiekszym mieście to poszukaj pracy jako hostessa w weekendy w jakis supermarketach :)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:39:57

Uważam że jeśli nauka nie sprawia ci problemu to dasz rade połączyć ją z pracą. Np. możesz pracowac dorywczo, jakieś promocje albo wykładanie towaru , mój znajomy na wykładaniu towaru zarabia około 2,5 tys zl, tylko wykłada towar z 14 firm chyba a zajmuje mu to dosłownie 2 dni w tyg . Więc życzę powodzenia w szukaniu.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:41:18

szkoła bezapelacyjnie!

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:42:40

tak tak hostessa
moja kolezanka 3 razy w tygodniu na promocji stała i zarobiła zarobiła 800 zł !!!!!
ale szkoły nie rzucaj !!!!!
napisz jak beda szly poszukiwania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-13 18:44 przez ola_mya.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:43:10

hey! Wiadomo że na razie nie pomożesz rodzicom w wielki sposób ale mozesz odciążyc ich zarabiajac na wlasne potrzeby... tzn szkola, ciuchy, wyjscia z domu itp. Poszukaj na internecie lub w gazetach ofert pracy. Z powodu ze nie masz jeszcze 18 lat znajdziesz tylko roznoszenie ulotek i praca jako konsultantka oriflame lub avon. Ale moze dasz rade wytrzymac jakos te pol roku i wtedy znaleźć prace dorywcza. Czesto w kawiarniach, restauracjach, pubach, sklepach potrzebuja kogos na jakas czesc etatu.. np na weekend lub po poludnia.... na inwentaryzacjach mozna niezle zarobic... poczekaj troche a na pewno cos znajdziesz..... A pogodzenie tego z nauka nie jest takie zle.... czasem im mniej czasu sie ma tym wiecej sie zrobi :P
No tak jeszcze hostessa wchodzi w gre :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-13 18:45 przez asiachorzow.

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:46:56

Serdeczne dzięki:)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:51:39

Ja również myślę,że nauka najważniejsza:)W wakację polecam wyjazd do pracy za granicę-można zarobić naprawdę spore pieniądze
Pamiętaj tylko by wszystko dokładnie sprawdzić,wybierać tylko wiarygodne agencje pośrednictwa pracy,powodzenia i trzymam kciuki:)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:52:50

Skoro nauka idzie Ci nieźle, to może korepetycje ? ;-)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 18:56:20

Skoro jesteś dobra w nauce, to zaproponuj korepetycje dzieciakom, teraz są one baaardzo pilnie poszukiwane :)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

13 paź 2009 - 20:32:42

ja odłożyłam studia na ASP z powodu trudnej sytuacji w domu, a jak wiadomo jeśli chce się zostać aktorem to im później się zaczyna tym gorzej i trudniej zyskać prestiż i posadę... dziś nie żałuję choć nie pracuję w ukochanym zawodzie lecz w innym który tez bardzo lubię i jest po części artystyczny...
gdy 2 lata temu stanęłam na deskach teatru robiąc reportaż popłakałam się za kulisami- bycie aktorką teatralną było moim marzeniem... czasem jednak się zastanawiam ile więcej straciłabym podejmując inna decyzję... nie żałuję- tyle Ci powiem

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:48:24

ile trzeba mnie lat zeby mozna bylo zostac hostessa ?:)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:51:39

Ja w klasie maturalnej pracowałam na pół etatu, codziennie po szkole 4 godziny w żabce, maturę zdałam bardzo dobrze więc nie wiem czemu nie idzie to w parze, kwestia chęci; jak chcesz to potrafisz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SELEKCJONER