Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Meble

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:51:48

Treść posta została usunięta automatycznie

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:53:17

szkoła,szkoła i jeszcze raz szkoła,nie rezygnuj kochana....
spróbuj poszukać pracy gdzie nie trzeba mieć 18 lat i można po szkole pracować albo w weekendy...
sytuacja kiedyś się poprawi w domu,a szkoda będzie Twoich lat w szkole,Twojej przyszłości...

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:56:30

Mozesz pracowac jako kelnerka na weselach :) wq weekendy albo jakis imprezach.. ja tak robie co tydzien chodze:)tylko trezba popytac w restauracji

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:57:57

napewno nie rezygnuj ze szkoły! Wiem o czym mówię...

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 18:59:20

szkola i do tego jakas hostessa kelnerka na weekendy ;)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 19:07:46

jak juz to praca na weekandzie... nie zaniedaja szkoly, bo szkola jest najwazniejsza! jesli jestes zdolna i nauka przychodzi Ci łatwo bedziesz kiedys kims:) takze nie poddawaj sie:))

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 19:09:09

mozesz isc do pracy wieczorem na rozkładanie towaru do hiper marketu jakiegos- moje kolezanki tak robiły :)

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 19:11:06

zgłoś się do urzędu miasta po stypendium na naukę, w żadnym razie nie przerywaj nauki-to Twoja przyszłość. a bez wykształcenia jaką pracę dostaniesz?

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 19:25:10

Heh.. no cóż, ja całe życie miałam taką sytuację i jakoś sobie radziłam ;) A to hostessa w weekendy, a to coś sprzedałam w internecie.. jakoś się kulało ;)
Teraz już pracuje, także jest wporzo ;)

Jak się dobrze uczysz to też możesz dawać korepetycje, w weekendy być barmanką albo kelnerką na imprezach, tam zawsze ludzi potrzebują. Możesz roznosić ulotki.. no jest trochę możliwości.

Powodzenia :D

Co byście zrobiły na moim miejscu?

29 paź 2009 - 19:30:41

może czasami jest ciężko ale na pewno szkoła się nie wyklucza z pracą! ja jestem w 3 klasie liceum i od dwóch lat mieszkam i utrzymuje się sama i świetnie daje sobie radę... jak coś służę radą! ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dodatkowa!