Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca dodatkowa

10 paź 2009 - 14:16:32

Zapraszam wszystkie osoby,które chciałyby zostać konsultantkami Avon.
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) AVON-wpisowe 0zł
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko
część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz
wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą
bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Avon.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj
kosmetyki dla siebie i swoich bliskich o wiele taniej. Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Napisz do mnie a odpowiem ci na wszystkie pytania numer gg7700946
Zapraszam!!!!!
Nic nie tracisz zawsze możesz sie wypisać a dodatkowo do zapisu dostaniesz wyjątkowy upominek od avon

Praca dodatkowa

13 paź 2009 - 20:36:01

Zostań Konsultantką AVON'u - Nic nie tracisz, a zyskać możesz bardzo wiele - sprawdź sam/sama:)

Masz marzenia, cele - chcesz je zrealizować - wreszcie Ci się uda!!

TERAZ MOŻESZ ZDOBYĆ śliczną biżuterię z kryształkami SWAROVSKI!!!

Korzyści:
- zarobek do 40%
- pracujesz kiedy chcesz - sama/sam jesteś swoim SZEFEM!!
- brak opłat wpisowych
- odroczona płatność
- bezpłatna dostawa do domu
- dostęp do szkoleń kosmetycznych
- dostęp do nowości!!!
- możliwości rozwoju
- i wiele wiele innych...

Napisz do mnie na priv a przedstawię więcej szczegółów lub umów się na spotkanie!!

Praca dodatkowa

13 paź 2009 - 20:43:03

Zapraszam do zamawiania u mnie ;D

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 13:02:13

Zapraszam wszystkie osoby,które chciałyby zostać konsultantkami Avon.
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) AVON-wpisowe 0zł
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko
część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz
wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą
bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Avon.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj
kosmetyki dla siebie i swoich bliskich o wiele taniej. Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Napisz do mnie a odpowiem ci na wszystkie pytania numer gg7700946
Zapraszam

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 13:16:34

nie polecam, trzeba placic za fakture a jesli sie nie zaplaci bedzie kara


wiem bo moja kolezanka placila kare

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 13:19:08

już bym prędzej do oriflame zapisała:P

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 13:23:11

Zapraszam na allegro. Tanie kosmetyki. Nick pati380

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 14:44:41

Za jaką fakture trzeba płacić???ja jestem bardzo długo w avonie i pierwszy raz słyszę o czymś takim.haha

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 2/5

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 14:56:38

byłam chwile tam. ale powiem wam ze trzeba sie ładnie naganiac zeby zebrac za te 50 zł;/ naprawde. moze dlatego ze jeszcze się ucze w liceum i zadko kiedy ktos cos zamawiał...zrezygnowałam po jakis 3 miesiacach

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 15:01:02

Cytat
madlen123
Za jaką fakture trzeba płacić???ja jestem bardzo długo w avonie i pierwszy raz słyszę o czymś takim.haha
no pewnie za ta na ktora zamowilo sie kosmetyki ale dziwne byloby gdyby sie nie placilo :) wtedy mysle ze kazdy bylby konsultantka :)

Praca dodatkowa

19 paź 2009 - 16:15:20

To chyba normalne że jak twoja koleżanka zakupiła kosmetyki i póżniej nie zapłaciła faktury za nie to normalne że jej dali kare!!!to się nazywa kradzież
I miała się jeszcze czym chwalić!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-19 16:15 przez madlen123.

Praca dodatkowa

04 gru 2009 - 23:09:02

zachęcam - możesz zostać Konsultantką AVON - pomogę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co byście zrobiły na moim miejscu?