Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

57 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

07 paź 2009 - 20:03:12

Witajcie dziewczyny z Olsztyna. Otóż mam okropny problem od dłuższego czasu szukam pracy, ale niestety bez efektu. Oczywiscie wysyłam, roznosze swoje aplikacje, chodze na rozmowy kwalifikacyjne -ale oczywiście NIC z tego nie wychodzi. Konczy sie odmową. Nie wiem czemu, może coś zle robie ? Juz wszystkich sie radze jak najlepiej wypasc na rozmowie kwalifikacyjne. Sama juz bym mogla komus cos doradzic w tym temacie. Szukam pracy biurowej - jakiejkoliwek. Oczywiscie mam ponad 2-letnie doświadczenie w takiego rodzaju pracy.Jednak z tego co zauwazylam wszystko tu TU robia ZNAJOMOSCI. A niestety nie jestem Olsztynianka, choc mieszkam od paru lat w Olsztynie. Mimo rego nie mam takich miżliwosci by cos zalatwic po znajomosci. I nawet nigdy tego nie robilam - nie jestem z tych osob. Dlatego bardzo Was prosze. Jesli ktoras z Was moze wie badz slyszala ze gdzies ktos potrzebuje osoby do pracy jakiejkolwiek biurowej (np. sekretarka, asystentka, ksiegowosc, jakakolwiek administracja itp) dajcie znac na skrzynke prywtna badz na maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Bede bardzo wdzieczna, bo jestem juz tym zalamana, nie wiem co mam dalej robic........ :-((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-07 20:05 przez ewa505.

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

08 paź 2009 - 22:42:00

Ja jestem z Olsztyna, swego czasu tez szukalam pracy dokladnie w wymienionych przez Ciebie dziedzinach, bezskutecznie, postanowilam wiec dalej sie doksztalcac. Przegladaj oferty w necie, urzedzie pracy, gazecie olsztynskiej, wiecej Ci nie podpowiem... Osobiscie perspektywy wygladaja marnie, ja sama 3 przechodzolam rozmowe kwalifikacyjna w jednaj z firm w tm raz po angielsku, wszystko pieknie, ladnie az tu nagle tel, ze niestety zatrudnili inna... Zycie... Sprobuj sie zaczepic moze na pocztku gdzie indziej... Jakie masz wyksztalcenie, jezli mozna wiedziec :)

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

08 paź 2009 - 22:59:20

Czasem "doktorantki" zmywają garniaki..
No niestety.. i do tego ludzi zmusza brak grosza...
Powodzenia i nie zniechęcaj się

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

08 paź 2009 - 23:05:13

Wiem, o czym mówisz, bo sama szukałam głupiego stażu, gdzie to Urząd Pracy płaci śmieszne wynagrodzenie...
I okazało się, że bez znajomości nawet to ciężko załatwić. Szukałam od czerwca, teraz dałam sobie spokój (właściwie rodzice powiedzieli, żebym zajęła się studiami).
I wreszcie po znajomości udało mi się załatwić (tzn. kolegi ojciec ma firmę i obiecał, że mnie weźmie na staż), ale od stycznia..

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

10 paź 2009 - 14:05:10

Zapraszam wszystkie osoby,które chciałyby zostać konsultantkami Avon.
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) AVON-wpisowe 0zł
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko
część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz
wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą
bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Avon.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj
kosmetyki dla siebie i swoich bliskich o wiele taniej. Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Napisz do mnie a odpowiem ci na wszystkie pytania numer gg7700946
Zapraszam!!!!!
Nic nie tracisz zawsze możesz sie wypisać a dodatkowo do zapisu dostaniesz wyjątkowy upominek od avon.

Dziewczyny z Olsztyn -błagam pomocy

15 paź 2009 - 23:35:01

Dzięki z wsparcie dziewczyny.
ewelina0103 pytałaś się jakie jest moje wykształcenie ukończyłam studia magisterskie (dzienne) ekonomiczne na UWMie
madlen123 dzięki za ofertę, ale ja niestety krótko mieszkam w Olsztynie i tak naprawdę nie miałabym komu sprzedawać, nia mam znajomych. No może 3-4 koleżanki wśród których już jedna też pracuje w AVON. Ale bardzo dziękuję.
Myśle też o podjęciu studiow podyplomowych, ale niestety one kosztują i to duże pieniądze. Więc kółko się zamyka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-15 23:39 przez ewa505.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telemareketerka