Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

student pożyczka pomocy

24 wrz 2009 - 23:03:58

Ja mam kredyt studencki, więc mogę się wypowiedzieć ;) Taki kredyt w swojej ofercie mają chyba cztery banki (ja mam PKO BP). Co miesiąc dostaję 597 zł (od października do lipca, z tym, że na pierwszym roku dostawałam od lutego i w lutym wyrównanie również przyszło), kredyt można zacząć spłacać najpóźniej 2 lata po zakończeniu studiów. Płaci się go dwa razy dłużej niż się dostawało. Aaa oczywiście podczas tej dwuletniej przerwy odsetki cały czas rosną :P Jednym słowem hardcore;) no i trzeba mieć dwóch żyrantów.
A co do uzyskania jednorazowego kredytu gotówkowego to nie ma szans bez zatrudnienia. Chyba, że karta kredytowa:P Wystarczy legitymacja studencka, zaświadczenie z uczelni i heja do banku;) W ING 500 zł limit, natomiast w Citi Banku nawet 2000 zł.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 23:30 przez Agatka000.

student pożyczka pomocy

26 wrz 2009 - 16:47:54

pomóżcie

student pożyczka pomocy

26 wrz 2009 - 16:50:41

Cytat
caligo
Moja znajoma dostała kredyt studencki i to wygląda tak że dostaje co miesiąc chyba 600-700zł (nie wiem dawno sie z nią nie widziałam). Mówiła że po skończeniu studiów będzie miała dwa lata wolnego (na tzw "rozruch";) a potem będzie to przez dwa lata spłacała. Kredyt dostaje przez rok, a da lata spłaca tak jakby po połowie tego co teraz dostaje. Ale niestety nie wiem w jakim to banku... No i jeszcze pamiętam że tam jakies terminy obowiązują. Do konca wrzesnia czy pazdziernika trzeba sie zgłosić... Poszukaj na forach studenckich :D powodzenia

Ja brałam w PKO BP na tych zasadach właśnie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 842

student pożyczka pomocy

26 wrz 2009 - 16:53:12

Przeciez to wszystko mozna sie dowiedziec klikajac gogle

student pożyczka pomocy

26 wrz 2009 - 18:18:08

Przeciez to wszystko mozna sie dowiedziec klikajac gogle

wszystkiego można się dowiedziec klikajac google, wiec wogole zadne forum nie jest potzrebne. ja chce sie dowiedziec czy ktos byl w takiej sytuacji i jak to dokladnie wyglada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

h&m wypowiedzcie sie... poradzcie