Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 2/5

dotacje dla studenta dziennego

21 wrz 2009 - 14:24:00

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-21 14:28 przez ANDZIAB_ID.

zweryfikowana
Posty: 396
Ostrzeżenia: 1/5

dotacje dla studenta dziennego

27 paź 2009 - 10:54:53

dopisuję się do tematu. wie ktoś coś??

dotacje dla studenta dziennego

27 paź 2009 - 11:05:49

Trzeba sobie iść do Urzędu Pracy i zapytac dokładnie:-)...a napewno są dotacje tylko zalezy co poterzebujesz.

dotacje dla studenta dziennego

27 paź 2009 - 11:07:14

Też byłabym zainteresowana. Z tego co wiem dofinansowanie do działalności może otrzymać osoba bezrobotna (40tys zł) ale student nie może mieć takiego statusu. Z UE można dostać 10tys zł jeśli w ciągu roku działalność się utrzyma, jeśli nie trzeba te pieniądze zwrócić. No i zostaje też gra w totolotka:P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

dotacje dla studenta dziennego

07 lis 2009 - 00:23:59

Cytat
anies00
Też byłabym zainteresowana. Z tego co wiem dofinansowanie do działalności może otrzymać osoba bezrobotna (40tys zł) ale student nie może mieć takiego statusu. Z UE można dostać 10tys zł jeśli w ciągu roku działalność się utrzyma, jeśli nie trzeba te pieniądze zwrócić. No i zostaje też gra w totolotka:P

W urzędzie pracy dotację dostanie TYLKO osoba bezrobotna, student studiów dziennych taka osobą nie jest. Dotacja jest w wysokości 6-krotności średniej krajowej pensji, teraz ok.18 tys zł:)

dotacje dla studenta dziennego

07 lis 2009 - 00:26:07

Cytat
monipolka
Cytat
anies00
Też byłabym zainteresowana. Z tego co wiem dofinansowanie do działalności może otrzymać osoba bezrobotna (40tys zł) ale student nie może mieć takiego statusu. Z UE można dostać 10tys zł jeśli w ciągu roku działalność się utrzyma, jeśli nie trzeba te pieniądze zwrócić. No i zostaje też gra w totolotka:P

W urzędzie pracy dotację dostanie TYLKO osoba bezrobotna, student studiów dziennych taka osobą nie jest. Dotacja jest w wysokości 6-krotności średniej krajowej pensji, teraz ok.18 tys zł:)



Monipolka ma rację u mnie w miescie dotacja 15tys.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

student pożyczka pomocy