Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Medycyna/Weterynaria

09 wrz 2009 - 16:38:51

Drogie szafowiczki, chodzi mi o takie, które są na medycynie, czy weterynarii, bądź się tam już wybierają ;) Czy trudno się dostać? Ile mniej więcej trzeba mieć punktów? Wiele nauki tak jak wszyscy mówią? Opiszcie jak to wszystko wygląda :))
Dziękuję i pozdrawiam :)

Medycyna/Weterynaria

09 wrz 2009 - 16:48:54

ja moge Ci jedynie opisac jak jest w przypadku mojej kolezanki...studiuje medycyne w gdansku. dostala sie tez do poznania (gdzie jest podobno lepsza), ale nie bylo jej stac na to, by sie utrzymywac w poznaniu. zawsze byla mozgiem, ale i tak musiala sie do matury przylozyc. Pamietam, ze zdawala fizyke, chemie i biologie oprocz polskiego i angileskiego. wszytsko rozszerzone, a i tak wyniki miala pomiedzy 90%a100% wiec nie ma sie co dziwic, ze sie dostala;] ile jest wymaganych punktow rekrutacyjnych pewnie sie dowiesz na stronie danej Akademii Medycznej. co do tego jak sobie radzi...mowila, ze juz od samego poczatku- pierwszych dni byl zaapiernicz z nauka...na pierwszym roku miala poprawke, ale to zadna tragedia tymbardziej, ze tylko jedna:) jednak z tego co mowi to nauki jest ooooogrooooom i jeszcze wiecej. na drugim roku podobnie ale juz o tyle latwiej, ze jestes w pewne rzeczy wdrozona.dziewczyna sobie radzi i znajduje tez czas na jako takie zycie towarzyskie:) a na IV roku planuje wyjazd w ramach wymiany bo podono na IV sa najgorsze egzaminy, ktore latwiej zdac za granica:)

ojjj sie rozpisalam;]

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Medycyna/Weterynaria

11 lis 2009 - 16:00:16

o kurcze... będzie ciężko... nikt więcej się nie wypowie na ten temat?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA W ORSAY jak tam jest...